Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó vagyok amiért...

Nagyon bunkó vagyok amiért ennyire kiakadtam?

Figyelt kérdés
Volt itthon a polcomon kb 1000FT,most viszont csak 200Ft van. Névnapomra kaptam mamámtól,és abból akartam kimenni a strandra ma. Mikor észrevettem h eltünt akkor elkezdtem kiabálni h "ki volt az tetves tolvaj r.ibanc aki elvitte a pénzem?!". Nagyon ideges voltam,mert idén elősször most tudtam volna kimenni a strandra,én azt hittem h a tesóm volt az,és ha hallja milyen ideges vagyok akkor vissza adja a pénzem. De mikor így kiabáltam akkor anyám futott be a szobába és vágott pofon,majd a képembe ordította h ő vette el h cigit meg kenyeret vegyen,és fogjam be,mert reggel én nyafogtam h éhes vagyok egyem a kenyeret.
2010. júl. 16. 14:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/164 anonim ***** válasza:
18%

Képzeldd én is tesóm régi ruháiban járok, de nem panaszkodom.

Hidd el nem olyan sok az a családi pótlék, megkéne minden filléren osztozkodnotok. A cigi az más tészta, ha 1szer rászokott akkor ezvan, hihetetlen nagy akaraterő és kitartás kell a leszokáshoz, ha otthon állandóan csak stresszeli magát, kiabálást hall akkor nem is akarja majd letenni a cigit.

Nemtudom a könyvtárban ingyenes-e az internet, ha nem, akkor arról megint megvan a véleményem.


Eredj bocsánatot kérni.

2010. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/164 anonim ***** válasza:
89%

Hihetetlen, hogy ti csak a kislányt hibáztatjátok. Mégis mit szólnátok, ha szó nélkül elvennék a pénzeteket és cigit vennének rajta???

Gyanítom a társaságból nem egy ember használna még cifrább jelzőket.

2010. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/164 anonim ***** válasza:
90%
Hihetetlen némelyik ember hozzáállása. Jóhogy nem helyeslitek és bátorítjátok az anyját, hogy nyugodtan lopja el a gyereke pénzét cigire. Én az apja helyébe kevertem volna le egyet az anyjának. Ha nincs kenyérre pénz akkor kisfiam megszorult a család add ide légyszives az 1000 ft-odat. Egyébként kérdező nem szabad ilyen ocsmányul beszélni, de gondolom ebből kiindulva otthon sem látsz mást:(:(:(
2010. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/164 A kérdező kommentje:

Kért volna pénzt a tesómtól! Ő dolgozik diákként most kapott fizetést!

Tesóm is olyan izé,év végén kaptam könyvet suliba mert kitünő lettem és ellopta és beadta antikváriumba! Most mikor megkapta a fizetést mondtam neki h vegye vissza a könyvemet vagy adja oda az árát,de jól le k.urvázott meg elküldött a fenébe

2010. júl. 16. 15:31
 35/164 anonim ***** válasza:
91%
Pfff..na ez sem semmi. És akkor a kérdező a hibás, ugye? Testvéred hány éves?
2010. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/164 A kérdező kommentje:

de nem is kellett volna vennie kenyeret! Ez a vicc!



Igen,ingyenes a az internet.

2010. júl. 16. 15:34
 37/164 A kérdező kommentje:
tesóm 17
2010. júl. 16. 15:34
 38/164 anonim ***** válasza:
14%

Még véditek?

Jó elvette az anyja a pénzt. És?

Viszont enni is ad neki, ruházza is, iskolába is járatja.

Az, hogy valaki ilyen stílusban beszél, nem magyarázható semmivel! Pusztán egy neveletlen, bunkó beszél így és erre nincs kifogás, hogy 12 évesen ennyire tapló módon reagál le valamit.

80-90eFT szerinte "egész jó" kereset. Hol?

Ismét bebizonyította, hogy fogalma sincs miből élnek, mennyi minden fizetni való van.

Valószínüleg szerényebb körülmények között élnek, de a kis fruska csak "követelőzni" tud és csak azt látja mi az övé és mi jár neki.

Szerintetek ez tényleg rendjén van?

Ha akkora tragédia, hogy az anyja elvett tőle pénzt, akkor azért megkérdezném azt is, hogy az pedig természetes, hogy zsebpénzt kap? Mert biztos, hogy vannak helyzetek amikor kap.

Pontozhattok lefele, ahogy akartok, a véleményem akkor is az, hogy 12 évesen szánalmas ez a viselkedés.

2010. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/164 A kérdező kommentje:

apám 3 éve meghalt úgymond halálra itta magát,de már elötte is el voltak válva,és amig élt apám addig nem fizette a gyerektartást.


nanehogymár az én hibám legyen h anyámba nincs annyi tartás h ne vegyen cigit! Főleg nem az én pénzemből

2010. júl. 16. 15:36
 40/164 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez hihetetlen. Nem mondom olyanokat én is megjátszottam tesómmal, hogy ha felsöpri helyettem a konyhát, akkor adok neki egy 100 Ft-ost, és utána a saját pénzéből fizettem ki :D, de ilyet soha, hogy elveszem a saját dolgát, pénzt csinálok belőle és akkor utána még vissza sem veszem tőle és ilyen szavakkal illetem.
2010. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!