Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg "ezzel jár"? Nem...

Ez tényleg "ezzel jár"? Nem kellett volna hazajönnie velünk?

Figyelt kérdés

A férjem testvére ma ment férjhez.. a lagziban van most épp, én màr hazajöttem a 3.5 éves lányunkkal.

Ő majd hazatér valamikor hajnalban hulla részegen, akár csak a két héttel ezelőtti legénybúcsúkor.

Anyósom szerint ez ezzel jár, és hagy menjen hagy igyon, nekem mint anyának itthon a helyem a gyerekkel.

Igen én nem is maradtam volna, viszont simán hazajőhetett volna ő is velünk szerintem. Neki miért "jár" ami nekem nem. Neki is ugyanúgy a gyereke.

Amúgy tényleg nem nagyon iszik és kimaradni is ritkán marad. De nekem meg egyáltalán nincs lehetőségem ilyesmire.


2022. szept. 3. 21:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/110 anonim ***** válasza:
98%

És mégis miért nem vigyázott a kislányra egyszer sem? Ő is ugyanúgy a szülője.


Jövő hétre szervez le a barátaiddal egy dátumot amikor elmentek kicsit kikapcsolódni, férjed meg majd szépen vigyáz a kicsire.

2022. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/110 anonim ***** válasza:
80%

Nyilván tudtátok már egy ideje, hogy mikor lesz a lagzi. A gyereket már rég összeszoktathattátok volna egy babysitterrel, ha neked ekkora gondot okoz, hogy a férjed ott marad a buliban, neked meg haza kellett menned.

De akár egy barátnődet is megkérhetted volna, hogy vigyázzon a kicsire, akit esetleg a gyerek is ismer már. Szóval lett volna megoldás, ha akartad volna, de te inkább puffogsz. Hát, majd megnyugszol.

2022. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/110 A kérdező kommentje:
Mert ez a "kölök" nem ugyanúgy az ő "kölke" is?
2022. szept. 3. 22:41
 34/110 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos a férjed elég önző...

Egyáltalán kettesben vannak programok?

2022. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/110 anonim ***** válasza:
90%

Tehat, ha jol ertem, a fo gond az nem a mai este, vagy a legenybucsu esteje, hanem, h forditott esetben te nem tudsz kikapcsolodni.

Ezt kellene megbeszelnetek. Elmondani a ferjednek, h te is szeretnel neha elmenni a baratnoiddel, s hogy segitsen megoldani.

Lehet, h anyos is szivesen segitene.

Az is lehet, ha ferjed ezt nem is tudja, mert azt irod, o sem marad ki sokszor es mert eddig nem szoltal neki errol.

Szeeintem ne tamadd le most ezert, hanem beszeljetek at.

Ha utana sem segit megoldani, akkor kell ujragondolni a kerdest.

2022. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/110 anonim ***** válasza:
95%

Nem az esküvő itt a baj.

Most gyorsan kéne változtatnod, hogy te is juss levegőhöz. A kicsid kora nem indokolja, hogy ne vigyázzon rá. Légy határozottabb. Már a kezébe sem kell adnod, csak szólni, hogy nyolckor alvás, előtte etesd meg, éjfél körül jövök, sziasztok!

Ebben tönkre fogsz menni.

2022. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/110 A kérdező kommentje:

Na most akkor leírom szerintem érthető lesz.

Nem vigyàzott még soha "idegen" a lányomra, a testvérem vigyáz rá néha, vagy anyósom.

A gyerekem apja nem is hagyná hogy valaki idegennel maradjon.

Nálunk ilyen hogy babaysitter szóba nem jöhet...

Igy már érthető?

2022. szept. 3. 22:46
 38/110 anonim ***** válasza:
94%
Ne idegen vigyázzon a gyerekre, hanem az édesapja a te férjed. Te pedig menj el valahová így 3,5 fél után kikapcsolódni barátnőiddel.
2022. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/110 anonim ***** válasza:
99%
De a férjed neked nem parancsol, egyenjogú szülő vagy. Ha nem akar bébiszittert, vigyázzon rá. Ha azt sem, minek vagy még vele?
2022. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/110 anonim ***** válasza:
99%
A férjed nem tud vigyázni a gyerekre, amíg te elmész mondjuk havonta egyszer barátnőiddel mondjuk moziba?
2022. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!