Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó vagyok amiért...

Nagyon bunkó vagyok amiért ennyire kiakadtam?

Figyelt kérdés
Volt itthon a polcomon kb 1000FT,most viszont csak 200Ft van. Névnapomra kaptam mamámtól,és abból akartam kimenni a strandra ma. Mikor észrevettem h eltünt akkor elkezdtem kiabálni h "ki volt az tetves tolvaj r.ibanc aki elvitte a pénzem?!". Nagyon ideges voltam,mert idén elősször most tudtam volna kimenni a strandra,én azt hittem h a tesóm volt az,és ha hallja milyen ideges vagyok akkor vissza adja a pénzem. De mikor így kiabáltam akkor anyám futott be a szobába és vágott pofon,majd a képembe ordította h ő vette el h cigit meg kenyeret vegyen,és fogjam be,mert reggel én nyafogtam h éhes vagyok egyem a kenyeret.
2010. júl. 16. 14:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/164 A kérdező kommentje:

hát nem voltam túl kedves az biztos,de nagyon felment bennem a pumpa! Kapok vmi kis pénzt mamámtól és még az is eltünik!

Meg különben is én csak reggel megkérdeztem h van e vmi kaja,mert éhes vagyok,anya azt mondta h majd csak ebéd lesz,mondtam ok.

minek vett egyáltalán kenyeret? Nem is hisztiztem érte!

Meg kérdeztem tőle h akkor ez az 1 kg kenyér mind az enyám?(ezt elég gúnyosan mondtam)Mert akkor ne is egyen belőle senki ha már itt van,meg h remélem idepenészedik

2010. júl. 16. 14:43
 12/164 A kérdező kommentje:
nem tudok hozzá sem gyújteni,ás kapni se fogok mostanában :( A nyáron el se tudok menni strandra :( 12 éves vagyok ,a közel jövőben se szülinap se névnap se semmi
2010. júl. 16. 14:45
 13/164 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki így tett volna a helyedben szerintem. Soha nem engedném, hogy olyan helyzetbe kerüljek, hogy 1000 ft-t elvegyek a gyerekemtől. A kenyér biztosítása a szülő kötelessége, ha nem megy nem kell gyereket szülni. Meg cigit venni... undorító. Meséld el mamádnak is, hogy milyen ügyesen nevelte fel a gyerekét. Meglopni a gyerekét uramisten. Gusztustalan.
2010. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/164 A kérdező kommentje:
mamámnak is alig van pénze :( nem akarom h még adjon
2010. júl. 16. 14:48
 15/164 anonim ***** válasza:
87%
Velünk is kb ez a helyzet. Tegnap nekem kellett lemenni a boltba kenyérét, meg anyámnak a gyógyszerét kiváltani. De én már sajnos nem tudok kiakadni ezen, hanem próbálom anyámékat segíteni, ahol tudom...
2010. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/164 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudhattad, hogy anyukád volt, tehát nem rá gondoltál, amikor ezt a jelzőt használtad, mondjuk tényleg kérdezhetted volna szebben is, de szerintem teljesen jogos, hogy inkább el kellene kérni (bár én nem venném el a gyerekem pénzét, ha nagyon rosszul állnék akkor is csak kölcsön, de akkor sem egy ezrest amit a mamájától kapott), mintsem szó nélkül elvenni és cigit venni rajta.
2010. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/164 anonim ***** válasza:
24%

12 évesen ilyen stílussal ásd el magad!

Megérdemelted a pofont a szövegedért!

Hogy jössz te ahhoz, hogy így beszélj???

"tetves tolvaj r.ibanc"??? Gondolkozz már te kis taknyos!

Biztos, hogy én is levertem volna neked egyet, még ha igazad van akkor sem beszélhetsz így!!!

2010. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/164 anonim ***** válasza:
16%
Na tessék nem 13-14 éves, hanem 12. Szánalom, nem 1 pofon kellett volna oda hanem több.
2010. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/164 anonim ***** válasza:
84%
Jogosan akadtál ki és én sem beszéltem volna szebben. Engem is lopott meg a saját családom. Hirtelen természet vagy anyukád pedig szólhatott volna.
2010. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/164 A kérdező kommentje:

a tesóm is állandóan r.ibancoz engem minden apróságért,még ha csak azt akarja h álljak odébb akkor is hozzáteszi. Én azt hittem ő volt,azért mondtam így,mert ő szokott minden szó nélkül elvenni dolgokat tőlem.

Jó h a te apádnak volt cége ahol dolgozhattál,nekem nincs senki rokonom ahol tudnék dolgozni,ez volt az összes pénzem!!

2010. júl. 16. 15:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!