Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó vagyok amiért...

Nagyon bunkó vagyok amiért ennyire kiakadtam?

Figyelt kérdés
Volt itthon a polcomon kb 1000FT,most viszont csak 200Ft van. Névnapomra kaptam mamámtól,és abból akartam kimenni a strandra ma. Mikor észrevettem h eltünt akkor elkezdtem kiabálni h "ki volt az tetves tolvaj r.ibanc aki elvitte a pénzem?!". Nagyon ideges voltam,mert idén elősször most tudtam volna kimenni a strandra,én azt hittem h a tesóm volt az,és ha hallja milyen ideges vagyok akkor vissza adja a pénzem. De mikor így kiabáltam akkor anyám futott be a szobába és vágott pofon,majd a képembe ordította h ő vette el h cigit meg kenyeret vegyen,és fogjam be,mert reggel én nyafogtam h éhes vagyok egyem a kenyeret.
2010. júl. 16. 14:27
 141/164 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem jogosan csináltad. 1000 Ft a tiéd volt, neked kellett volna elmenned, de cigit nem értem minek abból kell venni. Ha neked, akkor gratulálok és ne járjon a szád. Egyébként, egyszerűbb lett volna elrakni a pénzt.
2010. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/164 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy érzem a ti családotokban nem tisztel senki senkit.
2010. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/164 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesen vélekednek itt némelyek. Teljesen normális ha a gyerek előtt nincs reggeli, a cigi az létszükséglet, a lopás elfogadható dolog, de a csúnya beszéd bezzeg főbenjáró bűn, főleg ha egy 12 éves követi el! Lehet, hogy bunkó volt, de a 17 éves nővért talán nem illetné pofon, amikor a saját húgát lekurv.ázza? Szerintetek így beszélnének egymással, ha meg lennének nevelve? Mellesleg elárulom nektek, hogy kb az összes 12 éves így beszél, előttünk járnak el iskolába, és előttünk állnak meg délután trécselni, és hallom hogy beszélnek... Lehet hogy otthon nem, de egymás között igen. A határt pedig a szülői nevelés szabja meg. Akik az anyát védik, tipikusan azok az emberek, akik úgy gondolják: "ÉN szültelek meg, etetlek és adok fedelet a fejed felé, örülj hogy élsz, úgyhogy kussoljál!" Csak azt nem értem, az ilyeneknek minek gyerek! Csak azért, mert valaki kefél és kipottyant egy gyereket a nagyvilágba, még nem lesz felsőbbrendű!!! Ehhez nem kell nagy ész, mindenki meg tudja csinálni. Csak normális gyereket/embert nem tud mindenki nevelni...Ja és persze az is elvárás ma már, hogy a 12 éves gyerek dolgozzon! Nem baj, hogy az egyetemisták sem találnak diákmunkát, és hogy a végzettséggel rendelkezők nagy százaléka is munkanélküli...ha egy 12 évesnek nincs munkája, akkor minden bizonnyal nem törte magát eléggé hogy legyen... No comment!
2010. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/164 anonim ***** válasza:
100%

Úristen...csak nálunk természetes az, hogy szüleim segitenek ahol tudnak????...természetes hogy közben takarítok, tanulok, dolgozok, segítek stb...de könyörgöm...22 éves leszek...dolgozom de csak négy órában sajnos (30.000,- Ft kb.)mégis anyu azt mondta, hogy ad 10.000 ft üdülési csekket hogy a nyaralásombol legalább a szállást állja...többet sajnos nem tud...és rendes, hisz tudja h abbol az apro fizetésemből kell ellennem egész hónapba, és ne az egész menjen nyaralásra...igaz közben semmi pénzt soha nem kérek, mégis az első hogy nekem/nekünk jó legyen...soha semmiben nem szenvedtünk hiányt...előbb vettek meg nekünk amit csak tudtak, minthogy magukra költötték volna...előbb kaptunk pénzt...soha de SOHA nem hogy nem kérték el a pénzünket, de hogy meg sem loptak az is biztos...


Felháborito ahogy anyád viselkedik...és a növéred...sajnálom hogy ez jutott neked...de te tanulj és fogd vissza magad ne beszélj csunyán...tünj ki közülük...aztán küzdj és hidd el hogy ezerszer többre viszed mint ők és azután ne is törödj velük...a lényeg TE vagy...mivel igy viselkednek veled...csak kitartás...

21L

2010. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/164 anonim ***** válasza:
8%
Azért én a saját anyámat nem nevezném "egyszerű tolvajnak".
2010. júl. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/164 anonim ***** válasza:
100%
12:07: a saját anyukádat bizonyára azért nem, mert nem szolgált rá. Adj hálát az égnek! De ha ő is eladná az ajándék könyvedet, elemelné a nagyidtól kapott pénzt, hogy cigire költse, miközben "nincs" reggeli, stb. biztosan te is más véleményen lennél. Mi, akik jólétben, vagy szegénységben de szerető, összetartó családban nőttünk fel nagyon nehezen tudjuk elképzelni, megérteni, hogy sokan nem ilyen szerencsések.
2010. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/164 anonim ***** válasza:
82%
lopd el te is a pénzét ha találsz a tálcájába egy 2est vagy egy 10est lopd el azt kész menj el a strandra és kész azt ha kiabál akkor meg ö baja
2010. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/164 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nem értek egyet azzal aki a kislányt bántja. Ti biztos nem ilyen helyzetben nőttetek fel, hogy nincs reggeli. Csúnyán beszélt ami nem szép, de nem magától tanulta ezeket a szavakat, az anyja nevelte elvileg. És kötelessége az anyjának enni adni neki, ágyat biztosítani, stb. Egy 12 éves gyerek meg csak tanuljon. És ha a strand lett volna az egyetlen szórakozása a nyáron, az is csak egy délutánra, az nagyon nagy baj. A lány semmiben sem hibás, összetehetjük a kezeinket hogy a mi gyerekkorunk nem ilyen (volt).
2010. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/164 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva: nem vagy bunkó.
2010. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/164 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kettő is én vagyok: Nehogy már egy 12 éves lány dolgozzon könyörgöm!!!! barbizzál otthon vagy ilyesmi, és ne vegyél példát anyádról. Mondd meg neki h nem volt szép dolog ellopni a pénzed és cigit venni belőle.
2010. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!