Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg "ezzel jár"? Nem...

Ez tényleg "ezzel jár"? Nem kellett volna hazajönnie velünk?

Figyelt kérdés

A férjem testvére ma ment férjhez.. a lagziban van most épp, én màr hazajöttem a 3.5 éves lányunkkal.

Ő majd hazatér valamikor hajnalban hulla részegen, akár csak a két héttel ezelőtti legénybúcsúkor.

Anyósom szerint ez ezzel jár, és hagy menjen hagy igyon, nekem mint anyának itthon a helyem a gyerekkel.

Igen én nem is maradtam volna, viszont simán hazajőhetett volna ő is velünk szerintem. Neki miért "jár" ami nekem nem. Neki is ugyanúgy a gyereke.

Amúgy tényleg nem nagyon iszik és kimaradni is ritkán marad. De nekem meg egyáltalán nincs lehetőségem ilyesmire.


2022. szept. 3. 21:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/110 anonim ***** válasza:
98%

A harmincas válaszoló leírta:


"Akkor hívd fel néhany barátnődet, szervezz le egy csajos estét, a férjeddel meg közöld a dátumot, hogy mikor mész el egy estére."


Ennyi. Megmondod neki, aztán ha valami nem tetszik, ezt neki.

2022. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/110 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy mondtad neki valaha, hogy elmennél ide-oda és lenne programod?
2022. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/110 A kérdező kommentje:

Igen a legfőbb baj az, hogy egyik azt tesz amit akar, a másik meg "rohadjon" meg itthon.

Nem fogom letámadni, felesleges is lenne már utólag szerintem.


Csak szerintem ennek nem ezzel kellene járni ahogy anyósom mondta.


Ha van egy gyerek azért ugyanúgy felelős az anya is meg az apa is.

Csak itt nem így megy ilyenkor.

Per pillanat szerintem az sem érdekli hogy a világon vagyunk e.

Holnap meg majd ő nem tudja a világát sem a másnaposságtól..

De tudom ez ezzel jár.

2022. szept. 3. 22:51
 44/110 Darius- ***** válasza:
95%

Ne az anyós mondja meg mit kell tenned, ezt ne engedd. Mert ha enegded, akkor uralkodni fog és beleszól a kapcsolatotokba mindig.

De itt a férjed rokonai házasodtak, így jogtalan a felháborodásod. Nem kell túlérzékeny lenni. Inkább majd a jövőben ki kell harcolni a téged illető jogokat alkalmas helyzetekben, mert ez nem az.

2022. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/110 A kérdező kommentje:

Basszus ha gyerek nélkül elmegyek mondjuk boltba, és valamiért 20 percel később jövök is puffog nem hogy szórakozni menjek.

Nem mondja meg hova mehetek, csak vigyem magammal a lányom is.

Miert vagyok vele? 1 szeretem akár milyen fax is néha...2 a lányunk is imádja... 3 nincs senkim rajtuk kivül. Pont...

2022. szept. 3. 22:55
 46/110 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, ezt az estét már benyeled, mást nagyon úgysem tehetsz. De mostantól kezdve magadat is tedd időnként a fontossági lista élére (igen, a gyerek és a férj helyett is!!) Szervezz egy délutánt barátnőkkel, vagy menj el masszázsra, sétálni, ülj be egy moziba akár egyedül is, de legyen olyan, hogy az van, amit te szeretnél.

A férjed nem szívességet tesz azzal, ha időnként ő van a gyerekkel. Ketten vállaltátok a kislányt, vegye ki ő is időnként a részét ebből, hogy te is kiszabadulhass.

2022. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/110 anonim ***** válasza:
97%
Ha kilépni nem tudsz, változtatnod nem akarsz, akkor csak elviselni tudod.
2022. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/110 Darius- ***** válasza:
88%

Nem szeretem ezt az idézős válaszolok stílust, de most idézek, ezt:


Per pillanat szerintem az sem érdekli hogy a világon vagyunk e.


Azonnali szakítás. Mindegy, hogy igaz vagy véled, így a kapcsolatotok egy nulla.

2022. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/110 anonim ***** válasza:
100%

"Basszus ha gyerek nélkül elmegyek mondjuk boltba, és valamiért 20 percel később jövök is puffog nem hogy szórakozni menjek.


Nem mondja meg hova mehetek, csak vigyem magammal a lányom is."


1. hadd puffogjon

2. bocs, nem neked van lányod. NekTEK van lányoTOK, akiért ő is felelősséggel tartozik. Meg érted is, amúgy. Nem te vállaltad ezt a gyereket, hanem ketten vállaltátok.


Ha te ráhagyod, hogy puffogjon, meg mindig viszed magaddal a gyereket, csak hogy béke legyen, akkor úgy kell neked. Akkor nem is lesz változás.

2022. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/110 anonim ***** válasza:
97%
Szóval kb. annyira viselkedik szülőként mint egy cserepes növény? Csak tudnám hogy akkor az ilyennek mi a francért kell gyerek. Mert ennek az egésznek szegény kislány fogja később nagyon durván meginni a levét.
2022. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!