Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó vagyok amiért...

Nagyon bunkó vagyok amiért ennyire kiakadtam?

Figyelt kérdés
Volt itthon a polcomon kb 1000FT,most viszont csak 200Ft van. Névnapomra kaptam mamámtól,és abból akartam kimenni a strandra ma. Mikor észrevettem h eltünt akkor elkezdtem kiabálni h "ki volt az tetves tolvaj r.ibanc aki elvitte a pénzem?!". Nagyon ideges voltam,mert idén elősször most tudtam volna kimenni a strandra,én azt hittem h a tesóm volt az,és ha hallja milyen ideges vagyok akkor vissza adja a pénzem. De mikor így kiabáltam akkor anyám futott be a szobába és vágott pofon,majd a képembe ordította h ő vette el h cigit meg kenyeret vegyen,és fogjam be,mert reggel én nyafogtam h éhes vagyok egyem a kenyeret.
2010. júl. 16. 14:27
 121/164 A kérdező kommentje:

annak aki azt mondta h menjek kapálni megkérdezném h honnan szeded h van kertünk ahol tudok kapálni? Ha? Elárulom nincs,és nem fogok a maradék kis 200Ft-omból venni vmi faluba buszjegyet h vadidegenek kertjét kapálgassam. Ebből a kis pénzből még mamámhoz se tudok leutazni,mert még oda is többe kerül a buszjegy :S

Nem mindenki falusi ám,meg lakik hatalmas kertes házban ahol annyi a munka. Egy 1,5 szobás panelban is van mit csinálni.

És nem számoltatom el h anyám mire költi a pénzét. Költse azt,de ne az én pénzemet vegye el. Én nem tudok hozzá szerezni mert 12 évesen nem tudok dolgozni h legyen.


Jah,és nem fogok bocsánatot kérni. Nem érzem magam hibásnak mert csúnyán beszéltem és kiabáltam. nem anyámnak szántam hanem a tesómnak( ő is így szokott velem beszélni),azt hittem ő lopott meg. Nem tehetek arról h anyám volt a tolvaj,és magára vette. Majd akkor esetleg elnézést kérek ha anyám vissza adja a pénzem és bocsánatot kér amiért meglopott

2010. júl. 17. 10:54
 122/164 anonim ***** válasza:
66%
102
2010. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/164 anonim ***** válasza:
58%

Figyej szerintem annyit igenis illet anyukád hogy elmond neki hogy nem neki szántad.


Én sem hagynám ha anyukám elvenné a pénzem,de így nem beszélnék vele.


És mondd el neki hogyha lehet adja vissza a pénzed mert szükséged van rá.


Még nincs vége.

2010. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/164 A kérdező kommentje:

nem kértem bocsánatot,és nem is fogok. Mondtam neki h nem neki szántam. Azt hittem h a tesóm volt,nem tehetek arról h ő lopott meg engem. Órák teltel el a között mikor elment boltba és elvitte a pénzem,meg mikor én észrevettem h nincs meg a pénzem. Nem hiszem el h nem tudott szólni semmit.

De a pénzemet nem kapom vissza,azért mert így beszéltem.

2010. júl. 20. 15:20
 125/164 anonim ***** válasza:
77%
De azt amit a mamádtól kaptál nem veheti el,azt te kaptad. Nem Ő a cigire
2010. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/164 anonim ***** válasza:
7%

"De a pénzemet nem kapom vissza,azért mert így beszéltem."

Nagyon helyes! Még bocsánatot sem vagy hajlandó kérni.

2010. júl. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/164 anonim ***** válasza:
88%

jó nagy szemét az anyukád. Bunkó is, aki a saját gyereke pénzét elveszi, kérdezés nélkül! Ő érdemelte volna a pofont!


Neked van igazad!

2010. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/164 A kérdező kommentje:

sztem ő volt az aki hibázott,h egszerűen meglopott,és még próbált bűntudaton ébreszteni bennem azzal h azt mondta nekem vette a kenyeret mert éhes voltam. Igen,reggel mikor felkeltem. De mire már észrevettem h eltünt a pénzem,már az ebéd is kész volt(amihez megjegyzem nem kellett kenyér). Ugye mikor felkeltem és kérdeztem h van e vmi kaja,akkor azt mondta h csak ebéd lesz. Ő közbe elment kenyérért,meg cigiért,de egy szót sem szólt h elvitte a pénzem!

Jó nem kellett volna így beszélnem,de kiakadtam. Plussz azt hittem a tesóm volt,aki velem szembe még ennél durvábban is szokott beszélni.

Ha anyám egy egyszerű tolvaj volt,meg is érdemelte h magára vette azt amit nem neki,hanem a tesómnak szántam.

Ha én nem lopom meg a másikat,hiába káromkodik h ki volt az aki ellopta nem veszem magamra,mert nem én vittem el.

2010. júl. 22. 19:18
 129/164 anonim ***** válasza:
34%
Valószinű nem volt anyukádnak pénze azért vette el. Azért megkérdezhette volna, hogy hozzájárulsz e a családi kasszához, bár kétlem ilyen tervek mellett, hogy oda adtad volna.
2010. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/164 anonim ***** válasza:
100%
Szemét volt. ha anyumnak nem volt pénze, tőlem mindig megkérdezte, h kölcsönadom-e neki. De ő egy tolvajként meglopott téged, és ez az ami undorító.
2010. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!