Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz sok nő igénytelen...

Miért lesz sok nő igénytelen házasságban, gyerekvállalás után? Van itt olyan, akivel megtörtént?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki 2 éve él házasságban, gyerek is született. Pár napja találkoztam vele és nem hittem a szememnek. Az egykor szép, igényes barátnőm hízott vagy 30 kg-t, smink nélkül volt, a szeme ráncos, a ruhái...A lényeg, hogy nagyon elhagyta magát. Nem ő az egyetlen, akit így látok. Én elhiszem, hogy sok gond van egy gyerekkel és fárasztó, de szerintem simán rámehet erre egy házasság és őszintén szólva nem csodálom, ha egy férfi elhagyja így a feleségét, mert már nem az a nő, akit megismert.
2010. okt. 5. 10:03
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/182 anonim ***** válasza:
78%

Majd próbáld meg egy 4-5-6 hónapos babának elmagyarázni h "anyának fáj,nem szereti".



"Az egykor szép, igényes barátnőm hízott vagy 30 kg-t,"


-Ezt a főkérdésből idéztem-a világért nincs itt szó súlyfeleslegről,ááh,miért is lenne..

Bröááh.

2010. okt. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/182 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy az is le lett szögezve, hogy súlyfelesleggel is lehet vonzó valaki. Oldalak óta taglaljuk, de csak a súlyon lovagolsz.
2010. okt. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/182 A kérdező kommentje:

65%-os!


Úgy látszik ez a mániád, hogy kiragadsz egy részt a teljes szövegből és azt elemzed. Látom nagyon ráérsz. Előbb a smink, most a hízás. Felőlem végigmehetsz minden külső tényezőn. Az, hogy hízott, egy volt a sok közül. Ha csak hízik, de ettől még ad magára, ahogy régen, nyilván más lett volna az összhatás.

Csak halkan jegyezném meg, hogy amennyi energiát belefektetsz az itteni fórumok nézegetésébe és üzenetek írásába, inkább saját magadra fordítanád (amire állítólag nincs időd) vagy foglalkozz a gyerekeddel, a férjeddel, pároddal (bár lehet nincs, mert elviselhetetlen vagy).

2010. okt. 10. 01:20
 104/182 A kérdező kommentje:

És én vagyok a h. p...

Szeretem, hogy megvádolnak mindenféle trágár szöveggel, anélkül, hogy végigolvasnák figyelmesen a hozzászólásaimat.

Ha nem tűnt volna fel, nem mondtam, hogy valakit tuti elhagynak vagy megcsalnak, ha elhízott és azt sem írtam, hogy ez bűn.

De azt ne mondja már senki, hogy teljesen mindegy, hogy nézel ki és hogy teljesen megváltoztál-e, miközben régen adtál magadra. Mindenki jobban érzi magát, ha elégedett a külsejével, kicsit foglalkozik magával. Vagy te ugyanúgy éreznéd magadat egy szakadt felsőben, koszos hajjal, smink nélkül,mint amikor felveszel egy csinos ruhát? Biztos, hogy nem.

És leírom tizedjére is, hogy nem nekem kell tetszeni, nekem mindegy lenne, hogy néz ki a barátnőm is, de annak, ha valaki ennyire nem ad magára, pedig régen nagyon is, több oka is van. Nála már tudom az okot, a többiekére voltam kiváncsi. Ezt le is írtam az elején. Ehelyett egyes az agresszív anyukák kikeltek magukból és olyanokkal vádaskodnak, aminek már rég nincs köze a témához.

2010. okt. 10. 10:07
 105/182 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Szerintem is a túlsúlyra és a smink elhagyására érted, az igénytelenséget, hiszen ne mondd már nekem, hogy általában az a tapasztalat, hogy az anyukák koszosak, zsíros a hajuk és pörköltszaftos, kinyúlt melegítőben járnak az utcán.
2010. okt. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/182 A kérdező kommentje:

Szerintem meg én tudom, mire értettem a kérdést...


Az elhízás és a smink csak egy-egy a sok közül. Szerintem is lehet valaki túlsúlyosan is igényes. Van egy ilyen kolléganőm, nagyon jól néz ki.

Itt inkább az a probléma, hogy nem hasonlít a régi önmagára és látszik rajta, hogy rosszul érzi magát a bőrében.

Az igényesség alatt pedig azt is értem, hogy nem kell lenőtt hajjal, lepattogzott körömlakkal mászkálni, az arcot meg lehet tisztítani reggel és este, egy krémet felkenni. Ezek pár perces dolgok, mégis sokat számít és addig is magával törődik. Amúgy elég sok anyukát látok, akik igenis kinyúlt melegítőben és pólóban mennek le a játszótérre. Nem én találtam ki. Szerintem senki nem azt várja, hogy full sminkben,báli ruhában menjenek a homokozóba, de egy normális melegítőt, farmert fel lehet venni.

Mindegy, igazából akármit mondok, biztos, hogy belekötnek egyesek.

2010. okt. 10. 10:58
 107/182 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező,összeszámoltam,és legalább 9 válaszban találtam azt meg,h a túlsúlyos anyukák csak zabálnak és lusták tornázni.Ebbe nem vettem bele azokat a válaszokat,akik más miatt hozták fel a túlsúlyt.Te magad a kérdésedben ezt írod:

"de szerintem simán rámehet erre egy házasság és őszintén szólva nem csodálom, ha egy férfi elhagyja így a feleségét,"


Leírok egy példát csak a könnyebb érthetőség kedvéért.

