Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy bírjátok ki, hogy ha...

Ti hogy bírjátok ki, hogy ha férjetek ki megy külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés
Az én férjem most megy ki először és úgy érzem hogy nem bírom ki a hiányát.15 éve együtt vagyunk és egy munkahelyünk van,de ő a nagyobb pénz reményébe ki szertne menni Németbe.
2017. szept. 18. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Te nem szeretnél vele menni? Ha nem, mi akadályoz ebben? Nem muszáj. Ha nem mész, akkor engedd ki. Igen, lehet, hogy hiányozni fog, de ha megvan köztetek a bizalom és ez nem teszi tönkre a házasságot (márpedig lehetséges, hogy ne ártson a dolog), akkor minden rendben lesz így is. Vannak házaspárok, akiknek a sok házas év után jót tesz egy kis távollét.
2017. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Neked nincs lehetöséged vele menni? Anyosomék egyébként igy élnek, 2 havonta jön haza 1 hétre. Párom azt mondta, hogy legalább nincs veszekedés, abban az egy hétben nagy a szerelem és nagyobb a kötödés mint eddig.
2017. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem alap volt, hogy mentem vele :)
2017. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Idős beteg gondozónak megy ki,havi váltásba.Én nem mehetek ki vele,mert 1 jövedelem kevés lenne és engem nem várnak oda.Ráadásúl inszallag szakadásom van és járni is könyök mankóval.tudok.
2017. szept. 18. 21:19
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Értem... akkor nagyon nagy levegő, napi beszélgetések... sajnos ez így nehéz lesz :(


Mi csak félévig voltunk 1000 km-es távkapcsolatban, de piszok szar volt a külön töltött idő. Sírás, könnyes búcsúk, napközben vegetálás, vagy épp munkába temetkezés, este pedig végre beszélhettünk.

Háromhetente találkoztunk, de mindig az elválás volt a legszörnyűbb.

Viszont kitartottunk, mert muszáj volt, és mikor végre követhettem én is, az életünk legjobb utazása volt. Végre együtt egy életen át... :)

2017. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Én a helyetekben azt csinálnám, hogy várnék 2-3 honapot, megnézném, hogy mit mond a kinti életre. Ha bejön, és van lehetöséged kiköltözni, akkor elkezdenék nézni ottani munkákat. Biztos vagyok benne, hogy találnál te is valamit.
2017. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

Ajánlom Jókaitól az Aranyembert. Rengeteg párt ismerek, ahol az egyik fél külföldre ment dolgozni. Kb. 90 % - 10 % a félrelépők / új, kinti családot alapítók - hűségesek aránya.

Egy nem impotens, egészséges férfinek 2 lehetősége van :

- használja a kezét,

- megcsal.

Olyan NINCS, hogy hetekig, hónapokig egyiket sem csinálja. 2-3 év után elkezd a kezénél többre is vágyni.

Én azt mondom vagy mindketten mennénk vagy egyikünk sem. Nagyon maximum 1 évig lennék hajlandó külön lenni.

2017. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Férjem 61 éves én 51 vagyok.Talán nem lesz megcsalás legalábbis remélem:/
2017. szept. 18. 21:47
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Minden második hónapban otthon lesz, (azt írtad, havi váltásban fog dolgozni) közben pedig tudtok beszélgetni és látni egymást.

Addigra az ínszalagod is meggyógyul és csodát tesztek egymással!:) Esküszöm irigyellek!:)

(Fog keresni annyit egy hónapban, hogy ez vastagon megfeleljen 2 havi munkabérnek? Mert csak így van értelme.)

2017. szept. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 babyboom567 ***** válasza:
56%

Kedves Kérdező!

Ha a férjem külföldi munkát találna,ezeket gondolnánk át:

-max 1 évig ő egyedül kint,és össze tud gyűjteni x összeget, amiből valami nagy(fontos) dolgot ki lehet fizetni

-ha 1 év után is kint akar maradni, akkor mi is utána mennénk

-eleve úgy menne ki ,hogy mi is utána megyünk

-Ha olyan munkája lenne amit mondasz,hogy 1 hónap ott,1 hónap itthon, akkor azt gondolnám át ,hogy fog-e annyit keresni 1 hónap alatt,hogy az 2 hónap itthoni bér+ ottani élet+útiköltség+megtakarítás fedezi.

2017. szept. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!