Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válni 10 hónapos gyerek...

Válni 10 hónapos gyerek mellett? Meddig kéne ezt tűrjem?

Figyelt kérdés

A férjemmel arra a döntésre jutottunk, hogy szeptembertől újra dolgozom, és ő lesz itthon a lányunkkal. Én azt szerettem volna, ha anyukám van vele, a férjem ezt ellenezte, így lett ő. Na azóta felfordulás az életünk...


A napirendet egyáltalán nem tartja, tegnap még lefektette aludni délután 5-kor is a gyereket, én meg szenvedtem az altatással így éjszakába nyúlóan. Nem figyel rá, nem fejleszti, nem játszik vele értelmesen. Sétálni nem viszi, mert az neki unalmas, és hogy ugyanúgy elvan a teraszon is a babakocsiban, minek sétálgasson ezért vele fel-alá.

Nem azt mondom, hogy éhezteti, meg elhanyagolja, de pl. simán odaadja neki a bolti joghurtot, vagy krémtúrót, nem játszik vele semmiféle készségfejlesztő dolgot, nem hordja el tornázni, mert hogy csúsznak összevissza a napirenddel és nem érnek oda.

A háztartással sem foglalkozik. Hazajövök 5-6-kor akár, és ami vár, az a kupi, rendetlenség, mosatlan halom (úgy, hogy van mosogatógépünk, tehát csak bele kéne pakolnia. Vagy kérem reggel, hogyha lejár a mosógép, tegye már át a szárítógépbe a ruhákat majd. Este 8-kor még ugyanúgy a mosógépben voltak a vizes ruhák...

Vagy magának rendel ebédet, vacsorát, engem eszébe sem jut megkérdezni.


Konkrétan annyit csinál a gyerekkel, hogy tisztába teszi, megeteti és figyel arra, hogy amíg hazaérek, tuti életben legyen.

Ha mondom neki ezeket, szerinte csak kritizálom, meg hogy ő van itthon egész nap, ha neki nincs baja a kupival, nekem miért van?!


Mióta dolgozom, csak a gond van itthon, ő ezt úgy fogja fel, mint valami nyaralást, vagy nem tudom.


2021. dec. 20. 16:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/158 anonim ***** válasza:
6%
Mégse volt jó h a nagyi vigyázzon rá vagy ahogy " illik" te maradj otthon ugye? Altalaban a pasik nem a rendrakásról híresek ezt 6 év alatt ezek szerint nem sikerült észre venni ugye? Miért is kellett neki maradni?
2021. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/158 anonim ***** válasza:
93%
Szóval akkor ami nem csak szent anya akar lenni, nem csak a szent anyaságnak akarja áldozni az életet az egy karrierista p.csa. Gratulálok! A napi minimum takarítás meg nem 24 órás. Max egy. Nyílván függ, hogy lakás, ház stb. Amúgy meg ketten vállalták a gyereket. Miért csak a nő dolga legyen mindig. Férfiacskák is maradhatnak ám otthon, főleg úgy, hogy ő jobban akarta.
2021. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/158 A kérdező kommentje:

Nekem tökéletes lett volna, ha édesanyámmal van a lányunk. Anyukám is magától ajánlotta fel. A férjem ellenkezett, hogy nem kell, majd marad ő.


Miért próbáltok páran engem beállítani a rossz, gonosz nőnek?!

Meg mi az, hogy úgy "illik", hogy én maradok itthon? Tudjátok ti, milyen évet írunk?

2021. dec. 20. 18:55
 34/158 anonim ***** válasza:
14%
Ja 6 év alatt egy minta pasi volt csak most lett rest h apucit játszik mi? Mesélj még...
2021. dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/158 A kérdező kommentje:
6 év alatt nem nagyon volt olyan helyzet, amikor ő itthon lett volna, én pedig nem. Dolgoztunk mind a ketten. Gyerekünk sem volt. Wow micsoda hihetetlen dolgok ezek.
2021. dec. 20. 18:57
 36/158 anonim ***** válasza:
1%

Ja hát ha akkor játszottad a cselédet és nem vette ki a részét a házimunkában akkor nem kell most csodalkozni mucika hihetetlen ugye?


Inkább váljatok el, mert ahelyett hogy a pároddal beszélnéd meg itt lógsz a gyk-n meg vered a hisztit... Okos nő vagy igazán!

2021. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/158 anonim ***** válasza:
94%

32. Az apuka, akit úgy védesz, az nem akarta, hogya nagyi vigyázzon a gyerekre, annak nem volt jó.

Kérdező. A gyk tele van undorító hímsoviniszta, incel, nőgyűlölő retkekkel, akik minden nőre fröcsögnek, amiért senkinek sem kellenek. Hiányoljám a múlt századokat, amikor a nők még kb. a férfiak cselédjei voltak és az összes retek is jutott nőhöz. Ma már nem íhy van. Nem jár alanyi jogon egy hímnek sem 1 nő sem. Na, ezért fröcsögnek ennyire többekközött.

2021. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/158 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként meg apucit vissza küldeni dolgozni a gyerekre meg nagyi vigyázz ennyire egyszerű lenne a dolog...
2021. dec. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/158 A kérdező kommentje:

37-es, fejezd már be ezt a mucikázást. Proli nagyon. Nem vagyunk haverok, vagy barátok, hogy ezt a stílust megengedd.

Leírtam, hogy korábban mind a ketten dolgoztunk, és ami dolog volt itthon, azt közösen csináltuk.

Ahogyan azt is írtam, hogy többször volt már erről beszélgetés itthon, egyiknek sem volt foganatja.

2021. dec. 20. 19:01
 40/158 anonim ***** válasza:
96%
37. Nem játszotta a cselédet. Ketten takarítottak, mert írta is, hogy nincs olyan, h csak az ő dolga. Tanuld már meg értelmezni amit ír mielőtt fröcsögsz.
2021. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!