Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó vagyok amiért...

Nagyon bunkó vagyok amiért ennyire kiakadtam?

Figyelt kérdés
Volt itthon a polcomon kb 1000FT,most viszont csak 200Ft van. Névnapomra kaptam mamámtól,és abból akartam kimenni a strandra ma. Mikor észrevettem h eltünt akkor elkezdtem kiabálni h "ki volt az tetves tolvaj r.ibanc aki elvitte a pénzem?!". Nagyon ideges voltam,mert idén elősször most tudtam volna kimenni a strandra,én azt hittem h a tesóm volt az,és ha hallja milyen ideges vagyok akkor vissza adja a pénzem. De mikor így kiabáltam akkor anyám futott be a szobába és vágott pofon,majd a képembe ordította h ő vette el h cigit meg kenyeret vegyen,és fogjam be,mert reggel én nyafogtam h éhes vagyok egyem a kenyeret.
2010. júl. 16. 14:27
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/164 anonim ***** válasza:
79%
Igazad van! Szólok nem csak elveszem, vagy elmegyek az ATM.-ig és kész. Lehet már nem először fordult elő ez a kérdezővel. azért mert 12 éves le kell sz*arni? Az anya hibája, hogy így beszél mert e testvére is csúnyán beszél.
2010. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/164 anonim ***** válasza:
81%
mindenki elsiklott afelett az információ felett, hogy a gyereknek nem volt reggelije? rá kellett kérdeznie van e kaja? milyen anya az ilyen?
2010. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/164 anonim ***** válasza:
37%
Kicsit bunkó volt nem annyira
2010. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/164 anonim ***** válasza:
87%

Nekünk ha nincs itthon kaja akkor is anya elsorol 3 féle kaját anyi mindig van legalább

egy szelet zsíros kenyér soha nem venne cigit a pénzemből!

2010. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/164 anonim ***** válasza:
91%
Elolvastam az első 3 oldalt, és szomorúan veszem észre, hogy léteznek ilyen emberek. Leszóljátok ezt a szegény kislányt? Én olyan családban élek, ahol mindenki iszik rendesen engem kivéve, apám részegen már támadt rám baltával. Betörte vele az ajtómat. A pénzemért, ha volt több, megdolgoztam nyári munkával, amit anyám előszeretettel lopott meg éjszakánként hogy cigit, és jelképesen kenyeret vegyen belőle. Én is szóvá tettem. Elköltöztünk a mamám házába, mert örököltük, és a pénzünk elfogyott. Volt cirka 10 milliónk így, fél éve, most van a számlán -300 ezer. Ebből mit kaptam? Van egy laptopom amit főiskolára szántak nekem, persze a bátyám már-már ki akarja ezt sajátítani. Neki van kemény 8 általános végzettsége. A szobámban semmi sincs ami az enyém, csak egy roppant olcsó gitár. Igazából ennyim van, ez a laptop, meg az a gitár. Ha mobilom van, azt is csak öröklöm valakitől. Ez mind nem zavar engem. De ha meglopnának, nekem is felbaszná az agyamat. Egy szülőnek kötelessége normális életet teremtetni a saját gyerekének. Nem értelmes az, aki itt a hozzászólások között azt várja el, hogy 12 évesen dolgozzon. Én amikor 17 voltam nem találtam munkát, csak 10 napra, pedig minden héten jártam a közvetítőirodákat diákmunkára.
2010. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/164 anonim ***** válasza:
90%
Hozzátenném még azt (azoknak, akik a lányt fikázzák), hogy csak azért, mert neked szar volt az életed, nem kell másnak is ezt kívánni. A bátyám az alkohol miatt már vett be maréknyi nyugtatót. Ilyen körülmények mellett próbáltam teljesíteni úgy, ahogy tudtam. Én soha a büdös életben nem leszek ilyen szülő. Aki ilyen, az meg is érdemli az ilyesféle bánásmódot.
2010. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/164 anonim ***** válasza:
90%

