Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó vagyok amiért...

Nagyon bunkó vagyok amiért ennyire kiakadtam?

Figyelt kérdés
Volt itthon a polcomon kb 1000FT,most viszont csak 200Ft van. Névnapomra kaptam mamámtól,és abból akartam kimenni a strandra ma. Mikor észrevettem h eltünt akkor elkezdtem kiabálni h "ki volt az tetves tolvaj r.ibanc aki elvitte a pénzem?!". Nagyon ideges voltam,mert idén elősször most tudtam volna kimenni a strandra,én azt hittem h a tesóm volt az,és ha hallja milyen ideges vagyok akkor vissza adja a pénzem. De mikor így kiabáltam akkor anyám futott be a szobába és vágott pofon,majd a képembe ordította h ő vette el h cigit meg kenyeret vegyen,és fogjam be,mert reggel én nyafogtam h éhes vagyok egyem a kenyeret.
2010. júl. 16. 14:27
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/164 anonim ***** válasza:
0%

Jééé, akkor mégis csak kapsz ezt-azt?

Nincs jogod anyádat anyagilag elszámoltatni és pont.

Ha ő úgy látta jónak, hogy kell kenyér, akkor az kellett.

Eszedbe sem jut, hogy például, mivel holnap szombat, nem akarta holnapra hagyni?

2010. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/164 A kérdező kommentje:

16.40!

Sehol nem írtam h nem szoktam segíteni itthon

Én is ugynaugy szoktam segíteni mint a tesóm a mosogatásba söprés,felmosás teregetés,a közös szobánk tisztán tartása,boltba v postára menés

jah és mellesleg a könyvet se azért kaptam év végén mert a lábamat lógatom

2010. júl. 16. 16:43
 83/164 anonim ***** válasza:
0%

Még jó, hogy nem a lábadat lógatod, hanem tanulsz.


A tanulásért, azért, hogy a saját jövődet alapozod meg már dícséret jár?

Valahol lemaradtam...

2010. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/164 A kérdező kommentje:

Jah,kapok! A tesóm levetett holmijait. Hű de szuper,h én csak ezt kapom tesóm meg vadiúj dolgokat! Hurrá!

Jaj milyen szuper h az én nyamvadt 1000Ft-omból veszi a kenyeret a családnak!

Mikor ha 50 métert megy még és nem csak a lépcsőház melletti kisboltba akkor tudott levenni pénzt a számlájáról a b-uzi cigijére!

Kérdeztem tőle h vissza adja e amit elvett de még neki állt feljebb h hiszen vett nekem kenyeret mert nyafogtam a reggeliért,mégis hogyan képezlem ezt

2010. júl. 16. 16:48
 85/164 anonim ***** válasza:
0%

Látod te kis fruska erről beszéltem.

Még most is gusztustalan a stílusod: "b.zi cigi".

Lehet, ha kicsit magadba szállnál és normálisan viselkednél anyád is normálisabban állna hozzád.

Nem baj, majd egyszer felnősz te is és talán a fejed lágya is benő.

Dünnyögj csak magadban továbbra is. :)

2010. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/164 A kérdező kommentje:

16.45! erre írtam a 16.43as kommenetemet


"nem aza szülő dolga ha kiskorú gyereknek az alapvető szükségleteit biztosítsa?"


De igen, a gyereknek, meg az a kötelessége, hogy rendesen tanul, normálisan viselkedik és segít a szülőknek, mert ezzel is az életre készítik fel.

Nem azért kell mosogatni, mert a szülő lusta, hanem hogy a gyerek lássa, hogy mivel jár az élet.



Egyébként meg nem szoktam így kiakadni,jó a tesómat én is vissza szoktam k.urvázni ha ugy van,de igy is ki voltam akadva. tesóm 10-én kapott fizut,és azóta pofázom neki h v.ohadt ideges voltam miért szó szerint az összes vagyonomat megcsapolták

2010. júl. 16. 16:52
 87/164 anonim ***** válasza:
90%
Én már inkább nem mondok semmit. Soha nem tudnám elvenni a lányom pénzét..
2010. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/164 anonim ***** válasza:
5%

Jó, ezt már hallottuk, nem tudnád elvenni. Lapoznál? :)

Egyébként meddő vitát folytatunk.

Legyen szép napja mindenkinet a továbbiakban! :)

Én lépek, nem vitatkozok egy csitrivel.

2010. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/164 A kérdező kommentje:

16.52 kívánom h vegyék el tőled az utolsó ft-odat is és füstöljék el az orrod elött!

Egyébként ezt úgy irtad mintha a cigi az anynira jó dolog lenne.De akkor helyesbítek h ne szúrja a szemed h leb-uziztam a cigit.



Mikor ha 50 métert megy még és nem csak a lépcsőház melletti kisboltba akkor tudott levenni pénzt a számlájáról a drágalátos húdeszuperjó cigijére!

2010. júl. 16. 16:55
 90/164 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező! Hagyd már rá. Ha olvasod a válaszokat láthatod, hogy a többség a te pártodra állt, viszont a bocsánatkérést mindenki támogatja :) Nem jó haragban lenni.
2010. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!