Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó vagyok amiért...

Nagyon bunkó vagyok amiért ennyire kiakadtam?

Figyelt kérdés
Volt itthon a polcomon kb 1000FT,most viszont csak 200Ft van. Névnapomra kaptam mamámtól,és abból akartam kimenni a strandra ma. Mikor észrevettem h eltünt akkor elkezdtem kiabálni h "ki volt az tetves tolvaj r.ibanc aki elvitte a pénzem?!". Nagyon ideges voltam,mert idén elősször most tudtam volna kimenni a strandra,én azt hittem h a tesóm volt az,és ha hallja milyen ideges vagyok akkor vissza adja a pénzem. De mikor így kiabáltam akkor anyám futott be a szobába és vágott pofon,majd a képembe ordította h ő vette el h cigit meg kenyeret vegyen,és fogjam be,mert reggel én nyafogtam h éhes vagyok egyem a kenyeret.
2010. júl. 16. 14:27
 151/164 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kislányom még kicsi, de gyűjtjük neki a 200 Ft-osokat, szóval van neki pénze. Nekünk ez a hónap elég szarul jött ki, így nem maradt pénzünk, nem tudtam magamnak cigit venni. Gondolkodtam vagy a gyereknek adok enni, inni, meg amit kell, vagy cigizem. Nem is gondolkodtam, hogy melyiket válasszam! Sőt, volt még egy jó oldala is, több mint két hete nem cigizem, nem is hiányzik már (pedig napi 2 dobozzal szívtam, nem büszkeségből írom, csak azért, nehogy azt higgye valaki, hogy kocadohányos voltam). Így következő hónaptól még több pénzt tudunk a kislányomra költeni.

Mert nekünk ő az első, nem a b.uzi cigi!

Sajnálom, hogy ilyen anyukád van!

2010. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/164 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj h fordítva ülünk a lovon,anyuka lop de még egyesek szentté is avatják itt,sok családban az alapvető élelmiszer a pia meg acigi,sajnos.A szenvedély beteg pedig lop a gyerekétől is ha kell a napi adag,mert szenvedély beteg,egy boldog családban ahol szeretet tisztelet van ilyen elő se fordulhatna.ez nem boldog család képe,amit itt sa kérdező lefestett.Amúgy irta valaki h lopjon a kérdező is szerintem nem kell lopnia nem kell lesüllyedne arre szintre amin a kedves mama van.Egy gyerek dolgozzon a mai vlágban,érdekes a gyerek legyen gyerek,ne üljünkn fordítva a paripán,anyuci persze füstölöghet a nagy semmittevésében,a gyerek az dolgozzon,cizkázzon,ő meg még a nagyijátol kapott pénzt is ellopja.Gratulálok,az ilyen inkább ne szüljön,nem anyának való.Persze sok családban a jétékgép,plazma tv,cigi,kannásbor,fontosabb mint gyerek.Csak ezu tabu,mert ilyen nics,mindenki cukormázban él,Hát nem nagyon sok ilyen család van,már ha az ilyeneket egyáltalán családnak lehet nevezni.
2010. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/164 A kérdező kommentje:
a tesóm volt az aki ellopta a könyvemet,azért is volt a csúnya beszéd,mert neki szántam. Hisz ő már lopott meg,azt hittem h megint ő volt
2010. júl. 23. 14:57
 154/164 anonim ***** válasza:
88%
Nem olvastam végig minden hozzászólást uh bocsi ha ismétlek vmit. Érdkesen gondolkoznak akik nekiesnek a kérdezőnek... Természetesen alapvető dolog hogy ha a szülő rossz helyzetben van, a gyerek segíti. De nincs olyan helyzet amikor a szülőnek joga van LOPNI a saját gyerekétől. Szóljon hogy "lányom nincs pénz még kenyérre sem", nyilván odaadja és nem mondja hogy "én inkább strandra megyek te meg halj éhen"
2010. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/164 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező a tesód is azért lop mert ezt látta othon valószinű anyukád neme előszőr lopott.
2010. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/164 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy mikor tesód elatta a könyvet azt a pénzt anyukád zsebébe rakták?
2010. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/164 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van kedves kérdező. Egy valamit ígérj meg, az életbe soha ne hasonlíts anyádra, szörnyű ember lehet. Tanulj amíg csak lehet, te csinálhatsz még magadnak normális emberi életet, ne kallódj el.
2010. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/164 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: apukádhoz, nagymamához nem tudsz költözni?
2010. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/164 anonim ***** válasza:
91%
Hát szerintem ki fogja bírni,mert ha nagy lesz ő is el mondhatja a sérelmeit
2010. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/164 anonim ***** válasza:
100%

Elakadt a szavam. Egyszerűen nem értem, hogy vannak olyan lelketlen, aberrált emberek, akik mindezek után még azt a szegény kicsi lányt támadják, az anyát meg védik? Na az ilyeneket kéne a Dunába lőni - nem vagyok gyűlölködő típus, de az ilyen érzelemmentes emberek, akik hírből sem ismerik az empátiát, nem érdemelnek mást. Sajnálom az ilyen emberek családját.

Téged viszont, kedves kérdező, nagyon sajnállak! El sem tudom képzelni, milyen életed lehet! Legszívesebben elmennék érted, a hátamra kapnálak, és megmentenélek abból a fertőből, ami az otthonod! És ezt a legkomolyabban mondom. Nem értem, anyád miért szült meg téged vagy a tesódat - nem rosszból, de az ilyenre még egy csótányt sem bíznék, nemhogy gyereket!!

Ha még mindig problémáid vannak, írjál privát üzenetet nyugodtan, szívesen segítek, amiben csak tudod, ruhákat is küldhetek, ha gondolod (nekem sok alig használt, minőségi ruhám van). Tényleg írj, várom a leveled!

Puszi és kitartást!

2010. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!