Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg "ezzel jár"? Nem...

Ez tényleg "ezzel jár"? Nem kellett volna hazajönnie velünk?

Figyelt kérdés

A férjem testvére ma ment férjhez.. a lagziban van most épp, én màr hazajöttem a 3.5 éves lányunkkal.

Ő majd hazatér valamikor hajnalban hulla részegen, akár csak a két héttel ezelőtti legénybúcsúkor.

Anyósom szerint ez ezzel jár, és hagy menjen hagy igyon, nekem mint anyának itthon a helyem a gyerekkel.

Igen én nem is maradtam volna, viszont simán hazajőhetett volna ő is velünk szerintem. Neki miért "jár" ami nekem nem. Neki is ugyanúgy a gyereke.

Amúgy tényleg nem nagyon iszik és kimaradni is ritkán marad. De nekem meg egyáltalán nincs lehetőségem ilyesmire.


2022. szept. 3. 21:44
 71/110 anonim ***** válasza:
94%
Igen a legfőbb baj az, hogy egyik azt tesz amit akar, a másik meg "rohadjon" meg itthon. - a te hibád, amiért ilyen "párt" választottál, aki ráadásul kontrollmániás is.
2022. szept. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/110 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te kerülgeted a forró kását.


1. Persze, hogy el van kényelmesedve a férjed, ezt szoktattad meg vele, hogy nem kell kivennie a részét a szülői feladatokból.


2. Nem kommunikálsz, max puffogsz vele is, mint itt, és minden más a hibás, csak te nem tudod előttem sem kerek-perec megmondani mi a bajod.


3. Ez a gyermek 3,5 fél éve is megvolt. Bizonyos kortól, el lehetett volna kezdeni a szoktatást, az ilyen eseményekhez. Hogy van amikor mamával alszik, vagy a nagybácsinál/nagynéninél. Nem kell megvárni az első lehetőséget, fel kell készülni rá.


4. Ez nem ezzel jár, de jelen esetben az lett volna a gáz, ha férjed 9-kor lelép a húga lagzijáról. Amúgy 3,5 évessel 10-11-ig simán lehet bulizni, ha olyan, akar tovább is. De ehhez az kell, hogy a szülő is tudja, gyerekkel is lehet bulizni, meg az kell, hogy a gyerek is tudja mi az a buli. (Ilyen idős unokahugaim IMÁDJÁK).

2022. szept. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/110 anonim ***** válasza:
100%
Miért velünk pattogsz itt, hogy basszus a te férjed milyen sz.r és fax DE azért szereted?
2022. szept. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/110 anonim ***** válasza:
95%
Igen, elég érdekes, hogy te a szar és fasz férjet képes vagy szeretni kérdező. Elég defektes vagy.
2022. szept. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/110 anonim ***** válasza:
75%
Mivel az ő testvére ment férjhez ezért igen, ez ezzel jár. Egyszer egy életben kibírhatod puffogás nélkül.
2022. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/110 anonim ***** válasza:
24%
1család vagyunk 1ütt megyünk 1ütt jövünk..nem jár senkinek semmi nem dumál az anyós
2022. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/110 anonim ***** válasza:
92%
Egyik tesóm több, mint 20 éve együtt van a férjével. Abban, hogy együtt vannak, és valószínűleg már együtt is maradnak, nagy szerepe van annak, hogy mindkettő hagyja élni a másikat. Azért, mert egy pár, még nem ülnek egymáson egész nap. Sógoromnak megvan a külön hobbija, tesómnak is. Sógorom otthonülő fajta, nem szeret kimozdulni, tesóm szeret. De sebaj, mert én is szeretek, így megyünk együtt, sógorom nagy megelégedésére. Ezzel azt akarom mondani, hogy ha szeretnél valamit, azt harcold ki, ne legyints előre, hanem tegyél érte. Ha a férjed havonta egszer sem akar, mert mondjuk fél egyedül maradni a gyerekkel, akkor intézzen ő olyat, aki vigyáz a gyerekre. De még mindig az a véleményem, hogy nincsenek barátnőid, akikkel bulizni mehetnél. A lagzi lett volna számodra is kézenfekvő, mert ott gondolom, egy csomó embert ismersz.
2022. szept. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/110 anonim ***** válasza:
70%
Persze, tipikus megkeseredett cringe hozzaallas. Ha az en lovam megdoglott dogoljon meg a szomszede is. Neked haza kellett jonnod mert nem birtal felfigyazot keriteni a kisgyereknek, akkor az urad nehogymar jol erezze magat , menjen o is szepen haza es kuksoljon Veled a negy fal kozott. Az isten ovjon az ilyen noktol.
2022. szept. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/110 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a te gondjaid mélyebben gyökereznek. A mi lányunk 4 és fél és messze lakunk a családtól, így nincs segítség, de:

Időnként mindketten elmegyünk kikapcsolódni, addig a másik van a gyerekkel. Többször voltunk esküvőn. Mindig az bulizott, akinek a családtagja/barátja házasodott, a másik elment a gyerekkel aludni, amikor ennek eljött az ideje.


Ha valóban úgy van, ahogy írod, hogy a férjed nem hajlandó a gyerekre vigyázni, akkor az is gáz. De a te bajod szerintem inkább az, hogy nincsenek barátaid.

2022. szept. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/110 anonim ***** válasza:
96%
Hogy a francba tudtál hozzámenni, majd gyereket szülni egy olyan férfinak, akivel annyit nem tudsz megbeszélni, hogy havonta egyszer elmész gyerek nélkül kicsit kikapcsolódni? Gyanítom egyikőtök sem kellett senkinek, aztán összeálltatok, mert már ciki volt, hogy szinglik vagytok gyerek nélkül x évesen is.
2022. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!