Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válni 10 hónapos gyerek...

Válni 10 hónapos gyerek mellett? Meddig kéne ezt tűrjem?

Figyelt kérdés

A férjemmel arra a döntésre jutottunk, hogy szeptembertől újra dolgozom, és ő lesz itthon a lányunkkal. Én azt szerettem volna, ha anyukám van vele, a férjem ezt ellenezte, így lett ő. Na azóta felfordulás az életünk...


A napirendet egyáltalán nem tartja, tegnap még lefektette aludni délután 5-kor is a gyereket, én meg szenvedtem az altatással így éjszakába nyúlóan. Nem figyel rá, nem fejleszti, nem játszik vele értelmesen. Sétálni nem viszi, mert az neki unalmas, és hogy ugyanúgy elvan a teraszon is a babakocsiban, minek sétálgasson ezért vele fel-alá.

Nem azt mondom, hogy éhezteti, meg elhanyagolja, de pl. simán odaadja neki a bolti joghurtot, vagy krémtúrót, nem játszik vele semmiféle készségfejlesztő dolgot, nem hordja el tornázni, mert hogy csúsznak összevissza a napirenddel és nem érnek oda.

A háztartással sem foglalkozik. Hazajövök 5-6-kor akár, és ami vár, az a kupi, rendetlenség, mosatlan halom (úgy, hogy van mosogatógépünk, tehát csak bele kéne pakolnia. Vagy kérem reggel, hogyha lejár a mosógép, tegye már át a szárítógépbe a ruhákat majd. Este 8-kor még ugyanúgy a mosógépben voltak a vizes ruhák...

Vagy magának rendel ebédet, vacsorát, engem eszébe sem jut megkérdezni.


Konkrétan annyit csinál a gyerekkel, hogy tisztába teszi, megeteti és figyel arra, hogy amíg hazaérek, tuti életben legyen.

Ha mondom neki ezeket, szerinte csak kritizálom, meg hogy ő van itthon egész nap, ha neki nincs baja a kupival, nekem miért van?!


Mióta dolgozom, csak a gond van itthon, ő ezt úgy fogja fel, mint valami nyaralást, vagy nem tudom.


2021. dec. 20. 16:34
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/158 anonim ***** válasza:
13%
Bocs a 72es válaszom a 67es okoskodónak ment...
2021. dec. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/158 A kérdező kommentje:

71-es, mit ordítozol?

Semmit sem veszek el tőle. De nem voltam boldog úgy, hogy 24/7 itthon voltam, és alig-alig dolgoztam (azt is itthonról, alvásidőben, vagy éjszaka).

2021. dec. 20. 19:23
 73/158 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy tökéletes lennék, bőven tanultam és tettem azért, hogy ott tartsak az életben, ahol ma tartok. Ha ezt nem bírod kezelni, az nem az én bajom.
2021. dec. 20. 19:24
 74/158 anonim ***** válasza:
19%

Remélem, nem ti vagytok, ha igen, rossz vége lett a csávónak gyereket szülni, ahogy mondtuk :(


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2021. dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/158 anonim ***** válasza:
10%
... Ahelyett h a pároddal leülnél és megbeszélnéd még mindig ide irogatsz... Alkalmatlanok vagytok együtt...
2021. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/158 anonim ***** válasza:
24%
76 nem ordítozok. "De nem voltam boldog" Szerinted, mi a boldogság? Hogy határoznád meg - elvileg szellemi munkát végzel, gondolkozz, várok egy választ.
2021. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/158 anonim ***** válasza:
12%
Hat pedig nem te kapnad valaskor a gyereket. Nagyon rossz pont hogy otthagytad ot higy dolgozhass, azert ez jelzi hogy nem vagy egy anyatipus ha ennyire birod nelkule no letedre. Az hogy te dolgoznal, mosnal, foznel, fejleszto puzzlelokat rakatnal ki a gyerekkel, meg nem jelenti hogy jo anya vagy. Inkabb munkamanias beszabalyozott rideg nonek tunsz, mikozben az a kicsi apaval lehet jobban erzi magat, gugyognek, tvznek, bekesen szundiznak egesz nap nyugalomba. A birosag is ezt fogja nezni,mert az erzelmek fontosak es apa vegulis ellatja a feladatat, attol h nem a te izlesed szerint.
2021. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/158 anonim ***** válasza:
11%
Én voltam a nőgyűlölő de közben más is azon a véleményen vannak, mint én hát érdekes 😂😂😂
2021. dec. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/158 anonim ***** válasza:
82%
Pl.Bölcsis válasz.Erre a kérdező nem fog egy 10 hónapos gyereket beadni egy olyan helyre ahol képzett gondozók vannak és vigyáznak a gyerekekre játszanak velük betartják a napirendet stb.Inkább otthon hagyja a férjével aki idézem tisztába teszi megeteti és életben tartja amig a kérdező hazaér.És ráadásul olyan dolgokat etet vele amit nem kéne még.Erre már nem tudok mit mondani🤷‍♀️Szerintem azért irt ide hogy mindenki értsen vele egyet és gyakoris össznépi férjszidás legyen.
2021. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/158 anonim ***** válasza:
10%
80 -igen, lehet, mert nagyon rossz jel, hogy 5 hónaposan otthagyta a csecsemőt. Ehhez képest az, hogy rendetlenség van, és bolti joghurtot eszik semmiség.
2021. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!