Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz sok nő igénytelen...

Miért lesz sok nő igénytelen házasságban, gyerekvállalás után? Van itt olyan, akivel megtörtént?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki 2 éve él házasságban, gyerek is született. Pár napja találkoztam vele és nem hittem a szememnek. Az egykor szép, igényes barátnőm hízott vagy 30 kg-t, smink nélkül volt, a szeme ráncos, a ruhái...A lényeg, hogy nagyon elhagyta magát. Nem ő az egyetlen, akit így látok. Én elhiszem, hogy sok gond van egy gyerekkel és fárasztó, de szerintem simán rámehet erre egy házasság és őszintén szólva nem csodálom, ha egy férfi elhagyja így a feleségét, mert már nem az a nő, akit megismert.
2010. okt. 5. 10:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/182 anonim ***** válasza:
83%

nem hiszem, hogy a kérdező rosszindulatból írta ki a kérdést. látom, hogy páran elég nehezen viselik a kritikát, pedig itt lenne a lehetőség, hogy az okokat megtaláljuk és ha akarunk, változtassunk rajta.

szerintem a kérdező csak szimplán látja, amit lát és érdekli a miértje.


pl. bevallom (már írtam, én vagyok a kismama) jelen pillanatban én se költök túl sokat kismama ruhákra és igen, lehet, hogy nem vagyok túl csini mostanában. vágynák rá, hogy csinos kismama legyek, de egyszerűen sajnálom a pénzt, amikor csak pár hónapra kellene, a babának meg annyi minden kell majd a születésére. nálam ez az ok.

2010. okt. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/182 anonim ***** válasza:
63%
Azért léteznek nagyon szép és igényes kismamák is.A terhesség nem betegség.Ha valakinek van egy kisbabája nem jelenti azt,hogy el "kell" hanyagolnia magát.Persze a gyerek nagyon sok időt elvesz,de szerintem az alapvető dolgokra,mint például a tiszta,rendezett haj,smink KELL,hogy legyen idő.Nekem a napomból 10 percet vesz el a sminkelés.A hajam mindig fel van tűzve és nem zsíros.
2010. okt. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/182 A kérdező kommentje:
Nem szörnyűlködöm. Szeretem ezeket a rosszindulatú hozzászólásokat... Én hívtam meg, direkt azért, hogy kimozduljon otthonról. Egyébként messze lakunk egymástól, úgyhogy nem kivitelezhető, hogy rendszeresen átugorjak. Ettől függetlenül szeretnék neki segíteni valahogy.
2010. okt. 5. 11:07
 34/182 anonim ***** válasza:
61%

Szép kis barátnő vagy, mondhatom.

Ahelyett, hogy bevállalnád a gyereket 1 órára, amíg elmegy fodrászhoz, itt járatod le! Vagy gyerekestül menjetek el vásárolni.

Majd ha te is házas leszel, gyereket vársz, netán veszélyeztetett terhes leszel, egész nap csak feküdhetsz, szülsz, az egész napodat egy síró-rívó kis csecsemővel kell töltened, majd megváltozik a véleményed. Ha visszamész dolgozni, akkor ott lesz a gyerek, a munka, a háztartás, a férj, a család, legyen mindig meleg vacsi, hiper-szuper minden és még te is bombanő. Ennyi feladatot nehéz egyszerre teljesíteni, és egy anyuka, ha van egy szabad órája azt inkább a gyerekével tölti és nem a műkörmösnél.

2010. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/182 anonim ***** válasza:
75%
És azok a kismamák, akik itt hápognak, hogy a gyerek mellett nincs idő magukra, ide hogy a fenébe tudnak leülni?
2010. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/182 anonim ***** válasza:
69%
11:09 hát ez az, de megsértődni tudnak. ha valaki így megsértődik, az általában azért van, mert tudja jól, hogy van alapja. jól mondom?
2010. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/182 anonim ***** válasza:
40%
Igazuk van azoknak akik az utolsó kommenteket írták.Nem megsértődni kell,hanem szembenézni a tényekkel.Csak sokkal egyszerűbb ráfogni a gyerekre,hogy erre,meg arra nincs idő....
2010. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/182 anonim ***** válasza:
84%
Tulajdonképpen mindenkinek más az igénye, a hozzáállása a gyermekének nevelése közben. Én inzulinos cukorbetegen szültem meg a gyermekemet, és azután is ötször szurkálom magamat a mai napig. Tehát valahogy belém ívódott a rendszeresség, az odafigyelés, mert másként már nem élnék. Nem volt könnyű, de én vállaltam, és nem bántam meg soha. Nem híztam meg a terhességem alatt, de mitől is, az állandó diétámra duplán oda kellett figyelnem a gyermekem egészsége miatt is. Szülésem után saját magam fodrásza lettem. Én magamnak vágom kleopátra frizurámat, amit szőkére festettem, manikűr, pedikűr, egy kis arcradír ezt mind otthon oldottam meg. Ápolt vagyok a mai napig is, de nem viszem túlzásba. Mégis az volt a legszörnyűbb,hiába voltam ápolt, és szültem egy kislányt betegen, a férjem közben mégis sorozatosan megcsalt. Na akkor fogtam igazán padlót. El is váltam tőle, és olyan ember fedezte fel bennem a jót és szépet,akinek 10 éve a felesége lettem.
2010. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/182 anonim ***** válasza:
69%
Hát igen, én is igényes voltam magamra. De a férjemet irritálta a smink, a parfüm, és a dögös cuccok. Ezek közül ma már egy sincs, néha már fürödni sincs kedvem, a fodrászról, kozmetikusról meg ne is beszéljünk.
2010. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/182 anonim ***** válasza:
31%
Nekem is van egy rokonom,másfél éves a kislánya.Voltak nálunk nem olyan régen és a párom tőlem kérdezte meg,hogy a csaj miért nem festi legalább magát?Tehát azért van igénye a férfiaknak erre... Szóval ő sem sminkel,a haja egy copfban összekötve hátul, és ennyi.A párja állandóan úton van és a csaj egész nap hívogatja,hogy mikor megy már haza,stb.... Biztosan szívesebben menne haza a srác is egy kicsit igényesebb nőhöz.(észrevehetően mostanában megromlott a kapcsolatuk)
2010. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!