Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz sok nő igénytelen...

Miért lesz sok nő igénytelen házasságban, gyerekvállalás után? Van itt olyan, akivel megtörtént?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki 2 éve él házasságban, gyerek is született. Pár napja találkoztam vele és nem hittem a szememnek. Az egykor szép, igényes barátnőm hízott vagy 30 kg-t, smink nélkül volt, a szeme ráncos, a ruhái...A lényeg, hogy nagyon elhagyta magát. Nem ő az egyetlen, akit így látok. Én elhiszem, hogy sok gond van egy gyerekkel és fárasztó, de szerintem simán rámehet erre egy házasság és őszintén szólva nem csodálom, ha egy férfi elhagyja így a feleségét, mert már nem az a nő, akit megismert.
2010. okt. 5. 10:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/182 anonim ***** válasza:
89%
ilyenkor már a gyerek igényeit helyezik előbbre. sokan olyan szinten, hogy már nem is költenek magukra, csak a gyereknek legyen meg minden. ez persze nem jó, de erre gondolok elsőnek, mint ok.
2010. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/182 anonim ***** válasza:
70%

Szerinted hány férfi mondja azt, hogy "Drágám menj el kozmetikushoz, fodrászhoz, műkörmöshöz én majd addig vigyázok a gyerekre"

Mert ugye már szombaton is lehet fodrászhoz menni, de apucinak nincs türelme arra a pár órára. Ezért kell meggondolni, hogy kinek szül az ember.

2010. okt. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/182 anonim ***** válasza:
82%
10:11 nem ebből áll az ápoltság. a szemöldökét az ember magának is szedheti, levágja a körmét, stb. nem kell topis ruhákban járni, ez nem csak ettől függ.
2010. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/182 anonim ***** válasza:
68%
Mert a mai anyukák a nap minden percében csak a gyerekkel törődnek., Ha sír,akkor felveszik azonnal,nehogy sérüljön a lelke. Túlzásba viszik a gyerekkel való foglalkozásdt,nem bízzák rá a nagymamákra még 1 évesen sem. Emiatt nincs idejük semmire,és csak panaszkodni tudnak,meg a férjet hibáztatni.
2010. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/182 anonim ***** válasza:
66%
Jah, nagyon igazad van ebben. Alapjelenség, hogy egyből levágatja rövidre a haját, és ami szerintem nem egészséges, rögtön átmegy mind a két fél anyába és apába. Gyerek teljesen előtérbe, apa háttérebe, külső megjelenés háttérbe, ordítozás, megcsalás, ördögi kör. Lehet,egy férfi sem ajánlja fel, hogy vigyáz a gyerekre, amíg a feleség fodrásznál van, de a nők sem kérik meg, hogy vigyázz rá, amíg rendbe teszem magam. Kommunikáció hiánya. Másik, hogy nagyon sok mindenre nincs idő a baba mellett, sok kismama örül hogy este még él. Viszont nem kötelező 100 kilósan teherbe esni, meg végigzabálni a terhességet
2010. okt. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/182 anonim ***** válasza:
87%
10.11-es vagyok , természetes, hogy nem csak ebből áll a jól ápoltság, de ez is hozzátartozik.
2010. okt. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/182 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kell ahhoz túl sok minden, hogy valaki igényes maradjon. Én évente! járok fodrászhoz és kozmetikushoz (túlzás nélkül), itthon ápolom a hajamat, a bőrömet, a körmömet, itthon tornázom dvd-re, kétnaponta 60 percet. Ennyi szerintem gyerek mellett is megvalósítható.
2010. okt. 5. 10:21
 8/182 anonim ***** válasza:
81%

Az a velemenyem, hogy a gyermek szuletese utan szinte mindig m ez egyutteles megvaltozik, negativ iranyba.Kialvatlansag sokszoros feladatok, ami alltalaban mind a nore harul, elobb utobb ide vezet!Sok fugg a ferfitol is de sajnos ok tul nagyra becsulik magukat h. aldozatokat hozzanak, magyarul nem nonek fel, egoistak maradnak ! Es akkor hogy tud egy no egy ilyen ferfit szeretni? Ha meg ma kihultek az erzelmek, nincs ertelme szepitkezni, gondoljak.Az igazsag az h. a no elobb utobb raeszmel h. szepnek es apoltnak lenni jo javitja a kozerzetet.De altalaban a nok nagy esze atesik ezen a perioduson, h. elhanyagolja a kulsejet.

En pl. most szules utan 8 honappal ebben az elhanyagolt, madarijesztos fazisomba vagyok.

2010. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/182 anonim ***** válasza:
87%

szerintem a hízást hagyjuk ki ebből,mert nemtudhatod éppen miért hízott el valaki,nem biztos hogy azért mert lusta.

És elég nagy baj ha ez akkora probléma.

Ennél nagyobb ha tényleg igénytelen valaki.

És tényleg kell időt szakítani magunkra.Én fokozottan figyelek erre.Nálunk az hogy gyerekünk lett nem azt jelenti hogy már csak neki élünk.Túl sok a feladat és van aki nem tud megbírkózni velük és elhagyja magát.

2010. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/182 anonim ***** válasza:
83%
Segitseg nelkul nagyon nehez. Es mint az egyik valaszado irta az apak nem ugranak es ajanljak fel h vigyaznak a kicsire/kicsikre, amig anya lazit. Sokszor van az, hogy apa dolgozik...es neki kell a pihenes...csak azt nem veszik figyelembe, hogy az anyanak is kell nemi kikapcsolodas...es akkor csodalkoznak, hogy anyanak csak arra van kedve, hogy egy kenyelmes kinyult poloban uljon es neha bamuljon ki a fejebol...es oruljon ha a gyerek lefoglalja magat 10 percre.
2010. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!