Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akiknek külföldön dolgozi...

Nők, akiknek külföldön dolgozik a férjük/párjuk! Hogy bírjátok ki két találkozás között szex nélkül?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy a férjemnek külföldre kellett utaznia 10 napra, és én nem tudtam vele menni. Hogy a francba lehet ennyi időt kibírni?

Nem arról van szó, hogy olyan nyomorult vagyok, aki egyedül életképtelen, és folyton a férje nyakán lóg, viszont a szex (vele!!) nagyon hiányzik.

Akik rendszeresen sokat vannak egymástól távol, hogy viselik el?


2017. febr. 20. 14:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon sokáig ritkán működik az ilyen kapcsolat. Legalább az egyik fél félrelép. Rengeteg ilyen párt ismerek. Én biztos nem maradnék a házastársam nélkül itthon. Nemcsak a megcsalás veszélye miatt, hanem mert ez így nem házasság.
2017. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

10 nap sok idő????

Végezz önkielégítést.

2017. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Janka néni ***** válasza:
63%

A kamionos-feleségek az uborkára esküsznek.


De ez csak a vicces része.


Minden önfegyelem kérdése. Ha tudod, hogy mennyi időt van távol, könnyebb. Nem kell az első naptól azzal foglalkozni, hogy jaj, hogy hiányzik. Ja, persze a szex, nem más. Ugyan, foglald el magad! Már nem szó szerint értem.

Lehet, bár nem kívánom Neked, hogy eljöhet az idő, amikor visszasírod azt az időt, amikor csak 10 szexmentes napotok volt.


Én azt hiszem, minden fejben dől el - bármit "kibírni" is. Egyébként meg van más választásod? Nincs itthon 10 napig, ergo nincs szex vele 10 napig. Ha kibírod, ha nem. Ne rágd magad ezen!

2017. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nálunk 9 év alatt szerencsére ez az első ilyen eset. De elgondolkodtatott, hogy ha ez ilyen nehéz még így is, akkor azok hogy bírják, akiknél életforma?
2017. febr. 20. 14:34
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Maszturbálj vagy telefonszexeljetek.


Ez tíz nap összesen, ezen nincs mit "kibírni".

2017. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

De te miért rágódsz ezen, ha nem így éltek és ez csak egy kivételes alkalom?

Simán ki lehet bírni.

És ha más miatt nem lehet? Nekem is, a férjemnek is volt már olyan műtétje, ami után hetekig nem lehetett szexelni. Nem zavart egyikünket sem. Utána bepótoltuk :)

Vagy mi lesz terhesség esetén, szülés után?

Nem hinném, hogy ez nagy probléma lenne. 10 nap! Az semmi. Csináld itthon a dolgodat. Ha hiányod van, akkor használd a kis kezed, vagy amit szoktál.

2017. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös, és Janka néni picit félreértettétek. Nem rólam van itt most szó. Az én példámból csak a kérdésem ered azokhoz, akiknél ez rendszeres. :)
2017. febr. 20. 14:36
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

10 nap?!


Mi fél évig! éltünk 1000km-re egymástól, ahol csak havonta tudtunk találkozni... 10 nap az semmi...

2017. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%
szívesén segitek
2017. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
# 8-as, nem ment tönkre a kapcsolatotok? Azért fél év alatt már nagyon durván hiányzik valaki, és nem csak a nemi élet.
2017. febr. 20. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!