Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg "ezzel jár"? Nem...

Ez tényleg "ezzel jár"? Nem kellett volna hazajönnie velünk?

Figyelt kérdés

A férjem testvére ma ment férjhez.. a lagziban van most épp, én màr hazajöttem a 3.5 éves lányunkkal.

Ő majd hazatér valamikor hajnalban hulla részegen, akár csak a két héttel ezelőtti legénybúcsúkor.

Anyósom szerint ez ezzel jár, és hagy menjen hagy igyon, nekem mint anyának itthon a helyem a gyerekkel.

Igen én nem is maradtam volna, viszont simán hazajőhetett volna ő is velünk szerintem. Neki miért "jár" ami nekem nem. Neki is ugyanúgy a gyereke.

Amúgy tényleg nem nagyon iszik és kimaradni is ritkán marad. De nekem meg egyáltalán nincs lehetőségem ilyesmire.


2022. szept. 3. 21:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/110 anonim ***** válasza:
96%
Én csak azt nem értem, hogy miért nem beszélgettek egymással? Ezek megoldható problémák, de csak akkor, ha kommunikáltok egymással, és törekedtek arra mindketten, hogy jól működjetek együtt. A duzzogás, az elvonulás nem segít, csak elmélyíti a problémát. Könnyen lehet, hogy a férjedben is vannak hasonló tüskék, ezeket ki kell szedni mielőtt megutáljátok egymást. Szerintem a legtöbb házasságot a sok ehhez hasonló kisebb konfliktusok összegyűlése teszi tönkre.
2022. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/110 anonim ***** válasza:
89%
Honnan tudod, hogy nem maradna meg a babysitterrel? Keresel egy szimpatikus fiatal lanyt, meg az eles alkalom elott osszeismerteted oket (pl amikor interjuvolod, eleve a kislannyal kozosen csinaljatok, eleve ugy adod fel a hirdetest, hogy ez egy hosszabb program lenne, mondjuk egy oras, mert azt akarod tesztelni, kivel talaljak meg a kozos hangot). Siman lehet, hogy talalnal olyat, akivel tok jol kijonnek.
2022. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/110 anonim ***** válasza:
62%

A tahó, akivel együtt élsz, egy pökhendi patriarcha.

Pluszban ott a suttyó "majdénmegmondom, hogy az aranybögyörőmnek mi a jó" boszorka anyós.

Hát anyukám, szerintem teljesen igazad van, az én férjem egy ilyen szituban a feleségével és a gyerekével menne, de rajtad ez példa nem segít már.

Ti nem vagytok egyenrangúak a kapcsolatban.

2022. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/110 anonim ***** válasza:
87%
93, háromnegyed tízkor írta ki a kérdést a kérdező. Előtte hazavitte, föóürdette, altatta a gyereket, szóval esélyes, hogy már nyolckor lelépett a francba. Szerinted tényleg normális, hogy a testvéred lagzijából nyolckor hazamész???
2022. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/110 anonim ***** válasza:
61%

Nincs tesóm. A férjemnek sem.

De jöttünk már haza unokatestvér lagzijából.

A gyerek akit nincs kire bízni "ezzel jár".

A csaj el van nyomva, de kuncsorog a tahó kegyeiért, mert nincs senkije.

Nincs az a lagzi, ami fontosabb a férj-feleség-gyerek kombónál.

2022. szept. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/110 anonim ***** válasza:
95%

A gyerek akit nincs kire bízni "ezzel jár".


Nem, nem jár ezzel, csak hiszis libáknál. Teljesen természetes lenne, hogy azt mondjam a férjemnek, mégiscsak a testvéred, maradj. Aztán mélyen magamba néznék, miért csak velem marad el a gyerek, miért nincs egy barátom, rokonom, aki szívesen vigyáz rá; miért nincs senkim, akivel néha el tudok menni egy kávét meginni, míg a gyerk oviban van, a férj meg dolgozik. Mert ha egész nap nulla társaság van, akkor jó eséllyel meló sincs.

2022. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/110 anonim ***** válasza:
95%

Számomra továbbra is sok kérdés vetül fel.


Próbált egyáltalán VALAHA a kérdező beszélni erről a párjával?

Próbált programot szervezni?

Próbált kilépni az anyatigris körből?

Vannak egyáltalán barátai, bárkije akivel tudna programot szervezni?

2022. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/110 anonim ***** válasza:
17%

Hogy miket kitaláltok itt a kérdezőről.

Hollywoodban próbálkoztatok már forgatóköny írással?

Ész megáll, mennyi liba és hogy adják egymás alá a lovat. :D

2022. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/110 anonim ***** válasza:
100%
#97 jó kérdéseket tettél fel. A válasz valószínűleg mindegyikre NEM.
2022. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/110 anonim ***** válasza:
88%
100. válasz, éljeeeen🥳
2022. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!