Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg "ezzel jár"? Nem...

Ez tényleg "ezzel jár"? Nem kellett volna hazajönnie velünk?

Figyelt kérdés

A férjem testvére ma ment férjhez.. a lagziban van most épp, én màr hazajöttem a 3.5 éves lányunkkal.

Ő majd hazatér valamikor hajnalban hulla részegen, akár csak a két héttel ezelőtti legénybúcsúkor.

Anyósom szerint ez ezzel jár, és hagy menjen hagy igyon, nekem mint anyának itthon a helyem a gyerekkel.

Igen én nem is maradtam volna, viszont simán hazajőhetett volna ő is velünk szerintem. Neki miért "jár" ami nekem nem. Neki is ugyanúgy a gyereke.

Amúgy tényleg nem nagyon iszik és kimaradni is ritkán marad. De nekem meg egyáltalán nincs lehetőségem ilyesmire.


2022. szept. 3. 21:44
 51/110 anonim ***** válasza:
98%

45

Szívás. Ez jutott neked akkor. Szereted..haha. Majd negyven évesen, mikor a lányod meg egyetemre jár már, te össze vissza fogsz kúrogatni a férjed mellett, de még akkor sem mersz majd elválni, mert te ilyen vagy, szolgalelkű. Megcsalhatna a férjed, még akkor is vele maradnál inkább. Gondolom első kapcsolat vagy mi? Másképp elképzelni sem tudom, hogy tudtál neki gyereket szülni.

2022. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/110 anonim ***** válasza:
97%

Basszus ha gyerek nélkül elmegyek mondjuk boltba, és valamiért 20 percel később jövök is puffog nem hogy szórakozni menjek.


Ket dolgot tehetsz:

Vagy benyeled ezt igy, es akkor marad minden a regi.

Vagy elmagyarazod neki, h neked is szukseged van pihenesre, kikapcsolodasra, gyermekmentes idore.

Aztan vagy megerti vagy nem.

O amugy miert nem szeret a kislannyal kettesben lenni? Mar nem kisbaba, biztos el lehetne vele jatszani vagy csacsogni.

2022. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/110 anonim ***** válasza:
98%
Az apja vigyáz rá te meg néha kimozdulsz és kész.
2022. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/110 anonim ***** válasza:
98%

53 vagyok.

Közbe olvasom a válaszaid.

Hat akkor ha neked így jó maradj ebbe, csak nyavalyogsz.

Fogod magad, otthagyod a gyereket az apjának és elmész és PONT!

Leülsz szépen beszélni vele, h ez így nem jó! Határozottan!

N 30

2022. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/110 anonim ***** válasza:
96%

Én az egészben csak a szegény gyereket sajnálom aki nem tehet róla, hogy ilyen emberek közé született. Az apuka leszar mindenkit, az anyuka meg tipikus "szeretem bármilyen is" alapon lubickol az áldozat szerepben.


Ilyen családban nőttem fel, élmény volt.

2022. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/110 anonim ***** válasza:
95%

Én az ilyeneknél mindig elgondolkozom, hogy én bár nem vagyok egy vonzó férfi, de dolgozom, vannak céljaim, megélek a munkámból, lakásom van, autóm van, hobbim van, mégsem áll velem szóba egy nő sem.


Ellenben az ilyen "férfiak" mellett bezzeg kitart évekig a szolgalelkű nép mert őket bezzeg szeretik...

2022. szept. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/110 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó nagy herével jöttél össze, ezért igazán kár volt.
2022. szept. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/110 anonim ***** válasza:
90%

Egy esküvő mindig az egyik házastárs rokonának, barátjának az ünneplése, így nálunk az a rendszer, hogy ha meghívják a családot, az marad a gyerekekkel altatás után, aki nem közvetlenül a meghívott, hanem a plusz egy fő. Az én húgom vagy az én barátnőm esküvőjén a férjem maradt a gyerekek mellett. Az ő barátja meghívásakor én mentem velük aludni és ő maradt bulizni.

A férjed testvérének lagzijában te vagy a logikus otthon maradó, aznap jogos, hogy ott marad. A hibát inkább abban látom, hogy nem kölcsönös. Neki is biztosítani kéne időt, amikor te mozdulsz ki és a 3,5 éves gyerekkel már meg kéne birkóznia egyedül is. Az anyja szerint nem kell, ezért szerintem ez a neveltetése miatt alakult így. Ezen változtatni nem tudsz. Vagy elfogadod vagy keresel néha te valakit a kislány mellé, ha már az apja nem hajlandó vele maradni a kapott viselkedési minta miatt.

2022. szept. 4. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/110 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor szenvedjél, kérdező. Nem, nem mindenkinél jár ezzel, de nalatok igen, mert nem állsz ki magadért, hagyod, hogy a férjed semmibe vegyen téged és az igényeidet, aztán csodálkozol, hogy miért teszi meg. Leírtad: egy f.sz, de akkor is vele maradsz es nem fogsz valtoztatni se. Oké. De akkor milyen valaszokat vársz? Vannak értelmes emberek, akik olyan hazasságot működtetnek, ahol mindkét házasfélnek van szabadideje és jogai, ott nincs ilyen. És vagytok ti, ahol neked semmit nem lehet, neki meg mindent, de te semmit nem csinálsz, csak puffogsz, ő meg éli világát. Na, hát ott meg ezzel jár, és nem is fog változni semmi.
2022. szept. 4. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/110 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a fő probléma, hogy két éretlen ember gyártott le közös gyereket gondolkodás nélkül. Csak az lebegett célként előttük, hogy hurrá lesz gyerek, de az, hogy a későbbiekben mit hogyan oldanak meg körülötte, az eszükbe sem jutott. És most itt a szokásos rinya. Így járnak azok, akik nem gondolkodnak előre.
2022. szept. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!