Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz sok nő igénytelen...

Miért lesz sok nő igénytelen házasságban, gyerekvállalás után? Van itt olyan, akivel megtörtént?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki 2 éve él házasságban, gyerek is született. Pár napja találkoztam vele és nem hittem a szememnek. Az egykor szép, igényes barátnőm hízott vagy 30 kg-t, smink nélkül volt, a szeme ráncos, a ruhái...A lényeg, hogy nagyon elhagyta magát. Nem ő az egyetlen, akit így látok. Én elhiszem, hogy sok gond van egy gyerekkel és fárasztó, de szerintem simán rámehet erre egy házasság és őszintén szólva nem csodálom, ha egy férfi elhagyja így a feleségét, mert már nem az a nő, akit megismert.
2010. okt. 5. 10:03
 171/182 anonim ***** válasza:
31%
Örülök h ennyire örülsz nekem,és hogy ennyire egyértelműen látod a velem kapcsolatos dolgokat!:)Valószínűleg az élet egyéb dolgait is ilyen egyszerűen és fekete- fehéren látod,és ezt a végtelenül primitív világszemléletet hivatott képviselni a turcsiorrú malacpofa,amit oly nagy előszeretettel használsz, és ami oly kifejezően szimbolizál téged.;-)
2010. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/182 anonim ***** válasza:
62%

mit veszekedtek már?? Fejezzétek már be,kezd unalmas lenni.!

Ezt a témát már nem lehet tovább vesézni szerintem,egy kicsit mindkét oldalnak igaza van.

Béküljetek :)

2010. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/182 anonim ***** válasza:
92%

"Igen,tudom h nagyon nehéz nagyobb gyerekkel is.De te tudsz regenerálódni éjszaka nem?Alszik a gyermeked,és te is,tehát lényegében a "24 órás műszakból",valójában csak 12 órán át van rád szüksége.Végig tudnád csinálni azt a napot amit leírtál maximális teljesítményt nyújtva,úgy h éjjelente,huzamosabb ideig pl. óránként kelnél a gyerekhez?Ugye nem?"


Nem, nem csak 12 órát van rám szüksége. Ugyan úgy nekem is mindig készenlétben kell állnom, mert pl. bármikor felhívhatnak az iskolából, hogy beteg.

Nyilván nem tudom így sem mindenben a maximumot nyújtani, ember vagyok, hibázok.

De túléli a családom, hogy nem a nap 24 órájában körülöttük ugrálok. Nem reklamálnak, ha esetleg nincs kedvem főzni, csak hideget eszünk, vagy rendelünk egy pizzát (mert igen, időnként ilyen is előfordul), vagy ha időnként azt mondom, hogy most kimaradnék egy délutánra és találkoznék a barátnőimmel stb. A gyereket közösen vállaltuk, mindkettőnknek jár a szabadság.

És most azt mondod nekem könnyű, hisz már iskolás a gyerekem. De nekem is munka után azokat a dolgokat el kell végeznem amit azoknak a nőknek, akik otthon vannak egész nap. Van 3 kutyám, velük is kell sétálnom minden nap többször is.

Nekem is volt kicsi a gyerekem, ő is hasfájós volt, tehát tudom mivel jár ez. Csak én mellette még főiskolára is jártam. De akkor is úgy szerveztem a dolgokat, hogy sok mindenre jusson időm. Napközben mikor sétáltunk vittem a kutyákat, így egyszerre letudtam két dolgot. Amíg főztem a gyerek is kint lehetett a konyhában, vagy úgy raktam a járókát, hogy lásson és tudtam hozzá gügyögni. És mivel gyerek mellett sok mindent elintéztem, időnként letudtam feküdni vele délután aludni. Ez nagyon sokat számított, mert könnyebben viseltem az éjszakákat. És azért nem az az átlag, hogy egy gyerek óránként felkel éjszaka. Vannak nehezebb időszakok (pl hasfájás, jön a foga), de nem olyan vészes a helyzet mint sokan előadják. Nem mondom, hogy nem fárasztó egy kisgyerek, de ezzel nyilván mindenki tisztában van mikor úgy dönt, hogy gyereket vállal.

2010. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/182 anonim ***** válasza:
Jaj, már megijedtem, hogy eltűnt a kedvenc maonika show-m:)
2010. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/182 anonim ***** válasza:
63%
:o) Nem tűnt el teljes egészében,csak szünet van:o) meg szánalom... :o)
2010. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/182 anonim ***** válasza:
73%
Nem tűnt el sajnos,úgy látom,ti már jelentkeztetek a következő adásba szereplőnek..
2010. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/182 anonim ***** válasza:
69%

Mi csak olvasók vagyunk, a szereplők már megvannak.


Ez csak célzás akart lenni, arra, hogy ez már szánalom, a kérdező és a 65%-os (ha már nem annyi, akkor elnézést kérek)részéről is. Már tényleg úgy viselkedtek mint, a szereplők abban a műsorban.

2010. okt. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/182 anonim ***** válasza:
57%
Már nem 65%,feljött 66-ra :)
2010. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/182 anonim ***** válasza:
55%
mit rinyáltok már?most is ti csináljátok a fesztivált.be lehetne már fejezni az egészet.
2010. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/182 anonim ***** válasza:
Rekordot nem döntöttetek meg a sok válasszal,de azért közel 20 oldalnyi válasz nem semmi :)
2010. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!