Olvasom mennyit keres az anyukád. Na, ha az anyukád most fiatalabb lenne, ő lenne a célkeresztben, hogy ennyire vitte. Ilyen körülmények közt vállalt gyereket, akinek az élete nem lesz olyan, amilyen egy átlagos gyereke. Természetesen még meg is lopja. Akik szegény családban éltek (mint én is), azoknak nincs joguk itt felszólalni. Egész nap dolgoznod kellett? Így jártál! Ez még nem jelenti azt, hogy másnak is ezt a sorsot kell szánni. Nem várhatod el egy 12 évestől, hogy felkapálja a kertet, te retardált barom. Tedd fel magadban a kérdést, hogy miért élsz? Nem azért, hogy boldog lehess? Ne mond azt nekem, hogy nem nézed mindig a saját célaidait, mert az ember alapvetően önző. Ha valamit nem akarna, és nem is kellene, nem csinálná meg. De ha már van kényszerítő erő, megcsinálja, mert van mit veszteni, vagy nyerni. Az élet lényege a boldogság keresése, és egy 12 éves menjen a standra, és szórakozzon egyetlen napot legalább a nyárból.


A tanácsom az, hogy tanulj, nem kell megszakadni, csak tanulj. Vidd többre mint a családod, és hidd el, ha 22-23 évesen elvégzed a főiskolát, még nem fogod magadat olyan idősnek érezni, akkor lépsz majd be a nagybetűs életbe.

2010. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/164 anonim ***** válasza:
90%
Az milyen dolog, hogy a kérdezőnek kaja után kell kuncsorogni? Ha nem kérdezte volna, akkor nem vett volna az anyja kenyeret??? Ez gyönyörű. Az én anyámnak eszébe nem jutna elvenni a pénzemet,pedig volt már hogy kellett volna, de akkor én szó nélkül felajánlottam, ha volt spórolt zsebpénzem. Én is 13 éves vagyok.
2010. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/164 anonim ***** válasza:
84%

Elképesztő, hogy miért kell a gyereknek megköszönni, hogy kap enni? A szülőnek, de a gyereknek is tisztelet jár. Ha kell a pénze, kérje el. De ne vegye el!

Igaz, hogy a szülők tartják el a gyerekeket, ők ruházzák, stb. ami nem mindenkinek könnyű, de ez nem lehet szívesség! A gyerek mit tehet arról, hogy megszületett? Ha ilyen szegények, és a nagymama adott neki pénzt, miért ne mehetne el egy évben egyszer a strandra? Miből vett volna kenyeret és cigit, ha nincs ott az a pénz? Miért nem a nagyobb gyerektől kér, aki dolgozik is? Lehet segíteni a szülőket, de könyörgöm, milyen anya az ilyen?

És azok is akik azt írták, örüljön, hogy van mit ennie, és felvennie. Ez vicc! nekem négy gyerekem van, sokszor nagyon nehéz anyagilag, de sosem veszem el a pénzüket. Volt, hogy kölcsön kértem valamennyit, de kölcsön, és kértem!Soha nem mondom nekik, örüljetek, hogy adok enni, és van hol laknotok. Ez nagyon durva!

És az is, hogy milyen jelzőkkel illetitek ezt a gyereket. Milyen jogon?

Csak tanácsot kért, segítséget.Nem arra kíváncsi, egyes "felnőttek" minek tartják.

Persze, tisztességesen kell beszélni a szülőkkel, és családtagokkal, de komolyan sajnálom ezt a gyereket, hogy ilyen anyja van!

2010. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/164 anonim ***** válasza:
7%

Ma 19:41-nek:

Ja és mivan ha 1-2 órát kapál a napon, elolvad??

De azért élek, és boldog is vagyok, de a szülőknek már nincs joguk boldognak lenni? Nekik nem jár a pihenés miután hazaérnek a munkából? Én szeretem amikor elégedettek velem, és nem azt látják hogy a nap 24 órájában gépezek.


Most mindenki ott lyukad ki hogy CIGI -.-˝ Ha az ember szeret vmit, pl. egy jó bort vagy vmilyen csokit, vagy akármit azt megveszi magának (teljesen jogosan, neki is jár). Akkor ne vegyen semmit, a csoki is fölösleges dolog mert minek az, a koton is fölösleges dolog, hisz b@szni nem fontos.

Komolyan nevetségesek vagytok. Ti retardált barmok (most annyi intelligenciaszinttel válaszolok mint ti, csak hogy megértsétek)


Egyébként meg tényleg mi joga van a gyereknek elszámoltatni az anyja pénzét?? Hova süllyedünk már...


Nekem a lánnyal csak az a bajom, hogy még bocsánatot SE akar kérni.

2010. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!