Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg "ezzel jár"? Nem...

Ez tényleg "ezzel jár"? Nem kellett volna hazajönnie velünk?

Figyelt kérdés

A férjem testvére ma ment férjhez.. a lagziban van most épp, én màr hazajöttem a 3.5 éves lányunkkal.

Ő majd hazatér valamikor hajnalban hulla részegen, akár csak a két héttel ezelőtti legénybúcsúkor.

Anyósom szerint ez ezzel jár, és hagy menjen hagy igyon, nekem mint anyának itthon a helyem a gyerekkel.

Igen én nem is maradtam volna, viszont simán hazajőhetett volna ő is velünk szerintem. Neki miért "jár" ami nekem nem. Neki is ugyanúgy a gyereke.

Amúgy tényleg nem nagyon iszik és kimaradni is ritkán marad. De nekem meg egyáltalán nincs lehetőségem ilyesmire.


2022. szept. 3. 21:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/110 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy az oviban hogy fog megmaradni a kislány ha csak veled van el? Szerintem most csak kicsit irigyled a férjedet, elvárnád, hogy ott legyen veletek.
2022. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/110 A kérdező kommentje:

Az oviban elvan. Oda beszokott, nem ismeretlenekkel van.

Most éjszakára semmi esetre se hagytam volna egy vad idegennel, rokon meg nincs.

Igen irigylem kicsit. Lehet hogy egy hülye hisztis picsa vagyok, de igen is szar, hogy mig ő már másodjára megy el 2 héten belül, addig én 3.5 éve nem voltam kikapcsolodni.

És tudom hogy forditott esetben én se maradhattam volna, vagy rosszabb esetben simán ottmaradt volna az én rokonom lagzijában is mi meg ugyanígy itthon.

2022. szept. 3. 22:14
 23/110 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy igen, olyan férj is van akiben fel sem merülne, hogy a munkaidején kívül 5 percet is a családja nélkül töltsön, de ettől még a tiéd nem ilyen.
2022. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/110 anonim ***** válasza:
73%
Ez olyan "a másik tehene is d*goljon meg" jellegű kérdés. Ne legyél ilyen kicsinyes! És ne akard a férjed ilyen rövid pórázon tartani. Ne legyél sárkány! Nőként írom.
2022. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/110 anonim ***** válasza:
98%

Hát ha 3.5 éve ez megy, akkor most min lepődtél meg?

Tisztázi kellett volna itt már régen sok mindent.

2022. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/110 anonim ***** válasza:
93%

Kettőtök közt ennél kicsit mélyebben lehet a probléma. Ha olyan elégedett lennél a házasságoddal, ez a két kimaradás nem bökne ennyire. Még akkor sem, ha két héten belül történt.

Amúgy ha te 3 és fél éve sehol nem voltál, már nem is tudnál kikapcsolni akkor sem ha ő vigyázna a kicsire mondjuk jövő szombaton, te pedig mehetnél barátnőzni. Neked már csak az a program, hogy ti hárman, mindig, mindenhol. És ez nem jó így senkinek.

2022. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/110 anonim ***** válasza:
3%
Hát, sztem lehet megcsal majd ott
2022. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/110 A kérdező kommentje:

3.5 éve egyszersem vigyázott a kicsire hogy én kikapcsolodjak.

Nem azert nem mentem mert nem akartam, hanem mert nem volt rá lehetőségem. Kettesben szoktunk programokat csinálni néha ha oviban van a gyerek, de ennyi.

Ő sem megy el sürűn de azért előfordul hogy kimarad..

2022. szept. 3. 22:27
 29/110 A kérdező kommentje:
Nem csal meg, szinte csak párok, családok vannak, nem is lenne kivel.
2022. szept. 3. 22:29
 30/110 anonim ***** válasza:
92%
Akkor hívd fel néhany barátnődet, szervezz le egy csajos estét, a férjeddel meg közöld a dátumot, hogy mikor mész el egy estére.
2022. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!