Annak idején hallottam egy interjút Adától,akinek akkortájt születtek az ikrei,(egy igen nehéz,majdnem tragédiával végződő terhesség után),akik nem voltak éppen arról híresek hogy éjszaka aludtak volna.Aki már volt anya,és éjjel ébredős babája volt,az el tudja képzelni mivel jár ez egy anyának.Ebben az esetben meg lehet ezt szorozni kettővel.Nos,ez a nő,aki anno az Avon arca is volt jó ideig, azt nyilatkozta,h nem volt ideje és energiája, 4 teljes napon át elmenni és megfürdeni.Gondolom ez nem azt foglalja magában h nem mosakodott lent v nem mosta meg a lábát,stb.El lehet gondolkozni rajta,hogy ez az amúgy igényes,szép,mindig makulátlan sminkben megjelenő nő (bár nem a kedvencem,csak példaképpen írom le),vajon lustaságból v igénytelenségből nem fürdött e meg..

Amikor én az ikreimmel voltam terhes,mindig attól féltem,hogy én is így járok majd..:(Szerencsére nem történt soha ilyen,és amikor a 6 hetes kontrollra elmentünk az orvosomhoz(elvittük a gyerekeket is),az megjegyezte ,hogy "nem látszik magán h éjszakázna":)).Tőle ez nagy bók volt,mert amúgy nem egy nyájaskodó tipus.És IGEN,képzeld el,vékonyabb voltam,mint a szülés előtt,szép volt a hajam,élére vasalt fekete nadrágban és egy passzos felsőben voltam,és ki voltam festve.Boldogabb voltam,mint valaha,és még most is az vagyok..Ezt válaszoltam az orvosnak:"Igen,mert nem is kell éjszakáznom":))Nevetett,és azt mondta,nincs még az a kör lefutva:)Soha nem éjszakáztam velük(lekopogom),de biztos vagyok benne,h nem néztem volna így ki,ha félóránként kelnem kellett volna hozzájuk.Ada ezen kijelentésén én is meglepődtem,én ismerem magam annyira,amilyen tisztaságmániás vagyok,hogy még holdkórosan is elmentem volna megfürdeni,legfeljebb elaludtam volna a kádban.Mindannyian mások vagyunk,más a tűrőképességünk.

Szerintem te már magad sem tudod,h mit hozz fel mentségedül,hogy mit magyarázz meg,nem veszed észre,hogy az érveid csak ellenkezések,és nem állják meg a helyüket(bizonyos esetekben).

2010. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/182 anonim ***** válasza:
30%

én abszolút egyetértek a kérdezővel. Nekem sem tetszenek ezek a nők...és akkor csodálkoznak ha megcsalják őket...pfff

kérdező ne is foglalkozz azokkal akik itt értetlenkednek,lovagolnak a szavaidon,világosan és érthetöen leirtad a lényeget,mit értesz igénytelenség alatt,csak sok ember magára ismert, és hát ciki lenne bevallani hogy igazad van.

Nem kell annyit foglalkozni a gyerekkel,semmi baja nem lesz...annyit nem ér az egész hogy emiatt megcsaljon a férjem, meg összesúgjanak a hátam mögött....S

Többek közte engem ezért sem vonz ez az egész gyerek-férj-háztartás szerep, mert én is ezt látom a környezetemben. Szökőévente látok egy egy olyan anyát aki NŐNEK néz ki.

28/L

2010. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/182 anonim ***** válasza:
71%

"Nem kell annyit foglalkozni a gyerekkel,semmi baja nem lesz...annyit nem ér az egész hogy emiatt megcsaljon a férjem, meg összesúgjanak a hátam mögött...."=>Bocs,de sztem nagyon sok anyának ér..És egy ordító,állandóan szopni akaró,hasfájós babával mit csinálnál,hagynád a nap 24 órájában üvölteni...?


"Többek között engem ezért sem vonz ez az egész gyerek-férj-háztartás szerep, mert én is ezt látom a környezetemben. Szökőévente látok egy egy olyan anyát aki NŐNEK néz ki.

28/L"=>Gratulálok,egy újabb nő nyilvánítja itt ki szilárd magánvéleményét,akinek f.ngja nincs az egész helyzetről..

2010. okt. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/182 anonim ***** válasza:
21%
28 /lány vagyok. lehet hogy fngom sincs de mivel ez egy ilyen oldal, jogom van véleményt nyilvánitani, mégha nincs gyerekem akkor is. Meggyőződésem ha lenne gyerekem,akkorsem foglalkoznék vele napi 24 órát. Attól még szeretem,ugyanugy,ha más dolog is van az életemben rajta kivül. Ha üvölt,párszor felveszem,de ha egész nap ezt kéne csinálnom,háát...pont ezért lesz annyi elkényeztetett gyerek mert fingik egyet és az anyuka rohan azonnal.Ezért nincs ideje semmire,még a külsejére sem. De ezt már mások is írták,akiknek van gyerekük,azok is.
2010. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!