Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz sok nő igénytelen...

Miért lesz sok nő igénytelen házasságban, gyerekvállalás után? Van itt olyan, akivel megtörtént?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki 2 éve él házasságban, gyerek is született. Pár napja találkoztam vele és nem hittem a szememnek. Az egykor szép, igényes barátnőm hízott vagy 30 kg-t, smink nélkül volt, a szeme ráncos, a ruhái...A lényeg, hogy nagyon elhagyta magát. Nem ő az egyetlen, akit így látok. Én elhiszem, hogy sok gond van egy gyerekkel és fárasztó, de szerintem simán rámehet erre egy házasság és őszintén szólva nem csodálom, ha egy férfi elhagyja így a feleségét, mert már nem az a nő, akit megismert.
2010. okt. 5. 10:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/182 anonim ***** válasza:
19%
Amugy ez a hizas, meg koverseg mania kifelyezetten magyar betegseg...mindig mindenki azzal foglalkozik hogy a masik hany kilo, mennyit hizott...stb...ha nem anorexias palcika, mar nem is ember. Nyugatabbi orszagokban ez nem ilyen nagy szam...csak a magyarok ilyenek.
2010. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/182 anonim ***** válasza:
84%

Nekem két gyermekem van,és rengeteget törődöm velük,ez mellett sütök-főzök takaritok...stbMégis nő tudok maradni,és még a gyerekeimet sem kell hozzá másra bizni ,plusz nagy kiadásban sincs.

A hajam itthon szinezem,mosás után szépen kivasalom,a körmeim megnőnek,mindig lakozom,a szemöldököm kiszedem,a bőröm apolom és reggel kb.10perc még kisminkelem magam.Öltözni is ugyanugy öltözöm mint a2gyermek előtt,annyi hogy pár kg maradt rajtam és amit kell rejtek amit lehet kiemelek.

Én sem értem azokat a nőket akiknek nincs napi fél orájuk arra hogy nézzenek ki valahogy ,attol függetlenül hogy már feleségek ill. anyukák.

2010. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/182 A kérdező kommentje:
Szerintem a hízás is idetartozik. Persze, ha valaki betegség miatt nem tudja leadni a kilókat, az is más, de 99%ban zabál az illető és meg sem mozdul. És szerintem nagyon is zavaró ekkora súlytöbblet, mert pl. én sem örülnék, ha az egykor fitt párom, óriási sörhasat növesztene és csak ülne a TV előtt. Nem azt mondom, hogy szülés után azonnal le kell adni, mert robotok vagyunk, de az ilyen hízásokból gyakran az lesz, hogy 40 éves korára már 100Kg felett van a nő. Ez kinek nem zavaró?
2010. okt. 5. 10:30
 14/182 anonim ***** válasza:
53%

Az én párom is ilyen. Mindig hivatkozott valamire, hogy miért nem figyel magára. Először ugye ott volt a szoptatás, amit megértettem, hiszen akkor ne kezdjen fogyózni. Viszont egyáltalán nem figyelt az alakjára, tömte magát édességgel, miszerint kell a babának(tej formájában). Na akkora háj, mint ami neki volt, elég lett volna 30 babának is. Vettem egy szobabiciklit és egy pár súlyzót, de azt arra hivatkozva nem csinálta, hogy nincs ideje. Azért elég sokat ült a gép előtt, és nyugodtan belefért volna a napi 30 perces torna... És már nem is sminkelt, szakadt rongyokban volt otthon, a haját is alig mosta. 100%-ban kiábrándultam belőle, és minden szexuális vágyam elapadt az irányában.

Sokan azt hiszik, hogy az együttélés azt is jelenti, hogy onnantól a másiknak bármi megfelel, nem kell többé a legjobb formánkat adni. Pedig de, különben ellaposodik az egész.

2010. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/182 A kérdező kommentje:
bocs, NEM robotok vagyunk
2010. okt. 5. 10:32
 16/182 anonim ***** válasza:
60%

Előző vok.

Be kell tudni osztani jól egy napot,szerintem ennyi a titka.

Lehet gyerekre fogni,ahol pedig nincs azok azért hagyják el magukat ,mert már megkapták akit akartak,másnak meg minek tetszeni?!A párjuknak ugy gondolják már jók ugyis.

2010. okt. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/182 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, majd akkor beszélj, mi valósítható meg gyerek mellett, ha kipróbáltad!

A gyerek napi 24 órás meló. Éjjel is felkel, ha jön a foga vagy rosszat álmodik. Ha este, míg alszik, mégis van egy kis időd, azt meg nem magadra költöd, hanem a háztartásra meg a férjedre. Ennek a kettőnek az elhanyagolása éppúgy vezethet váláshoz, mint az elhanyagoltság, ezt jó, ha tudod.

Nem azt mondom, hogy normális, hogy lepukkant vagy, pusztán arra akarok rávílágítani, hogy ez nem ilyen egyszerű, ahogy gondolod.

Van, aki nem hízik a terhesség alatt. Van, aki igen, és legtöbben nem azért, mert "kettő helyett esznek". Könnyű ítélkezni mások felett, de szerintem mindenki a maga tájékán söprögessen.


És amit szintén tudnod kell: egy nő gyerekkel sosem lesz az a nő, aki gyerek nélkül volt. És nem csak a kilók miatt!! Ha ezt egy pasi nem tudja megemészteni, akkor inkább ne csináljon gyereket.

2010. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/182 anonim ***** válasza:
76%
Minden ferfi elvarja h. erejen felul teljesitsen es akkor sem jo.A tarsadalom nagyon igazsagtalan a nokkel szemben es helyzetuk a mai napig gyalazatos allapotban van!
2010. okt. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/182 anonim ***** válasza:
86%
akkor sem értem mi ez a nagy hízásprobléma...ha valaki 30-40 kilo többlettel végzi na az sok,de 10-15 kilo nem a világvége.A mási,ha valakit szeretek,szeretem akár 15 kilo plusszal is.Alényeg hogy ne legyen igénytelen.A túlsúlyt nem kell egyesíteni az igénytelenséggel.
2010. okt. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/182 anonim ***** válasza:
85%
Aki meg azt írta, hogy levágatják a nők a hajukat, annak üzenem, hogy pusztán azért, mert szoptatás alatt bazira hullik. Takarítani se leányálom, egy megritkult hosszú ex-sörény nem is túl esztétikus, kivédeni meg nem lehet, mert természetes, hogy szoptatás alatt hullik.
2010. okt. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!