Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó vagyok amiért...

Nagyon bunkó vagyok amiért ennyire kiakadtam?

Figyelt kérdés
Volt itthon a polcomon kb 1000FT,most viszont csak 200Ft van. Névnapomra kaptam mamámtól,és abból akartam kimenni a strandra ma. Mikor észrevettem h eltünt akkor elkezdtem kiabálni h "ki volt az tetves tolvaj r.ibanc aki elvitte a pénzem?!". Nagyon ideges voltam,mert idén elősször most tudtam volna kimenni a strandra,én azt hittem h a tesóm volt az,és ha hallja milyen ideges vagyok akkor vissza adja a pénzem. De mikor így kiabáltam akkor anyám futott be a szobába és vágott pofon,majd a képembe ordította h ő vette el h cigit meg kenyeret vegyen,és fogjam be,mert reggel én nyafogtam h éhes vagyok egyem a kenyeret.
2010. júl. 16. 14:27
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 161/164 anonim válasza:
93%
ha ismernélek, meghívtalak volna a strandra 16/f :)
2010. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/164 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%

Hol tanultad ezt a csúnya beszédet? Elég alpárin közölted a mondandód, ilyen csúnyán mi öten együttvéve nem beszélünk.

Amúgy igazad volt teljesen, mert igazán szólhatott volna Anyukád vagy írhatot volna oda egy cetlire, hogy kenyeret vettem.


Undorító dolog ellopni egy gyerek pénzét és szerintem is a kenyér csak alibi volt. Énnekem senki, de soha senki nem adott pénzt, összes rokon potyizott a fejemre egy néninek jártam bevásárolni és kaptam 1-2 százast, de majnemhogy nem engedte Anyum, hogy odaadjam ha kellet valamire, pedig a kapcsolatunk közel nem volt fényes (xar finoman fogalmazva is).

Röviden: Próbálj meg kicsit mellőzni a káromkodást. És ha megint kapsz pénzt akkor hagyd a mamánál (mondd meg neki miért) és gyűjtd így össze 2-3 ezret és vegyél ilyen ládát amit be lehet zárni vagy ha erre nem akarsz gyűjteni (meg is értem ha másra vágysz) akkor dugd el valahova. Ha menstruálsz betéteid tamponjaid közt csak nem kutakodnak! Szőnyeg alatt. Vagy ha sehol nincs rejteghely én elásnám! Komolyan! Ha valaki az erdő közepén megtalálja egy kisebb fa töviben akkor gratulálok.


Lehet, hogy gyerekes ötlet, de egyik barátnőmet az apja dolgoztatta kötelezően és óra/teljesítményben kapta a pént. Volt neki földjei, erdői meg saját kert és ott ami termelt eladta abból éltek. Neki kellet még a betétjét is megvennie a saját ruháját ( röviden csak a kaját nem). És mikor valami olyat csinált ami szerinte nem jó akkor elvett belőle több ezret. Kénytelen volt néha Ő is elásni.

2010. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/164 A kérdező kommentje:

nem is gondoltam h irnak még ode...

a pénzemet azóta se kaptam vissza :S és egész nyáron nem voltam strandon se :S

de legalább most suli van,az legalább lefoglal

a mamámtól mostanban nem kaptam pénzt,én meg kérni nem szoktam. Mondjuk elmeséltem neki h hogyan jártam a multkor. nem örült neki h káromkodtam,de igazat adott nekem

2010. szept. 20. 16:56
 164/164 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%
Legközelebb hagyd a pénzed és a nyert dolgaid a mamádnál. :)
2010. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!