Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz sok nő igénytelen...

Miért lesz sok nő igénytelen házasságban, gyerekvállalás után? Van itt olyan, akivel megtörtént?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki 2 éve él házasságban, gyerek is született. Pár napja találkoztam vele és nem hittem a szememnek. Az egykor szép, igényes barátnőm hízott vagy 30 kg-t, smink nélkül volt, a szeme ráncos, a ruhái...A lényeg, hogy nagyon elhagyta magát. Nem ő az egyetlen, akit így látok. Én elhiszem, hogy sok gond van egy gyerekkel és fárasztó, de szerintem simán rámehet erre egy házasság és őszintén szólva nem csodálom, ha egy férfi elhagyja így a feleségét, mert már nem az a nő, akit megismert.
2010. okt. 5. 10:03
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/182 anonim ***** válasza:
73%

10 órás válaszadó vagyok. Akkor kedves 10:04 egyszerű a megoldás a gondodra. A kilép gombra kattintva nem kapsz nem megfelelő választ, amire nem vagy kíváncsi. A fórum erről szól, s nem arról, hogy kérésed kielégítse bárki is.

Ez a hely a szabadságról szól, a vélemény akadály nélküli kinyilvánítására. Sokszor én sem kapok számomra megfelelő választ, mert egészen máshonnan közelítik meg a kérdést mint én, de legalább tapasztalom, hogy van ilyen is. Addig, míg valakit nem a rosszindulat, provokáció vezet, nincs gond.

2010. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/182 anonim ***** válasza:
10.04-nek: nem hiszem,hogy neked kellene itt választ kapnod,te is csak egy véleményt írtál... ez a kérdés pedig nem rólad szól.
2010. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/182 anonim ***** válasza:
0%
10:14 én tudom hogy nem rólam szól. De lehet probléma az életemben, csak nem teszem fel a kérdést. Több esetben találkoztam olyan kérdéssel ami egybevágott az én problémámmal. Tök jó volt egy-két válasz. Én kb ennyit írtam. Az már más kérdés, hogy te minek véled. Ez is egy kép lehet rólad, ebből is lehet tanulni.
2010. okt. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/182 anonim ***** válasza:
56%
10 órás válaszoló voltam.
2010. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/182 anonim ***** válasza:
68%

Ez a hely a szabadságról szól, a vélemény akadály nélküli kinyilvánítására. =>No látod,én is ki szeretném nyilvánítani a véleményemet,nem csak te.Az már egészen más kérdés h választ nem kapok,de hát nem is én tettem fel a kérdést..

Addig, míg valakit nem a rosszindulat, provokáció vezet, nincs gond.=> felhívnám rá a figyelmeteket,hogy az egész kérdés rosszindulatú,provokáló és szélsőséges.Különösen azért,mert a "barátnőjét" hozta fel példának,és mert nagyon-nagyon ritka mikor vki ennyire igénytelen lesz.Túlsúly meg egyebek még általánosabb lehet,de senkiből nem lesz bűzlő hajléktalan,csak mert anya lesz.

2010. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/182 anonim ***** válasza:
42%
Nem lesz hajléktalan,az igaz,de akinek nincs ideje hajat mosni például,annak finom illata van szerinted??
2010. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/182 anonim ***** válasza:
37%
Amúgy kedves 65%-os válaszoló,ha egy gyerek 24 órás felügyeletet kíván és te is bizonyára anya vagy,mert olyan jól tudsz mindent,akkor mégis hogyan jut ennyi időd itt cseverészni?
2010. okt. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/182 anonim ***** válasza:
33%
Majd ha anya leszel megtudod!
2010. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/182 anonim ***** válasza:
57%
Képzeld,már az vagyok :o)
2010. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/182 anonim ***** válasza:
22%
Mellesleg-éppen vasalok(merthogy mi anyák,képzeld,azt is szoktunk),nem mintha bármi közöd is lenne hozzá h hogyan jutok a géphez,és nem tudom te hogy vagy vele,de nekem egy válasz megírása nem tart fél órámba..
2010. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!