Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz sok nő igénytelen...

Miért lesz sok nő igénytelen házasságban, gyerekvállalás után? Van itt olyan, akivel megtörtént?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki 2 éve él házasságban, gyerek is született. Pár napja találkoztam vele és nem hittem a szememnek. Az egykor szép, igényes barátnőm hízott vagy 30 kg-t, smink nélkül volt, a szeme ráncos, a ruhái...A lényeg, hogy nagyon elhagyta magát. Nem ő az egyetlen, akit így látok. Én elhiszem, hogy sok gond van egy gyerekkel és fárasztó, de szerintem simán rámehet erre egy házasság és őszintén szólva nem csodálom, ha egy férfi elhagyja így a feleségét, mert már nem az a nő, akit megismert.
2010. okt. 5. 10:03
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/182 anonim ***** válasza:
89%
En csak a magam neveben beszelek es azt bevallhatom, h. pszichikai roncs lettem, amiota ferjhez mentem , amiota pedig megszuletett a 8 hos kislanyom mar nem ismerek magamra.Ragom a kormeimet , tepkedem a hajam(a szo szoros ertelmeben) a szemeim veresek a kialvatlansagtol es a stressztol.Es mind ennek csak egy oka van: a ferjem egy zsarnok idiota gyuloletben elek!
2010. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/182 A kérdező kommentje:
Utolsó! Elmondod, mi történt nálatok?
2010. okt. 5. 15:51
 63/182 anonim ***** válasza:
71%
Bárhogy is szépíted a dolgot kedves kérdező,akkor sem szimpatikus az ,hogy kiírtad ezt a kérdést.És nem azért mert irigy vagyok,eszem ágában sincs az lenni,mivel én is kifejezetten csinos vagyok,szintén ikrek után.Persze most jönnek a válaszok tömegével,hogy hát igen,nekem is van ismerősöm,ilyen-olyan és fúújj,mert mért nem,stb..De le merném fogadni h a többség,aki ezen a véleményen van,gőze nincs róla h mi a házasság és mi a gyerekvállalás,magán biztos h nem tapasztalta.És a legnagyobb butaság ebből levonni a konzekvenciát ,hogy "igen,ezért hagyják el a férfiak őket,ezért megy tönkre a házasság.." Mert a férfi szent ugye,glória van a feje körül,és csakis egy nő tehet arról ha elhagyja őt..pffff Aki ilyet mond,f..ngja nincs h mi fán terem a férfi,nagyon soknak szinte ok sem kell ahhoz h ezt megtegye..A másik meg az,h tőlem aztán mehet amerre lát az a férfi,aki a gyerekeimmel együtt nem tud elfogadni kicsit molettebben..Nem arról beszélek h vki nem fürdik,nem mos hajat,ezeket én is elítélem..de azért tegyünk már különbséget az alap igényesség,meg a kirittyentés között..Vannak,akik smink nélkül százszor szebbek,mint azzal..
2010. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/182 A kérdező kommentje:

kedves utolsó válaszoló!


Nem kell, hogy szimpatikus legyen neked a kérdésem, nem azért írtam ki. És ha elolvastad volna figyelmesen a hozzászólásaimat, láttad volna, hogy egy szóval sem írtam ilyet, hogy emiatt biztosan elhagy valakit a párja. Azt írtam, hogyha egy nő drasztikusan!! megváltozik a terhesség után és nem változtat utána hosszú távon(nem hónapokról beszélek), akkor igenis a házasság kárára meHET a dolog. Nem pár kiló pluszról beszélek, eleve elsősorban azt emeltem ki, hogy pl. valaki zsíros hajjal jár, koszos, kinyúlt felsőkben és nem a túlsúlyt. Azt is leírtam, hogyha valaki megváltozik rossz értelemben, azért rossz elsősorban mert magának nem fog tetszeni, nem fogja jól érezni magát a bőrében, nem fog úgy örülni s férje közeledésének a gátlásossága miatt stb. Igenis nagyon fontos az egy párkapcsolatban is, hogy egy nő nőnek, csinosnak érezze magát. De ha valakiknek őszintén jó az az állapot, akkor semmi bajom vele, csak sajnos nem ez az általános.

Felőlem leszólhatsz a továbbiakban is, nekem akkor is ez a véleményem. Kicsit túlságosan magadra vetted és nagy ügyet csináltál egy kérdésből.

2010. okt. 5. 17:00
 65/182 anonim ***** válasza:
33%

Kedves Kérdező!

Ne foglalkozz azokkal a nőkkel,akik e kérdés miatt támadnak.Bizonyára sok nőt szülés után elhanyagol a férje,megkeseredettek és ilyen-olyan oldalakon zúdítják egy másik ártatlan emberre a haragjukat.

2010. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/182 anonim ***** válasza:
78%

Na hogy ki zúdít,mit,meg kire azzal azért vitatkoznék...

A kérdezőnek meg csak annyit,hogy akkor mi biztosan nem ugyanarról a kérdésről beszélünk..

És a legkevésbé sem érdekel olyasvalakiknek a véleménye,akik nem élték át sem a terhességet,sem a gyereknevelést,sem azt h milyen vkivel 12 éve együtt élni.Az viszont felháborít h összejöttök,és mindenféle szakavatottság nélkül papoltok,h kinek milyennek kellene lenni..Ennyi.

2010. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/182 anonim ***** válasza:
73%
Azért félreértés ne essék,vannak itt olyan anyukák is ,akik bizony egyetértettek azzal,hogy lehet erre időt szánni,hogy valaki jól nézzen ki...
2010. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/182 A kérdező kommentje:

67%-os%!

Ha ennyire felzaklat a dolog, biztos volt már részed abban, hogy elhagytad magad, elégedetlen vagy a házasságoddal, esetleg tönkrement emiatt. Neten keresztül bármit lehet állítani. Ha nem érintene a dolog, nem vennéd a fáradtságot és nem írnál több üzenetet felháborodott stílusban. Tudod, amihez semmi közöm és nem érint engem, azzal kapcsolatban nem lehet ilyen heves indulatokat kiváltani. Az pedig a te problémád, hogy nem fogod fel a dolgokat vagy nem tudod értelmezni a szöveget, pontosabban inkább nem akarod értelmezni.

2010. okt. 5. 17:45
 69/182 anonim ***** válasza:
21%
Akinek nem inge.... Kérdező! Én azt képviselem mint te, bár én több éve élek kapcsolatban, s már tini sem vagyok, sőt gyerek is van. Sajnálom azokat az anyukákat akik elhanyagolva élik az életüket. Gusztustalannak tartom. Inkább irigykedjenek mint kicikizzenek a zsíros hajam miatt.
2010. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/182 anonim ***** válasza:
2%
Azért végezetül még annyit,hogy olvastam az utolsó kommentek között,hogy vannak olyan nők,akik smink nélkül szebbek,mint azzal... Hááát,szerintem meg egy nőnek sem árt a smink...
2010. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!