Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó vagyok amiért...

Nagyon bunkó vagyok amiért ennyire kiakadtam?

Figyelt kérdés
Volt itthon a polcomon kb 1000FT,most viszont csak 200Ft van. Névnapomra kaptam mamámtól,és abból akartam kimenni a strandra ma. Mikor észrevettem h eltünt akkor elkezdtem kiabálni h "ki volt az tetves tolvaj r.ibanc aki elvitte a pénzem?!". Nagyon ideges voltam,mert idén elősször most tudtam volna kimenni a strandra,én azt hittem h a tesóm volt az,és ha hallja milyen ideges vagyok akkor vissza adja a pénzem. De mikor így kiabáltam akkor anyám futott be a szobába és vágott pofon,majd a képembe ordította h ő vette el h cigit meg kenyeret vegyen,és fogjam be,mert reggel én nyafogtam h éhes vagyok egyem a kenyeret.
2010. júl. 16. 14:27
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/164 anonim ***** válasza:
43%
Akkor már terhös lönne, oszt a sok segílytől lönne péze strandra + szotyira
2010. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/164 anonim ***** válasza:
25%

Vitatkozhatunk örökké, 2féleképpen lehet felfogni a dolgot.


10000 VÁLASZ A CÉÉÉÉÉÉLLL!!!! xDxDxD

2010. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/164 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként ki mondta azt, hogy aki cigizik az bunkó? Én is cigizek, mégis azt mondom, hogy soha nem venném el más pénzét, főleg nem az én szenvedélybetegségem kielégítése végett.
2010. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/164 anonim ***** válasza:
12%

ma 16:02


"Nem, tudod én bementem volna és megmondtam volna, hogy szégyellje magát, amiért így beszél, én vettem el a pénzét és bocsánat hogy nem szóltam és ne haragudjon, de muszáj, mert most így állunk anyagilag."


Habits kérdése (is). Lehet ennyire szar napja volt.

A szöveg alapján megértem az anyát.


"A kislány kitűnő tanuló, nem hinném, hogy buta lenne, ezek után szerintem azonnal bocsánatot kért volna."


Abból a szövegből, amit elengedett nem ez derül ki.

Megtanulni valamit és kultúr ember módjáraviselkedni az két különböző dolog.


"De mi történt? Az anyukája szó nélkül elvette a pénzét, pedig tudta, hogy nem az övé, cigit vett és kenyeret és még a pofon után is azt mondta, hogy azért kellett, mert nyávogott a reggeliért."


Ilyen duma után én sem áltam volna le megmagyarázni, hogy mi történt. Lereagálta a lánya mocskos száját és kész. Az ilyen szöveg után én sem kértem volna bocsánatot, mert pusztán elfeljteni valmit és ilyen stílusban beszélni nem ugyanaz a "vétség".


A lány nagyobbat hibázott, mint az anyja.

Szerintem.

2010. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/164 anonim ***** válasza:
82%
Hát, ez elég szomorú, számomra sokkal inkább elfogadható egy gyerek helytelen viselkedése, mint ha egy felnőtt ember teszi ezt. Én pedig leálltam volna magyarázkodni, mert kultúrember vagyok. Szerintem.
2010. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/164 anonim ***** válasza:
75%
Ja és egy kérdés 79%-os: Te megcsinálnád ezt? Csak kíváncsiság. Nincs a gyerekednek zsebpénze, munkája a koránál fogva nincs, a pénzt a mamájától kapja. Elvetted volna szó nélkül, mert rá akarsz gyújtani? Szerintem nem.
2010. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/164 anonim ***** válasza:
6%

A 16:08-as válaszoló felfogása a legjobb, lehet hogy szólt volna később az anyja, és miaz már hogy egy anyának kell magyarázkodni? A lány és az anya se egy szent, de ebben a helyzetben a lány a hibás.

Szerintem.

2010. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/164 anonim ***** válasza:
19%

Igen, megtettem volna, ha nincs egy fillérem se, hogy elveszem és abból vásárolok. Nem feltétlenül cigit, de a kis fruskának nem csak a cigivel van baja, a kenyeret sem érti.

Igen, elvettem volna, ha szükség van rá, és szóltam volna, hogy bocs, de vásárolni kellett.

És ha elfelejtettem volna szólni, mert mondjuk valami közbejön és elfelejtem? Lehetne ilyen.

Akkor számomra az lenne az elfogadható, hogy kijön a gyerek és megkérdezi én pedig válaszolok, hogy juj, tényleg, elfeljtettem mondani, visszakapod ha kapok fizetést és még teszek is hozzá egy kis "fájdalomdíjat".

De ha az én gyerekem reagálna ilyen stílusban, hát bizony lehet, hogy kapna egy pofont, hátha visszabillen.

2010. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/164 anonim ***** válasza:
7%

ma 16:14

Köszönöm.

Legalább Te megérted mit szeretnék mondani.

2010. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/164 anonim ***** válasza:
90%
Hát, látom tényleg nem vagyunk egyformák. Én biztosan azzal kezdtem volna, hogy elkérem és UTÁNA veszem el, de csak ha ideadja, az nem az enyém. És szerintem a történteket annak illik megmagyarázni, aki okozza. Ja, és én soha nem vágnám pofon a gyerekemet, főleg ha a mondandóját nem nekem szánta.
2010. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!