Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó vagyok amiért...

Nagyon bunkó vagyok amiért ennyire kiakadtam?

Figyelt kérdés
Volt itthon a polcomon kb 1000FT,most viszont csak 200Ft van. Névnapomra kaptam mamámtól,és abból akartam kimenni a strandra ma. Mikor észrevettem h eltünt akkor elkezdtem kiabálni h "ki volt az tetves tolvaj r.ibanc aki elvitte a pénzem?!". Nagyon ideges voltam,mert idén elősször most tudtam volna kimenni a strandra,én azt hittem h a tesóm volt az,és ha hallja milyen ideges vagyok akkor vissza adja a pénzem. De mikor így kiabáltam akkor anyám futott be a szobába és vágott pofon,majd a képembe ordította h ő vette el h cigit meg kenyeret vegyen,és fogjam be,mert reggel én nyafogtam h éhes vagyok egyem a kenyeret.
2010. júl. 16. 14:27
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/164 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó, mi ez a hangnem???? Nem az anyja pénzéről beszélt senki, ha nem tűnt volna fel, és a cigin is azért akadt ki mindenki, mert nem létszükséglet. A borról meg annyit, hogy imádok piálni, de ha nincs rá pénzem nem borozok.
2010. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/164 anonim ***** válasza:
11%

23:00 vagyok, jó lenne ha elolvasnád az előzményeket...



"anyámnak a fizuval meg a csp,meg az árvaságival együtt a bevétele 050 ezer ft körül van. Annaka 1.5 szobűs lakásnaka fenntartása nem olyan vészes. A rezsink 15 ezerben megáll,és ebbe benne van a víz is! 18 körül vana gáz,a villany meg 6000. Tudom mert szinte mindig én megyek a postára feladnia csekkeket. Bőven jut kajára,sose éhezünk meg semmi ilyesmi,és még több pénze lehetne anyámnak amit magára költ ha nem szívna el annyi cigit. Napi 23 doboz elfogy neki"


Nem mondd, hogy nem számoltatja el az anyját...

Meg ha van 50ezer forint bevétele, akkor az a napi 2 doboz cigivel se megy el... És nemhiszem ha tisztelettel kérnél tőle 1-2ezret, hogy nem adna.



Ja és mi ez a hangnem?


Én csak idéztem az a kedves és intellignes 19:41-es hozzászoló (lehet hogy te vagy az) " Nem várhatod el egy 12 évestől, hogy felkapálja a kertet, te retardált barom." mondatából.

2010. júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/164 anonim ***** válasza:
84%
Avassuk szenté anyucit aki a gyereke zsebbénét költi cigire.Glóriát a fejére.Szánalmas.
2010. júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/164 anonim ***** válasza:
87%
Nem én voltam, nekem nem szokásom ilyen hangnemet megütni. Elolvastam a lány írásait, és azt is, hogy honnan tudja ezeket, ő fizeti be a csekkeket. Marha nagy rejtély, mi?
2010. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/164 anonim ***** válasza:
87%

23:26

Tévedsz, én voltam. Tudod mit mondok arra, amit te eddig írtál? Tanulj meg olvasni. Számoljon el az anyja a saját pénzével baz.dmeg, ne azzal, amit a gyereke a mamájától kapott. Az anyja a saját anyjától lop ilyen értelemben, mert ő a kislánynak nem erre adta a pénzt te nagyon retardált barom. Ha neked a cigi többet ér, mint a gyereked, akkor inkább ne legyen családod te balf.asz. Én is dohányzom, de ilyet nem csinálnék. Lehet, hogyha nagyon kéne, kérnék tőle kölcsön, de ha látom, hogy ez nem tetszik neki, nem erőltetem. Nem hogy még lopjak tőle.

2010. júl. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/164 anonim ***** válasza:
9%

Nem. Én írtam ezelőtt hogy egyik se szent, de ebben a helyzetben az anyának van igaza inkább.


Jó nyílvánvalóan én se örülnék, ha szó nélkül elvennék a pénzem, de azért még nem kezdek el alpári, t.ahó paraszt módon ordibálni, főleg hogy édesanyám is otthon van.



Meg nyilvánvaló az is, ha ezt az anyjától tanulta (a beszédet), akkor nem kapott volna pofont. Ha pl. az anya narkós, akkor szerintetek tőrődik az vele, hogy a gyereke is narkózik? Nem.

2010. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/164 anonim ***** válasza:
68%
Hihetetlen vagy. Bocsi, a másik válaszolónak van igaza, bár a stílussal nem értek egyet, én nem szoktam így fogalmazni, de sokkal több igazságot tartalmaz a mondandója, mint a tiéd.
2010. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/164 anonim ***** válasza:
17%

Jólvan én nem magyarázom tovább nektek, mert a hatalmas IQ-tokkal úgyis le retardált barmoztok...


De azzal legyetek tisztában, hogy 30-40 évvel ezelőtt itt mindenki az anyának adott volna igazat, mert akkor még nem volt sok az ilyen követelőző kismajmokból.

És az ilyenekért 10 pofont adtak, nem 1et...

2010. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/164 anonim ***** válasza:
75%
Akkor élj a múltban, a jelenben senki se kíváncsi rád.
2010. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/164 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem adott okot egyikünk sem arra, hogy az IQ-ját firtasd, bár részemről nyugodtan :) és mint említettem én nem használtam rád ilyen jelzőket.

10 évvel ezelőtt sem volt divat elvenni a másét és én 10 éve is ugyanezt a választ adtam volna, amit ma is.

2010. júl. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!