Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig kéne hagynom, hogy a...

Meddig kéne hagynom, hogy a testvérem nálam lakjon a gyerekével? Úgy érzem, nem nagyon akaródzik nekik költözni?

Figyelt kérdés

Ősszel kiderült, hogy a párja csalja, nem 1, nem 2 nővel. Válaszút elé állította, hogy vagy megváltozik, vagy pakol a gyerekkel (akkor volt fél éves a baba). Az volt a válasz, hogy akkor lehet menni...


Nem tudott volna magának fizetni albérletet, ezért sos alapon beköltöztek hozzám október végén. Azzal, hogy legkésőbb januárig maradnak, addigra összeszed egy kis pénzt, segítenék otthonról is, és próbál legalább egy egyszobás lakást bérelni valamelyik külső kerületben. Én anyagilag jól állok, nem kértem semmilyen beleszállást a rezsibe, bevásárlásokba, rendelésekbe, úgy voltam vele, hogy legalább azzal a pénzzel is előrébb vannak.

Viszont úgy látom, hogy nem is akar elköltözni... Ha kérdezem, talált-e lakást, az a válasz, hogy nincsen sehol semmi (Budapesten???). Munkahely felől is érdeklődtem, mert arról is volt szó, hogy tavasztól bölcsibe adja a picit, és legalább 6 órában elmegy valahová, de azt sem nagyon keres. Otthon vannak egész nap, és kezd számomra ez kényelmetlen lenni. Megsajnáltam akkor, úgy voltam vele, hogy pár hetet kibírok, pedig szeretek egyedül élni, imádom a csendet magam körül egy fárasztó nap után.

Az apja meg olyanokat mond otthonról, hogy nekem úgyis több lakásom van, miért nem adok egyet oda nekik átmenetileg, nekem az semmibe sem kerülne. Mondjuk mert azok befektetési célból lettek vásárolva, és mind ki van adva?


A volt párja nem hajlandó segíteni havi 30.000 forintnál többel. Mondtam, hogy menjen ügyvédhez, intézzék el szabályosan a gyerektartást, de azt mondja, hogy akkor csak jobban berágna rá, és még ennyit sem fizetne neki.


2022. febr. 1. 10:32
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/197 anonim ***** válasza:
74%
Jaj jaj, MINDENKI HÜLYE ÉS OSTOBA, egyedül te vagy a helikopter.🚁😂 Senki nem ért a beteg elméddel egyet, ezért inkább nekiállsz személyeskedni. Ja és persze a tipikus: az nem létezik, hogy több különböző ember is azonos véleményen van, ezért az összes like, ami rajtuk van az kamu és olyan sincs, hogy ennyien nem értenek veled egyet, ezért az is biztos egy embertől származik.🤦🏻‍♀️ Fuck Logic.
2022. febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/197 anonim ***** válasza:
92%
A habzó szájjal hőbörgő, élősködő testvért védő kommentelőtől szeretném megkérdezni, hogy őt miért érinti ennyire érzékenyen ez a téma? Hasonló cipőben jár talán? Ő is elvált, gyerekes anyuka/apuka? Mitől ez a hatalmas indulat a kommentek mögött?
2022. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/197 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, lépd meg minél előbb. Mindenképp te leszel a rossz, fél év múlva is meg egy év múlva is. A tesód pedig akkor is pont ugyanitt fog tartani az élete rendbe tételével: sehol.
2022. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/197 anonim ***** válasza:
80%
A habzó szájú kérdező megunta szerintem, én kaptam tőle egy szexuális ajánlatra vonatkozó felhívást de nem kívánok élni vele 😂
2022. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/197 anonim ***** válasza:
76%
#143 Akkor csávó az illető. :)
2022. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/197 anonim ***** válasza:
87%
141, szerintem csak egy munkában megcsömörlött proli. Aki szerint akinek van lakása az már minimum burzsoá és dúsgazdag, és eszi az irigység.
2022. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/197 anonim ***** válasza:
86%
Hagyjátok, szegény láthatóan rettentően frusztrált és jobb híján nem tudja máshol levezetni a feszkót, ezért idejön egy anonim oldalra, hogy észt osszon (ész nélkül természetesen) idegen embereknek, majd személyeskedjen, mert több már nem telik tőle. Jó eséllyel magára ismert a kérdező élősködő testvére személyében, azért vette ezt az egészet ennyire a pici szívére. :(
2022. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/197 anonim ***** válasza:
84%
Már bánom, hogy nem SPAR-t írtam. 😂😂👍
2022. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/197 anonim ***** válasza:
93%
A tescoban a legkisebb is számít 🤏🏼🍆
2022. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/197 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy a Tescóba mindig keresnek árufeltöltőt vagy kasszást! Egy próbát megér, jobb mint a semmi!
2022. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!