Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg "ezzel jár"? Nem...

Ez tényleg "ezzel jár"? Nem kellett volna hazajönnie velünk?

Figyelt kérdés

A férjem testvére ma ment férjhez.. a lagziban van most épp, én màr hazajöttem a 3.5 éves lányunkkal.

Ő majd hazatér valamikor hajnalban hulla részegen, akár csak a két héttel ezelőtti legénybúcsúkor.

Anyósom szerint ez ezzel jár, és hagy menjen hagy igyon, nekem mint anyának itthon a helyem a gyerekkel.

Igen én nem is maradtam volna, viszont simán hazajőhetett volna ő is velünk szerintem. Neki miért "jár" ami nekem nem. Neki is ugyanúgy a gyereke.

Amúgy tényleg nem nagyon iszik és kimaradni is ritkán marad. De nekem meg egyáltalán nincs lehetőségem ilyesmire.


2022. szept. 3. 21:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/110 anonim ***** válasza:
80%
100. válaszoló. Gratulálok! :D ^^
2022. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/110 anonim ***** válasza:
93%
Nem bírom az ilyen mártíranyukákat, akik folyton panaszkodnak, hogy a férjük nem foglalkozik a gyerekkel, de egyszer sem próbálták még ténylegesen rávenni, hogy foglalkozzon is vele. Egyszerűen a kezébe kell nyomni a palinak a gyerekét és közölni vele, hogy mentem, majd jövök pár óra múlva, addig vigyázz rá. Ennyi. Aztán szépen otthagyni, had puffogjon, ki a fenét érdekel, hogy puffog? Ha meg tudta csinálni azt a gyereket, akkor vigyázni is tud rá!
2022. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/110 anonim ***** válasza:
100%

#102, eskü megpróbáltam. Arra értem haza, hogy férj (azóta ex) újsággal a kezében döglik a kanapén, a gyerek éhes, szomjas és nyakig szaros.

Igen, én is szarul döntöttem, amikor hozzámentem és gyereket vállaltam.

2022. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/110 anonim ***** válasza:
81%

103-as, mivel a kérdező már nem fog válaszolni: meséld már el kérlek, hogy miért szültök gyereket, rosszabb esetben gyerekeket egy ilyen férfinak?

Nem tudom elhinni, hogy már a házasság előtt igazi husband és apuci material volt.

2022. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/110 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben lévő szituban teljesen oké, hogy a férjed ott maradt bulizni a testvérével. Az "ez ezzel jár" inkább arra igaz, hogy kisgyerekes szülők közül az egyiknek bizony a gyereket le kell fektetnie, ha nem tudták rábízni senkire. Egy ilyen kicsi gyerek nagyon max este 10-ig bírja, nyilván valakinek vállalnia kell, hogy hazaviszi. A körülmények alapján, mivel a férjed tesója esküvője volt, annak volt értelme, hogy ha valakinek haza kell mennie a gyerekkel, az te vagy. Viszont itt a probléma tényleg azzal van, hogy a férjed látszólag csak a szex erejéig vette ki a részét a teendőkből. Anyósod egy gyökér, nem 100 évvel ezelőtt vagyunk, ne jöjjön azzal a dumával, hogy kinek mi a megengedett. A férjednek meg kell értenie, hogy neki is szültél, nem csak magadnak. Emberelje meg magát, nem állapot, hogy a boltba nem tudsz kimenni a gyerek nélkül, mert a férjed nem hajlandó vele kettesben maradni.
2022. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/110 anonim ***** válasza:
28%
102, 104, magas az a paripa, nem érzed? Ha nagyon érdekel, olvass a témában.
2022. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/110 anonim ***** válasza:
95%
#104, fiatal voltam és hülye. A mai eszemmel nem tenném. Nem mostani a sztori; azóta az akkori kislány már nagylány lett.
2022. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/110 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős egyszer ráhagyta az apjára a pár éves gyerekét és elment valahova. Arra jött haza hogy az gyerek apja piás, a gyerek meg még mindig fent volt fél 11-kor. A pelenkás cuccokat meg sem találta, szóval a nem szobatiszta gyerek valószinű a saját piszkában ült végig.
2022. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/110 anonim ***** válasza:
94%
Van egy munkatársam 40 éves elmúlt. A munkájában is egy törtető, mindenkit eltaposó féreg, és egyértelműen az látszik, hogy a családján belül is ez megy. Lassan óvodás a gyereke, de egyértelműen nem ő nevelte eddig sem, hanem mindent áthárított a feleségére.
2022. szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/110 anonim ***** válasza:
35%

103, 108!


Ezeket én akkor tudom elkepzelni amúgy értelmes emberektől, ha a gyerek születési után kb el voltak tiltva mindentől, a csecsemovel kapcsolatban. Sok olyan nő van, aki a szülés után kisajatitja a gyereket, apukanak max fürdeni lehet, amúgy nem ért az semmihez alapon inkább dolgozzon, meg végezze a házimunkát.

2022. szept. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!