Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz sok nő igénytelen...

Miért lesz sok nő igénytelen házasságban, gyerekvállalás után? Van itt olyan, akivel megtörtént?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki 2 éve él házasságban, gyerek is született. Pár napja találkoztam vele és nem hittem a szememnek. Az egykor szép, igényes barátnőm hízott vagy 30 kg-t, smink nélkül volt, a szeme ráncos, a ruhái...A lényeg, hogy nagyon elhagyta magát. Nem ő az egyetlen, akit így látok. Én elhiszem, hogy sok gond van egy gyerekkel és fárasztó, de szerintem simán rámehet erre egy házasság és őszintén szólva nem csodálom, ha egy férfi elhagyja így a feleségét, mert már nem az a nő, akit megismert.
2010. okt. 5. 10:03
 161/182 anonim ***** válasza:
100%
A másik az, hogy ez nagyon jól hangzik, hogy a gyerekkel ruhát vásárolni, meg programok, de addig amíg úgy néz rád mindenki hogy legszívesebben feldöfne, mert ordít a gyerek a boltban, (és alapból is ordíthat, nem is kell eltűnnöd elöle a próbafülkében, mert ugye kocsistól nem férsz be, hát hova a fenébe tedd szegényt?) addig nem szívesen fognak vele kimozdulni, ilyen helyre, ha nem muszáj. Szerintem egy csomó anyuka van azért, aki némán imádkozik, hogy csak ne kezdjen el üvölteni, mert ahogy akkor rádnéznek, hát az borzasztó. Nem lehet okolni őket érte, jó biztos zavaró, hogy más kölyke üvölt, csak akkor ezzel egy időbe senki ne jöjjön azzal légyszi, hogy anyuka menjen vásárolni a gyerekkel, meg izémizé.
2010. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/182 A kérdező kommentje:
Nézd, lehet, hogy más, valóban nem vagyok anyuka. DE én mellette dolgoztam is, 8 órában, délutántól estig. Úgyhogy nem volt olyan, hogy utána ki tudtam aludni magamat. Itthon nem volt segítségem, van 2 kutyám, anyukámnak eltört akkoriban a lába is, vittem neki ebédet, elintéztem az ő dolgait is. Azért ezt is megnézném, hogy bírták volna egyes anyukák. Te sem voltál az én helyzetemben, nem tudsz rólam semmit, csak elmondasz egy másokat lenéző némbernek. Inkább te vagy rosszindulatú, de azért nem kell magadba nézni. És képzeld vannak barátaim, párkapcsolatom is. Nem mintha, közöd lenne hozzá.
2010. okt. 13. 14:55
 163/182 anonim ***** válasza:
79%
A másik pedig az kérdező,hogy azért gondolod azt rólam,amiket,mert EL SEM TUDOD KÉPZELNI hogy egy embertársadban ÖNZETLENÜL is lehet EMPÁTIA,anélkül,hogy NE magamagát azonosítsa a kérdéses problémában,hogy NE egy túlsúlyos,igénytelen nő üljön a számítógép mögött mit sem törődve a gyermekével.Nyugodj meg,egy baba sem fogja hagyni h egész nap a gép előtt üljön az anyja..csak te ezt még nem tudod..TŐLED távol áll az,hogy belegondolj helyzetekbe ,hogy megérts és megbocsáss embereknek.NEKEM sosem kellett éjszakáznom a két gyerekkel,de el tudom képzelni h milyen lehet az,tisztelem ezeket az anyákat,embereket hogy még egyáltalán a méltóságukat tudják tartani.ESZEMBE SEM JUTNA bármelyiküket is ócsárolni a kinézetük miatt FŐLEG NEM a barátnőmet!!
2010. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/182 A kérdező kommentje:
Oké
2010. okt. 13. 15:03
 165/182 anonim ***** válasza:
70%
Egy biztos: Amilyen stílusban itt a magukat nőnek nevező fórumozók írnak, az valami botrányos, és sokkal jobban kellene szégyenkezniük emiatt, mint a testi igénytelenség miatt. A szellemi igénytelenség és kicsinyesség sokkal rosszabb a testi igénytelenségnél.
2010. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/182 anonim ***** válasza:
14%
De akik itt egyfolytában keseregnek,azok minek szülnek??? Ők is tudták,hogy mivel jár a gyereknevelés... Most talán sajnálni kellene őket?
2010. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/182 anonim ***** válasza:
37%
Ugyan,dehogy kell sajnálni.Ha jól emlékszem senki nem jelentkezett itt nyavalyogni,h neki milyen rossz.A megértés meg a sajnálat nem ugyanaz.A gyermeknevelésnek vannak napfényes és kevésbé napfényes oldalai,de még az éjszakai ébredésekkel és minden mással együtt is a pozitív oldal a mérvadó,mivel a negatívak általában csak időszakos problémák.Nos,utolsó válaszoló EZÉRT szülnek a nők.
2010. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/182 anonim ***** válasza:
36%
Jaj,de örülök,már megint itt vagy körünkben:o) Miért nem lepődtem meg,hogy rögtön reagálsz? Hihetetlenül jól csinálod a dolgaid,és tökéletesen be tudod osztani az idődet,ez már kiderült:o)
2010. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/182 anonim ***** válasza:
80%
csak egy ember lehet 65%-os az oldalon???
2010. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/182 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem kért sajnálatot, de már ne haragudj, hogy megvédjük a kevésbé szerencséseket, vagy van aki magát védi meg, mikor képtelen tanácsokkal jönnek nekik.


Senki nem kérte a sajnálatot, de azért gondolkodjatok mielőtt LEsajnáltok valakit.

2010. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!