Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó vagyok amiért...

Nagyon bunkó vagyok amiért ennyire kiakadtam?

Figyelt kérdés
Volt itthon a polcomon kb 1000FT,most viszont csak 200Ft van. Névnapomra kaptam mamámtól,és abból akartam kimenni a strandra ma. Mikor észrevettem h eltünt akkor elkezdtem kiabálni h "ki volt az tetves tolvaj r.ibanc aki elvitte a pénzem?!". Nagyon ideges voltam,mert idén elősször most tudtam volna kimenni a strandra,én azt hittem h a tesóm volt az,és ha hallja milyen ideges vagyok akkor vissza adja a pénzem. De mikor így kiabáltam akkor anyám futott be a szobába és vágott pofon,majd a képembe ordította h ő vette el h cigit meg kenyeret vegyen,és fogjam be,mert reggel én nyafogtam h éhes vagyok egyem a kenyeret.
2010. júl. 16. 14:27
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/164 anonim ***** válasza:
20%

Neked jó pénz a 80-90ezer forint, mert neked csak strandra meg cillivilli pólóra kellene ezt elköltened, viszont anyádnak gáz, villany stb. számlára, ha van autótok akkor benzinpénzre, ja és kajára.

1 hónapig gürizik hogy megkapja ezt a pénzt, és ebből nem fordíthat magára? Spórolni ígyse-úgyse lehet, elmegy simán az a pénz cigivel is, cigi nélkül is.

2010. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/164 A kérdező kommentje:

15.44

gratulálok h te tudtál 12 évesen dolgozni h támogasd a szüleidet.

Én még magamra se tudok keresni semmi pénzt mert sehol nem akarnak munkát adni a korom miatt. Tesómnak mondtam h vállalja be a szórólapkihordást én megcsinálom helyette,de nem vállalta be

2010. júl. 16. 15:51
 53/164 anonim ***** válasza:
15%

Nem feltétlenül otthon "tanul" az ember ilyeneket, bár kétség kívül ez a jellemző, ráadásul itt a testvér sem egy szent.

Azt elfelejtitek, hogy az anyja a szövege miatt vágta szájon.

Most őszintén, ha ez veletek történik, hogy a napi "rutin" közben elfeljetesz szólni, hogy elvetted a pénzt (mert akár el is felejthette) és egy ilyen ordításra mész be a szobába, te nem vágod szájon a lányodat, hogy mégis mit képzel magáról? Rendben, hogy nem az anyjának szánta, de akkor sem engedhető ez meg.

Az valóban az anya hibája, hogy a tesvérét nem nevelte, vagy nem neveli meg.

2010. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/164 anonim ***** válasza:
98%

1. csúnya beszédér rászólok de én gyereket nem ütök.

2. a pénzét soha nem veszem el inkább kérek kölcsön de nem.

2010. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/164 A kérdező kommentje:

Azért kaptam a pofont mert így beszéltem és ő vette el a pénzemet,és magára vette.

Mert amikor tesóm is igy beszól akkor hozzá nem fut oda pofán vágni.

2010. júl. 16. 15:55
 56/164 anonim ***** válasza:
27%

ma 15:53

Látod, nem vagyunk egyformák.

Én sem vagyok a verés híve, viszont ismerek egy-két olyan gyereket, akire bizony ráférne egy atyai pofon, hogy egy kicsit leszálljon a földre.

Szerintem a anyja ott követett el hibát, hogy elfelejtett szólni és, hogy nem pofozta fel a nagyobbik gyereket a kezdet kezdetén, mert akkor még megfoghatta volna.

2010. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/164 anonim ***** válasza:
11%

Szerintetek ha otthon tanulta volna ezt a mocskos beszédet, akkor finoman szólva ki nem sz@rta volna le hogy káromkodik?

A válaszolók többsége így gondolkozik: Ha már valaki cigizik az biztos bunkó, tahó, kulturálatlan és a gyereke se lesz másmilyen....

2010. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/164 anonim ***** válasza:
1%

"Szerintetek ha otthon tanulta volna ezt a mocskos beszédet, akkor finoman szólva ki nem sz@rta volna le hogy káromkodik?"


Végre valaki aki érti miről beszélek! :D

2010. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/164 anonim ***** válasza:
40%
megkérdezném, hogy cigányok vagytok e, de ha dolgozni akarsz, akkor tuti nem.....
2010. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/164 anonim ***** válasza:
100%

Nem, tudod én bementem volna és megmondtam volna, hogy szégyellje magát, amiért így beszél, én vettem el a pénzét és bocsánat hogy nem szóltam és ne haragudjon, de muszáj, mert most így állunk anyagilag. A kislány kitűnő tanuló, nem hinném, hogy buta lenne, ezek után szerintem azonnal bocsánatot kért volna. De mi történt? Az anyukája szó nélkül elvette a pénzét, pedig tudta, hogy nem az övé, cigit vett és kenyeret és még a pofon után is azt mondta, hogy azért kellett, mert nyávogott a reggeliért.


Tényleg nem vagyunk egyformák...

2010. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!