Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a férjed kivinné...

Mit tennél ha a férjed kivinné a gyereked külföldre és nem akarna hazajönni vele?

Figyelt kérdés
Többször olvastam azt (főleg vegyes házasságoknál) hogy pár évig teljesen rendben volt két ember kapcsolata, gyerek is lett majd gondolt egyet a férj és kivitte a gyereket/keket küldföldre a felesége tudta nélkül.Általában olyan országokba vitte ahol vagy nincs kiadatás(Kína,Mexikó,Kuba stb) vagy olyan helyekre ahol minden esetben a férfinek adnak igazat, a nőket semmibe veszik(Arab országok, Törökország, stb).Egy ilyen esetben ti mit tennétek ha mondjuk a férjetek egy olyan országba menekülne a gyerekeitekkel ahol a hatóságok nem müködnek együtt?
2018. febr. 18. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
A sok exoticumra vágyó kalandor oldja meg magának, ha ez kellett neki törődjön bele.
2018. febr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Mennék utána és megtennek mindent, higy vissza kapjam.
2018. febr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Azt hogy ilyen nincs, hacsak nem valami arab fszihoz ment a nö, ennyire nem lehet félreismerni senkit.


Olyan pedig nincs, hogy nem adják haza, a férjet nem.adhatják ki a hatoságoknak az igaz de a gyereket kötelesek odaadni.


Ha meg nem, akkor ez van.

Ha amugy biztonságban van a gyerekem,

és már minden követ megmozgattam, de semmi, akkor élem az életemet.


Amugy sem akarok gyereket, ha szülök max azért, mert a frjem minden vágya.

2018. febr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Bár én nem is állok össze minden jöttmenttel meg egzotikummal :)
2018. febr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

"Amugy sem akarok gyereket, ha szülök max azért, mert a frjem minden vágya."

Jó nagy csicska nő vagy.

2018. febr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Az EUs csatlakozás után volt pár évvel, hogy egy francia-magyar apuka elrabolta a gyereket a bölcsiből.

Itt házasodtak, itt született a gyerek, aztán dél-Franciaországba költöztek, ott meg apuka egy agresszív állat lett két év alatt.

Rendőrségi feljelentés, minden volt, anyuka hazaköltözött.

Több mint egy év volt, mire hazakerült.

2018. febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Lehet nem jól tudom, de legálisan egyik szülő a másik beleegyezése nélkül nem viheti külföldre ki a kiskorúakat.

De volt már olyan, tv-ben hallottuk, hogy illegálisan elvitte, elrabolta a gyereket.

Nem tudom itt hogy volt.De ha az én gyerekemmel ez lenne, biztos hogy mindent elkövetnék hogy visszaszerezzem őket, és itt a minden szót komolyan úgy gondolom.

Más kérdés az, hogy az ember csak olyan férfival köti össze az életét, akit jól megismer, akiben bízik, akiről tudja bizonyos helyzetekben hogy viselkedik.

De valljuk be, ha tökéletes párt keresnénk, mind egyedül élnénk. Míg nagy a szerelem, addig a másik hibáit nem vesszük észre, ha már észrevesszük, késő, mert ott van-vannak a szerelemből született gyerekek.És jönnek a bajok, gondok csőstől az életünkbe, amelyek negatív irányba is változtatják mindkét felet.

Szóval ne ítélkezzünk senki felett.

2018. febr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7!


Külföldre nem koltoztetheti, de utazhat vele. Igaz, újabban kerhetnek igazolást, hogy a másik fél beleegyezett e, de ezt nem nagy művészet se megszerezni, se hamisitani és már meg is van oldva.

2018. febr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Magyar férj is vitte már ki a gyereket Kubába, nem kell hozzá "egzotikum".

Szomorú, ha váláskor ennyire bekattan valaki. Az is gyakori, ha az anya, csak kevésbé feltűnő, hogy nem engedi látni a gyereket, meg az apa ellen fordítja.

Ezért mondom azt, hogy ha nem működik, akkor addig kell elválni, amíg megy kulturáltan, és nem mérgesedik el a viszony.

2018. febr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom elképzelni a dolgot, de!

Ha a hatóság nem segít, akkor pénzé tennék egy pár dolgot, magánnyomozót fogadnék, utánuk mennék..... A többi ott dőlne el! Hirtelen felindulásból elkövetett, vagy önvédelem!

2018. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!