Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg "ezzel jár"? Nem...

Ez tényleg "ezzel jár"? Nem kellett volna hazajönnie velünk?

Figyelt kérdés

A férjem testvére ma ment férjhez.. a lagziban van most épp, én màr hazajöttem a 3.5 éves lányunkkal.

Ő majd hazatér valamikor hajnalban hulla részegen, akár csak a két héttel ezelőtti legénybúcsúkor.

Anyósom szerint ez ezzel jár, és hagy menjen hagy igyon, nekem mint anyának itthon a helyem a gyerekkel.

Igen én nem is maradtam volna, viszont simán hazajőhetett volna ő is velünk szerintem. Neki miért "jár" ami nekem nem. Neki is ugyanúgy a gyereke.

Amúgy tényleg nem nagyon iszik és kimaradni is ritkán marad. De nekem meg egyáltalán nincs lehetőségem ilyesmire.


2022. szept. 3. 21:44
 81/110 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor "Igen én nem is maradtam volna", vagy "miért "jár" ami nekem nem" és "De nekem meg egyáltalán nincs lehetőségem ilyesmire."?
2022. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/110 anonim ***** válasza:
22%

A Kérdező sehol nem írja, hogy a férje nem engedi elmenni kikapcsolódni. Azért nem megy el, mert nincs kivel. A férjének meg van, akikkel saját bevallása szerint is nagyon ritkán jár el, de mivel neki ennyi sincs, megeszi a sárga irigység.

Ez nem a férj hibája.

2022. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/110 anonim ***** válasza:
97%
Itt írta, hogy már azon is problémázik ha egy kicsit tovább marad a boltban.
2022. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/110 anonim ***** válasza:
96%

#82

Értetlen vagy?

2022. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/110 anonim ***** válasza:
100%

Itt felesleges már tanácsokat osztogatni, hogy így meg úgy, állj ki magadért stb. Ez kezdettől el lett rontva, ennyi idő után már nem lehet békésen rendezni a sorokat. Ha a kérdező most - egyébként jogos - igényekkel lép fel, azt a férje a közösen kialakított rend önkényes felborításaként fogja értelmezni. Nem szeretek jóslásokba bocsátkozni, de ezt az egészet úgy ahogy van, megette a fene. Vagy rövid időn belül válás lesz a vége, vagy megkeseredett, ellenséges párként élik le az életüket.

N

2022. szept. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/110 anonim ***** válasza:
100%
Azt írta, a férje se jár el bulizni, csak most a legénybúcsú meg az esküvő miatt volt kétszer is. Az a baja, hogy a férj nem jött el vele a buliról. Arra lennék kíváncsi, hogy ha a férfi eljön vele, nem marad ott, akkor is kiírta volna a kérdést?
2022. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/110 anonim ***** válasza:
96%

3,5 éves gyerek mellett pont a testvére esküvőjén tűnt fel neked, hogy idióta?

Az egyáltalán nem oke, hogy ő sose vigyáz a gyerekre, az oké, hogy a testvére esküvőjéről nem jön el 9-kor a kedvedért.

A kérdésed igy ertelmetlen, akkor volna helyes, ha azt kérdeznéd "hogyan lehet 3,5 év után kifejezni a férjem felé azt az igényemet, hogy ő is töltsön időt a közös lányunkkal?".

2022. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/110 anonim ***** válasza:
97%
Mi lesz veletek, ha a gyerek megy oviba, te dolgozni és a gyerek beteg lesz vagy egyszerűen korábban el kell hozni?
2022. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/110 anonim ***** válasza:
94%

Második oldalig olvastam, de azt gondolom, hogyha normálisan nevelnétek azt a gyereket, akkor nem kellene neked 24/7ben a gyerek mellett lenni. Ha neked is igényed van a felnőtt társasági életre (és miért is ne lenne), akkor ideje lenne hozzászoktatni a gyereket egy bébiszitterhez vagy pedig apukát arra, hogy havonta 1-2 alkalommal elmész a családiddal, barátaiddal szórakozni és apuci marad a gyerekkel.

Emellett meg kellene tanulni kommunikálni egymással, mert ennek ebben a formában válás lesz a vége

2022. szept. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/110 anonim ***** válasza:
96%

Van egy barátnőm, a gyerek 7,5 éves, 42 m2-es a lakás. Az apja szó szerint annyi időre nem volt hajlandó a gyerekkel egyedül maradni a gyerek 5,5 éves koráig, hogy a barátnőmnek, amikor kisebb volt a gyerek a vécére vinni kellett a kisfiút magával, hiába volt a szobában a férje. Soha egy pelenkát nem cserélt ki. A gyerek vagy óvodában vagy az anyjával volt. Azóta is max 1 órára tudja az apjával hagyni, mert az 5 percenként hívogatja valamiért, szóval mozi kizárva, sőt egy csésze kávét nem lehet vele normálisan meginni.

Most tervezik a 2. gyereket és 3 a cél.

2022. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!