Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válni 10 hónapos gyerek...

Válni 10 hónapos gyerek mellett? Meddig kéne ezt tűrjem?

Figyelt kérdés

A férjemmel arra a döntésre jutottunk, hogy szeptembertől újra dolgozom, és ő lesz itthon a lányunkkal. Én azt szerettem volna, ha anyukám van vele, a férjem ezt ellenezte, így lett ő. Na azóta felfordulás az életünk...


A napirendet egyáltalán nem tartja, tegnap még lefektette aludni délután 5-kor is a gyereket, én meg szenvedtem az altatással így éjszakába nyúlóan. Nem figyel rá, nem fejleszti, nem játszik vele értelmesen. Sétálni nem viszi, mert az neki unalmas, és hogy ugyanúgy elvan a teraszon is a babakocsiban, minek sétálgasson ezért vele fel-alá.

Nem azt mondom, hogy éhezteti, meg elhanyagolja, de pl. simán odaadja neki a bolti joghurtot, vagy krémtúrót, nem játszik vele semmiféle készségfejlesztő dolgot, nem hordja el tornázni, mert hogy csúsznak összevissza a napirenddel és nem érnek oda.

A háztartással sem foglalkozik. Hazajövök 5-6-kor akár, és ami vár, az a kupi, rendetlenség, mosatlan halom (úgy, hogy van mosogatógépünk, tehát csak bele kéne pakolnia. Vagy kérem reggel, hogyha lejár a mosógép, tegye már át a szárítógépbe a ruhákat majd. Este 8-kor még ugyanúgy a mosógépben voltak a vizes ruhák...

Vagy magának rendel ebédet, vacsorát, engem eszébe sem jut megkérdezni.


Konkrétan annyit csinál a gyerekkel, hogy tisztába teszi, megeteti és figyel arra, hogy amíg hazaérek, tuti életben legyen.

Ha mondom neki ezeket, szerinte csak kritizálom, meg hogy ő van itthon egész nap, ha neki nincs baja a kupival, nekem miért van?!


Mióta dolgozom, csak a gond van itthon, ő ezt úgy fogja fel, mint valami nyaralást, vagy nem tudom.


2021. dec. 20. 16:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/158 anonim ***** válasza:
7%
Ja nő gyűlölet 😂😂😂 azért mert a kérdező azt teszi amit apuci mond? Mert nem tudtak megegyezni aztán most szívja a fogát? Tán én mondtam ezt neki? 😂😂😂 Ne ettés már hogy egy NORMÁLIS férfi otthon akar maradni... Hagyjuk már a 2021 ócska szöveget... Volt más opció nem kellett volna megengedni most meg anyuka hisztizik
2021. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/158 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj anyuddal és holnaptól vidd át a gyereket, a férjed meg mehet vissza dolgozni. Ha még fizetsz is a két keresetből valamennyit anyudnak, akkor is jobban jársz. Véget kell vetni ennek az állapotbak mert válás lesz a vége. Ne hagyd hogy ígérjen, intézkedj most. Januártól mehet vissza dolgozni.
2021. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/158 A kérdező kommentje:

Igen, hiszen a normális férfiak dolgozni járnak, munka után sportolni, aztán sörözni a haverokkal, nem igaz?

Az asszony meg várja otthon meleg vacsorával és tisztasággal az "urát". :)


Persze...

2021. dec. 20. 19:05
 44/158 anonim ***** válasza:
96%
39, te szellemi fogyatékos, gondolom még érettségid sincs. A kib.szott férje köpködött arra, ha a mama vigyázz a gyerekre fogd már fel! Nem a kérdező ellenezte, szerintem ő most is jobbam örülne, ha a nahyi vigyázna rá, az az alkalmatlan here meg visszatakarodna dolgozni, ha már a gyereknevelés nem mehy neki.
2021. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/158 anonim ***** válasza:
96%
Igen, 43 jókat ír, de azért ez elég nagy csalódás lehet így is. Hogy ennyire nem lehet számítani rá... :/ Én sem értek egyet ezzel a fejére állított világnézettel, akik még azért is a
2021. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/158 anonim ***** válasza:
87%
Nem gondolkodtál még kérdező a bölcsödén?És akkor a férjed is visszamehetne dolgozni és a gyerek is jó helyen lenne.
2021. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/158 anonim ***** válasza:
95%
.. folyt.: a nőt hibáztatják, amit a férfi mulaszt el. Nevetséges. De sajnos sokan így gondolkodnak.
2021. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/158 anonim ***** válasza:
4%
És utána, miből élnétek?
2021. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/158 A kérdező kommentje:
10 hónapos gyereket hová adnék még bölcsibe? Majd 1,5-2 éves kora körül maximum. Ilyen kicsiként biztosan nem.
2021. dec. 20. 19:09
 50/158 A kérdező kommentje:

Hogyhogy miből élnénk?

7 számjegyű összeget hozok haza havi szinten így, hogy dolgozom rendesen, nem csak SOS munkákat vállalok el... Csak jutna belőle pelenkára.

2021. dec. 20. 19:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!