Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg "ezzel jár"? Nem...

Ez tényleg "ezzel jár"? Nem kellett volna hazajönnie velünk?

Figyelt kérdés

A férjem testvére ma ment férjhez.. a lagziban van most épp, én màr hazajöttem a 3.5 éves lányunkkal.

Ő majd hazatér valamikor hajnalban hulla részegen, akár csak a két héttel ezelőtti legénybúcsúkor.

Anyósom szerint ez ezzel jár, és hagy menjen hagy igyon, nekem mint anyának itthon a helyem a gyerekkel.

Igen én nem is maradtam volna, viszont simán hazajőhetett volna ő is velünk szerintem. Neki miért "jár" ami nekem nem. Neki is ugyanúgy a gyereke.

Amúgy tényleg nem nagyon iszik és kimaradni is ritkán marad. De nekem meg egyáltalán nincs lehetőségem ilyesmire.


2022. szept. 3. 21:44
 61/110 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az a gond, hogy a kérdező, akinek a saját bevallása szerint a férjén és a gyerekén kívül nincs senkije, nem tud kivel szórakozni menni.
2022. szept. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/110 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, valahol fentebb írtad, hogy van testvéred, aki vigyázott már a gyerekre. Nem lehetett volna most is megkérni őt?
2022. szept. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/110 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem jár ezzel a család. Lehet együtt maradni bulizni. Erre való a bebiszitter
2022. szept. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/110 anonim ***** válasza:
96%
Nézd, én megértem valahol, nekünk se segít senki. De attól mert ketten gubbasztunk itthon, jobb nem lesz. Ha ritkán van esemény, a férjem még marad, én meg eljövök előbb a kislányommal. Igaz, ő még csak egy éves. Mondjuk nálatok lehetett volna az, hogy a lagzin te maradsz ott, bár ez attól is függ, kinek volt az esküvője.
2022. szept. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/110 anonim ***** válasza:
100%
Ja látom, férjed testvére. Hát így érthető ha ő maradt ott.
2022. szept. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/110 anonim ***** válasza:
91%
nálunk 1x volt ilyen esküvö családban fėrjem családjåban elmentünk 2 fiunkal kb 3-5 ėvesek voltak és maradtunk a torta felvágás mennyaszony táncon is ott voltak fiuk kicsit utånna bocsånatott kėrtünk és együtt férjem is jött velünk aludni gyerekek jol birták nagyon ,miėrt jöttėl el ilyen korån gyerekel ? .
2022. szept. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/110 anonim ***** válasza:
96%

Te is tudod, hogy itt nem csak az a probléma, hogy tegnap este nem ment veletek haza.Ez csak egy a sok közül.El vagy fáradva, 3,5 éve nem voltál sehol felnőtt emberek társaságában gyerek nélkül.Sajnos nagyon sok férfi gondolkodik úgy, hogy kell neki gyerek, mert a család nevét tovább kell vinni, meg hát ez az élet rendje.De azon kívül a gyereknevelésből nem veszi ki a részét, hiszen az a nő dolga.

Beszélj vele, hogy ez így neked nem jó, szükséged van rá. Legyél határozott!

2022. szept. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/110 anonim ***** válasza:
100%

Azért több kérdés is van...

Miért nincs egy rokon, barát, senki, akire ilyenkor számítani tudsz?

Miért nevelsz egy gyereket is, hogy csak a tiéd?


És nálunk a lagziban anno az ekkora gyerekek bírták legtovább.


Teljesen normális, hogy a testvérétől nem ment haza. Nekem az lenne fura résztvevőként, hogy te miért nem maradtál vele ott. És itt jön a kérdés ugye az elejéről.

2022. szept. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/110 anonim ***** válasza:
93%

De nekem meg egyáltalán nincs lehetőségem ilyesmire. - ez a te problémád. Ha egy 3,5! éves gyerek nem marad meg a bébiszitterrel, így jártál.


Unokabátyám simán keresett a kilenchónapos lányuk mellé is, mikor elhívta a feleségét egy vacsorára. Kettesben, hogy néhány órára együtt legyenek, és ne csak a kisbaba körül forogjon az életük.

2022. szept. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/110 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként te is a tipikus mártír anyuka vagy, aki mindenkinek felró mindent (a férjnek, a tesónak, semmi nem jó), és csodálkozol, hogy egy barátod sincs, akire számíthatsz.


Ráadásul a férjed a hunyó, amiért a TESTVÉRE esküvőjén nem lépett le kilenckor, és még hullarészegezed is.


Csodálatos feleség vagy - ja, nem, bocsi ;)

2022. szept. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!