Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akiknek külföldön dolgozi...

Nők, akiknek külföldön dolgozik a férjük/párjuk! Hogy bírjátok ki két találkozás között szex nélkül?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy a férjemnek külföldre kellett utaznia 10 napra, és én nem tudtam vele menni. Hogy a francba lehet ennyi időt kibírni?

Nem arról van szó, hogy olyan nyomorult vagyok, aki egyedül életképtelen, és folyton a férje nyakán lóg, viszont a szex (vele!!) nagyon hiányzik.

Akik rendszeresen sokat vannak egymástól távol, hogy viselik el?


2017. febr. 20. 14:27
1 2 3
 11/21 Carragher_x ***** válasza:
66%

Tényleg ennyire drasztikus túlsúlyban vannak a szövegértelmezésre képtelenek?!:)


Egyébként nagyrészt az elsővel értek egyet. Sehogy, azok a házasságok valójában nem házasságok és törvényszerű a félrelépés, párhuzamos élet. S ennek csak kisebbik oka a szex hiánya.

2017. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

# 11-es válaszoló, A távolabbi ismerőseim körében van kettő kamionos-feleség is. Az egyik egy 50-es nő, ott nem tudom volt-e félrelépés, de pár éve elváltak. A férjet talán ha évente kétszer lehetett itthon látni.

A másik egy fiatal kisgyerekes anyuka, akiről tudom, hogy nagyon szerette a férjét, aki mint kiderült barátnőt tartott mellette, akit rendszeresen magával is hordott a kamionnal. Ott a pasi minden 3. hétvégét itthon töltött. A feleségével most válnak, és a csaj teljesen tönkrement. :/

2017. febr. 20. 14:51
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem ismerek kamionsofőröket, de sokat vagyunk mi is távol egymástól, konferenciákon, turnékon stb.


Egy életre szóló kapcsolatban nem a szex a legfontosabb, ami nélkül nem lehet bírni, hanem az egyik fontos tényező csupán. Látszik, hogy a kérdező nem is tud ebbe bele sem gondolni.


Azonban manapság, a Skype korában minden megoldható: a megbeszélések, az, hogy lásd a másikat, amikor csak akarod, a meghittség és a szex is, ha valaki arra vágyik.

2017. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Carragher_x ***** válasza:
18%
13! Te sem értetted meg a kérdést. Nem arra irányult, hogy "sokat vagyunk mi is távol egymástól, konferenciákon, turnékon stb", hanem az olyanokra, akik életvitelszerűen külön élnek, szóval úgy, hogy havonta egy-két hétvégén találkoznak vagy fél évente 1-2 hétre.
2017. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Janka néni ***** válasza:
56%

Kedves kérdező! Én értem, hogy Te most ebből a 10 napból próbálod kivetíteni a tartósan szex nélküli életről a véleményeket.

De nem mindegy?

Akinek ez életmód-szerű, annak ezer (és más) oka van, mint a gyakori távollét. Lehet persze ez is, de a gyakori és tartós távollétnek is van oka. Nekem is van olyan ismerősöm, aki pár hét után hazajött a külföldi munkából, mert nem bírta a felesége, családja nélkül.

Szerintem fordítva is lehet ez: az megy el szívesen és különösebb megpróbáltatás nélkül, aki már itthon, úgy mond, szabadságra vágyott.

Aki hosszabb időre megy, ritkán teszi ezt úgy, hogy egész idő alatt külön él a családtól. Aki meg ide-oda utazgat hosszabb-rövidebb időre, az is kibírja valahogy. Vagy nem, csak nem vallja be, hogy mással pótolta a hiányt.

2017. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
45%

#14

Pontosan értettem, és ezért válaszoltam.


Esetleg te jobban tudod, hogy pontosan mennyit vagyunk távol a házastársammal?

2017. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Carragher_x ***** válasza:
59%

"Esetleg te jobban tudod, hogy pontosan mennyit vagyunk távol a házastársammal?"

Nem, pont annyit tudok belőle, mint amennyit leírtál. Az alapján pedig szó sincs arról, hogy életvitelszerűen külön élnétek.

2017. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
35%
Házibarát.
2017. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
38%

Hát, a távolléti időszak alatt a szex a legkevesebb, ami hiányzik... nem is értem, van akiknek ez tényleg annyira az életük középpontja, h ennyi időt nem bírnak ki kefélés nélkül? Szerintem ez baromi szánalmas...

Ami igazán hiányzik, az a hangja, a beszéde, a gondolatai, a nevetése... stb., tehát csupa olyan dolog, amit úgy-ahogy meg tudunk oldani, ill. természetesen az ölelése, és igen, a sor vége felé a szex is. Ugyanakkor nem véletlenül másztunk le a fáról, nem a szaporodás az elsődleges, sőt, kizárólagos értelme az életünknek... bőven ki lehet bírni.

2017. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ma már kaphatók korszerű kielégítőgépek
2017. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!