Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz sok nő igénytelen...

Miért lesz sok nő igénytelen házasságban, gyerekvállalás után? Van itt olyan, akivel megtörtént?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki 2 éve él házasságban, gyerek is született. Pár napja találkoztam vele és nem hittem a szememnek. Az egykor szép, igényes barátnőm hízott vagy 30 kg-t, smink nélkül volt, a szeme ráncos, a ruhái...A lényeg, hogy nagyon elhagyta magát. Nem ő az egyetlen, akit így látok. Én elhiszem, hogy sok gond van egy gyerekkel és fárasztó, de szerintem simán rámehet erre egy házasság és őszintén szólva nem csodálom, ha egy férfi elhagyja így a feleségét, mert már nem az a nő, akit megismert.
2010. okt. 5. 10:03
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/182 anonim ***** válasza:
30%

Istenem, mennyi itt a megkeseredett "szuperanya", akinek ha van pár perce szalad ide lepontozni mindenkit, aki nem sopánkodik, nem lett egy bálna, és ad magára.

Rossz lehet ennyire megkeseredetten élni.

2010. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/182 anonim ***** válasza:
41%
Istenem,mennyi itt a "szupernő",akinek ha van egy kis ideje,akkor azonnal szalad lepontozni,és sértő,rosszindulatú megjegyzéseket tenni arra,aki nincs kisminkelve és topon a nap 24 órájában...!Milyen rossz lehet ha vki ennyire öntelt,és unempatikus..
2010. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/182 A kérdező kommentje:
Itt nem a "szupernőségről" van szó. Valóban nincs gyerekem, nem tudhatom mennyire fárasztó, milyen hatással van egy nőre, de! abban biztos vagyok, hogy aki terhesség előtt egy csinos, kívánatos nő volt és utána drasztikusan megváltozik, se a párjának és - ami a legfontosabb- se önmagának nem fog tetszeni. Önbizalomhiánya lesz, a súlyfelesleg miatt már nincs kedve ruhákat próbálni, kiöltözni, inkább felvesz egy nagy pólót és takargatja magát. Már nincs kedve sminkelni se, mert úgy van vele, hogy "minek", nem mos rendszeresen hajat stb. És senki ne mondja, hogy nem fontos a külső, meg, hogy tetszünk magunknak, különben miért írnának százasával kétségbeesett nők fogyókúra topikokban, miért akarnak megszabadulni a feleslegtől.
2010. okt. 5. 14:41
 54/182 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező! A te barátnődnek nem hiszem, hogy nagy gyereke van, hiszen írtad, hogy 2 éve házasok. Gondolom a gyerek nem 5-6 éves. Persze ettől még lehet, de szerintem inkább pici babája van. Akkor pedig lehetnél kritikus helyett inkább megértő, főleg, hogy nincs is gyereked, úgyhogy nem is tudhatod milyen az.
2010. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/182 anonim ***** válasza:
78%
És csak szimplán álltál és csendben szörnyűlködtél,vagy esetleg meg is kérdezted a "barátnődtől" h "és hogy vagy,mesélj?" És akkor ő esetleg elmondta volna-már ha tartott volna téged annyira magáhozközelinek-,hogy éppen depressziós,h megcsalja a férje,h beteg az édesanyja,vagy a gyerek,és ezért nem aludt egész éjszaka,vagy kirúgták a munkahelyéről,vagy h csak leszaladt a boltba egy liter tejért,vagy tönkrementek anyagilag és alig van pénzük,stb.Biztosan nem jókedvében igénytelen egy amúgy magára adó nő,annak mindig van oka.De sztem már ismerte a hozzáállásodat,és esze ágában sem volt a magánéletét megbeszélni veled..
2010. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/182 A kérdező kommentje:
Szerintem itt egyesek nagyon félreértették a dolgot. Nem kritizáltam a barátnőmet. Már korábban is felmerült bennem a kérdés, mivel sok nőnél tapasztaltam hasonlókat. És ezek tények, nem bántásból írtam le, csak leírtam azt amit láttam. Egyszerűen a lelki részére voltam kiváncsi, hogy másban miért alakul át a dolog, mi vezeti arra, hogy nem törődik már magával. Hihetetlen, hogy egyesek mennyire kiragadták ezt a barátnős dolgot és azt szűrik le, hogy egy bunkó, érzéketlen ember vagyok. Képzeld elbeszélgettünk, kérdeztem hogy van, minden rendben van-e, mert számomra ez evidens és ha nem érdekelne mi van vele, talán nem hívom át magamhoz és nem szervezek kettőnknek programot. Inkább nézzetek magatokba kedves beszólógatós válaszolók, mert ti vagytok a rosszindulatúak.
2010. okt. 5. 14:57
 57/182 anonim ***** válasza:
100%
A hízás hormonális eredetű is lehet. Általában a gyerek kerül előtérbe, és magukkal már nem foglalkoznak annyit.
2010. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/182 anonim ***** válasza:
25%
A kövér anyuka nem kívánatos, ezen nincs mit szépíteni. Egyik ismerősöm folyamatosan panaszkodik, hogy mennyire meghízott. Valóban így van, de a panaszkodáson kívül nem tesz ellene semmit. Alig eszik -mondja ő. Közös étkezéskor háromszor annyit szedett egy típusú ételből mint én. Édességek közül azt sem tudta mennyit egyen, mert megérdemli -állította ő. Folyamatosan jön azzal, hogy semmire sincs ideje. A férje szerint délutánonként két órát alszik. Éjszaka is ugyanez. A férje biztatja, hogy járjanak együtt edzeni, de a nő szerint hülyeség ezzel időt tölteni, meg amúgy is nincs ideje. Sajnos ez az eset nem egyedi a környezetemben. Van ellenkezője is, de arányait nézve több az igénytelen anyuka.
2010. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/182 anonim ***** válasza:
3%
Sajnos a mi családunkban is van ilyen nő, bár ő még csak terhes, de nem csinál semmit, pedig nem veszélyeztetett terhes vagy ilyesmi. Naphosszat fekszik, alszik, eszik .. átlagosan ebből áll a napja. Nem takarít, nem főz, max. magának ha valamit nagyon kíván, nem mosogat el maga után. Szóval nagyon kényelmes .. kiváncsi leszek mi lesz ha megszüli a babát, szerintem majd marad minden a férjére a baba körül ( aki látástól mikulásig gürizik, mert a kisasszony imádja a pénzt hülyeségekre elszórni ), hogy ő nyugidtan pihenhessen, hiszen megérdemli.
2010. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/182 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes, a nővérem szült három gyereket, 2 ikret plusz később 1 másikat, mégis dolgozik, vezeti a háztartást, a 2 nagy ikrekt ilyen olyan orákra hordozza, plusz a suli, a gyereket(a kicsit) oviba, és még csinos is 3 gyerek után! Sőt, a 2 iker mellett is csinos volt, és adott magára, pedig ott nem 1, hanem 2 kicsi volt! Itt nem az időről van szó, hanem a kényelemről. Kényelmesebb leülni Tv-zni, ahelyett, hogy mozognának kicsit... :| És akárhányszor a tesóm elakart menni valahova, szólt vagy anuynak, vagy nekünk (tesóinak), hogy figyeljünk a gyerekre, mert most dolga van, elintézte és jött is, nem lett semmi baja a gyereknek, hogy 2-3 óráig mással volt, nem anyuci karjaiba... Legalább a hajmosás alap dolog, ha valkainek hosszú a haja, azt is meglehet mosni 10 perc alatt, megszáradni meg a levegőn is tud!...
2010. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!