Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válni 10 hónapos gyerek...

Válni 10 hónapos gyerek mellett? Meddig kéne ezt tűrjem?

Figyelt kérdés

A férjemmel arra a döntésre jutottunk, hogy szeptembertől újra dolgozom, és ő lesz itthon a lányunkkal. Én azt szerettem volna, ha anyukám van vele, a férjem ezt ellenezte, így lett ő. Na azóta felfordulás az életünk...


A napirendet egyáltalán nem tartja, tegnap még lefektette aludni délután 5-kor is a gyereket, én meg szenvedtem az altatással így éjszakába nyúlóan. Nem figyel rá, nem fejleszti, nem játszik vele értelmesen. Sétálni nem viszi, mert az neki unalmas, és hogy ugyanúgy elvan a teraszon is a babakocsiban, minek sétálgasson ezért vele fel-alá.

Nem azt mondom, hogy éhezteti, meg elhanyagolja, de pl. simán odaadja neki a bolti joghurtot, vagy krémtúrót, nem játszik vele semmiféle készségfejlesztő dolgot, nem hordja el tornázni, mert hogy csúsznak összevissza a napirenddel és nem érnek oda.

A háztartással sem foglalkozik. Hazajövök 5-6-kor akár, és ami vár, az a kupi, rendetlenség, mosatlan halom (úgy, hogy van mosogatógépünk, tehát csak bele kéne pakolnia. Vagy kérem reggel, hogyha lejár a mosógép, tegye már át a szárítógépbe a ruhákat majd. Este 8-kor még ugyanúgy a mosógépben voltak a vizes ruhák...

Vagy magának rendel ebédet, vacsorát, engem eszébe sem jut megkérdezni.


Konkrétan annyit csinál a gyerekkel, hogy tisztába teszi, megeteti és figyel arra, hogy amíg hazaérek, tuti életben legyen.

Ha mondom neki ezeket, szerinte csak kritizálom, meg hogy ő van itthon egész nap, ha neki nincs baja a kupival, nekem miért van?!


Mióta dolgozom, csak a gond van itthon, ő ezt úgy fogja fel, mint valami nyaralást, vagy nem tudom.


2021. dec. 20. 16:34
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/158 A kérdező kommentje:

"próbáld azt nézni, mi lenne a kisgyerek szempontjából a legjobb?"


Nem hinném, hogy bármilyen gyereknek, legyen az 10 hónapos, 3 éves, vagy 10 éves az a jó, ha el van hanyagolva. Az én lányommal pedig az apja nem sokat foglalkozik itthon.

2021. dec. 20. 19:17
 62/158 anonim ***** válasza:
24%
Váljatok el kézcsók...
2021. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/158 A kérdező kommentje:
Ha pedig vállalkozó vagy, akkor nincs olyan, hogy te otthon vagy évekig és "babázol", sz.rsz a világra.
2021. dec. 20. 19:18
 64/158 anonim ***** válasza:
29%
63 ha neked bűzlik az egy dolog. Valószínűleg kicsit többet foglalkoztam a kérdéssel, mint te.58
2021. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/158 anonim ***** válasza:
97%
Ősszegezve, sztem is rövid távon vigyázzon a gyerekre anyukád, hosszabb távon meg majd meglátjátok, van-e értelme folytatni a kapcsolatot... Szerintem jogos a csalódottságod, Kérdező. Elég ijesztő, hogy ennyire nem lehet előre kiismerni valakit. :(
2021. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/158 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél rendet. A fejében.


Vagy ő megy dolgozni, és te maradsz otthon vagy a nagymama; vagy maradhat ő otthon, de kap 1 napot, hogy megtanuljon rendet tartani és a gyerekkel foglalkozni, mert ennek így nem lesz jó vége.

2021. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/158 anonim ***** válasza:
15%

64 akkor maradj vele!!!!! NEM TUDOD PÓTOLNI KÉSŐBB, AMIT MOST ELVESZEL ELŐLE! és mindenek előtt higgadj le, és olvasd el ezt a időtlen bölcsességet tartalmazó népmesét:

[link]

2021. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/158 anonim ***** válasza:
22%
#63: honnan tudod te azt? 😂
2021. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/158 anonim ***** válasza:
79%

Ezt a meccset ideálisabb lett volna a baba érkezése előtt lejátszani, de már így alakult.


A helyedben most ülnék le a férjemmel, hogy a háztartás mindenkinek, aki a lakásban lakik feladata, nem csak neked.

A gyereknevelés az ő feladata is, hiszen 50% őtőle van.

2021. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/158 anonim ***** válasza:
14%

"52/67 A kérdező kommentje:


Hogyhogy miből élnénk?


7 számjegyű összeget hozok haza havi szinten így, hogy dolgozom rendesen, nem csak SOS munkákat vállalok el... Csak jutna belőle pelenkára."



Ááááááá.


Ez egy újabb, "Én tökéletes NŐ vagyok, jó melóval, fullos testtel, de a rohadék, állat uram, az...." kamu kérdés.

2021. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!