Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg "ezzel jár"? Nem...

Ez tényleg "ezzel jár"? Nem kellett volna hazajönnie velünk?

Figyelt kérdés

A férjem testvére ma ment férjhez.. a lagziban van most épp, én màr hazajöttem a 3.5 éves lányunkkal.

Ő majd hazatér valamikor hajnalban hulla részegen, akár csak a két héttel ezelőtti legénybúcsúkor.

Anyósom szerint ez ezzel jár, és hagy menjen hagy igyon, nekem mint anyának itthon a helyem a gyerekkel.

Igen én nem is maradtam volna, viszont simán hazajőhetett volna ő is velünk szerintem. Neki miért "jár" ami nekem nem. Neki is ugyanúgy a gyereke.

Amúgy tényleg nem nagyon iszik és kimaradni is ritkán marad. De nekem meg egyáltalán nincs lehetőségem ilyesmire.


2022. szept. 3. 21:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
94%

Nem az a probléma szerintem, hogy ő most ott maradt, hanem inkább az utolsó mondatod.

Előre ki kellett volna gondolni, ki, hogyan vigyáz a kislányra, és nem utólag puffogni / figyelmen kívül hagyni a másikat.

Szóval mindketten sárosak vagytok valamilyen szinten. Legközelebb jó előre keressetek egy közösen elfogadható megoldást, illetve találjatok olyan időt (akár heti 1 estét), amikor ő felel 100%ban a gyerekért, te pedig kikapcsolódhatsz kicsit.

2022. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 anonim ***** válasza:
23%
Olyan férfinek, aki rendeszetesn "hullarészegen" jön haza, miért szültél gyereket? Értelmes nö nem kezd alkoholistával, de föleg nem akar gyereket töle!
2022. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/110 A kérdező kommentje:

Nincs aki vigyázzon a kislányomra.

Hiába gondoltam volna ki bármit is, az hogy rá most valaki vigyázzon, megoldhatatlan lett volna.

2022. szept. 3. 21:50
 4/110 A kérdező kommentje:
Kedves második. Hol olvastad hogy rendszeresen?
2022. szept. 3. 21:52
 5/110 anonim ***** válasza:
94%
Bébiszitter is van a világon.
2022. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/110 anonim ***** válasza:
84%
Két hete megkérdezted, hogy az esküvő napját is így tervezi-e mint a legénybúcsút? Vagy egyáltalán miért nem beszéltétek meg, hogy tervezi a mai napot?
2022. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/110 anonim ***** válasza:
82%
Akkor meg mi ezzel a baj? Nem midnen hétvégén van esküvő, egyszer belefér hogy kicsit elengedje magát ha már jól érzik magukat.
2022. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/110 A kérdező kommentje:

A kérdés az volt egyébként, hogy ezek a családi bulik, tényleg ezzel járnak? Hogy az egyik ottmarad, meg jólérzi magát, a másik meg mivel van gyerek aki természetesen közös már 9kor otthon gubbaszt?

Mivel nincs aki vigyázzon rá, ezért szerintem az lett volna a normális ha mint család 9kor elköszönünk és eljövünk.

2022. szept. 3. 21:55
 9/110 anonim ***** válasza:
85%
Okos anyós nem vállalná? Vigyázhatna az unokára, ahelyett, hogy téged oltogat a h*lye szövegével!
2022. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/110 A kérdező kommentje:

Mivel soha nem aludt mással eddig, és nem is marad meg idegennel ezért a babysitter dolog esélytelen.

Ezt ő igy tervezte, hiaba mondtam neki hogy neki is haza kellene jönnie eszében nem volt.

2022. szept. 3. 21:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!