Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg "ezzel jár"? Nem...

Ez tényleg "ezzel jár"? Nem kellett volna hazajönnie velünk?

Figyelt kérdés

A férjem testvére ma ment férjhez.. a lagziban van most épp, én màr hazajöttem a 3.5 éves lányunkkal.

Ő majd hazatér valamikor hajnalban hulla részegen, akár csak a két héttel ezelőtti legénybúcsúkor.

Anyósom szerint ez ezzel jár, és hagy menjen hagy igyon, nekem mint anyának itthon a helyem a gyerekkel.

Igen én nem is maradtam volna, viszont simán hazajőhetett volna ő is velünk szerintem. Neki miért "jár" ami nekem nem. Neki is ugyanúgy a gyereke.

Amúgy tényleg nem nagyon iszik és kimaradni is ritkán marad. De nekem meg egyáltalán nincs lehetőségem ilyesmire.


2022. szept. 3. 21:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/110 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk felénk mindenki furcsán pislogna, ha egy lagziból az egyik házasulandó valamelyik közvetlen családtagja este 10 előtt lelépne.

A 3.5 éves már nem olyan kicsi. A helyszínen mondjuk szobabérlés nem volt opció?

2022. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/110 anonim ***** válasza:
96%
Ja, ez esetben a válasz az, hogy van ahol így megy, van ahol meg úgy ahogy te szeretted volna. De ezt te is tudod.
2022. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/110 anonim ***** válasza:
96%

Gondoom nem tegnap szereztetek tudomást a lagziról, fel lehetett volna készíteni a gyereket időben arra, hogy megmaradjon mással is - ha már te is szórakoznál.

Amúgy meg eszembe nem jutna 9kor elrángatni a párom a saját húga lagzijából.

2022. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/110 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted hogy a helyszinen?

Ahol maga a buli van nincs szoba, na meg ott sem hagynám magára mégvaz alvó gyereket se.. ha meg ott gubbasztanék vele akkor detto ugyanez. Egyébként a városban van a lagzi ahol élünk.

Lehet hogy fura lett volna ha eljön, de ez igy nem fura, hogy mindenki ott van családostol, ő meg maradt egyedül? A családban másik kicso gyerek nincsen. A lagziban sem volt. Ja anyós is ottvan hisz a lánya ment férjehez.

2022. szept. 3. 22:02
 15/110 A kérdező kommentje:

Tehát akkor a kérdésemre a válasz az, hogy én vagyok a hisztis picsa, és ez tényleg ezzel jár.

Ja amúgy fordított helyzetben ő tuti simán elrángatott volna a tesóm lagzijából, eszében nem lett volna ez hogy ő itthon a gyerekkel én meg bulizzak.

2022. szept. 3. 22:05
 16/110 anonim válasza:
98%
Szerintem ez azért oké, mert az ő testvére esküvője volt.. ha a te testvéred vagy más rokonod esküvője lenne, akkor az a normális, ha ő megy haza hamarabb.
2022. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/110 anonim ***** válasza:
97%

A férjed nem maradt egyedül, ott van például a testvére és az édesanyja akik szintén a családja. Nem fura.


A későbbiekben beszéljétek meg a dolgot, hogy szeretnél te is kikapcsolódni elemnni akár barátokkal és ő vigyázzon addig a kisgyerekre. Az tényleg nem baj, hogy ő most ott maradt, de ahogy írtad, hogy neked nincs ilyenre lehetőséged az baj. A férjed is tud vigyázni amíg te elmész otthonról valahová.

2022. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/110 anonim ***** válasza:
97%

Nem, ez így nem fura, tekintve, hogy neki a húga a menyasszony, és hogy van egy kis gyereketek, akinek a más általi felügyeletéről képtelenek voltatok isőben gondoskodni, sőt még csak meg sem beszéltétek, hogy majd hogy s mint legyen az egész...

És akkor most sértődötten puffogsz magadban holnapig?

2022. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/110 anonim ***** válasza:
97%

Normális párok ezt megbeszélik, nincs olyan, hogy bármi "kell".

Főleg, hogy a saját testvére lagziján van.

Sőt, olyat is lehet, hogy egyszer az egyik marad otthon a gyerekkel, másszor a másik, s akkor mindkét fél tud szórakozni.

Össze vagytok kötve, hogy neki is akkor kell eljönnie, mikor neked ?

2022. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/110 anonim ***** válasza:
97%

Az ő testvére, nem a tiéd. Miért menne haza ő is?

Jövő szombaton apa szépen vigyázzon a gyerekekre, te meg menj el a barátnőiddel. Anyós meg foglalkozzon a saját gondjaival.

2022. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!