Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó vagyok amiért...

Nagyon bunkó vagyok amiért ennyire kiakadtam?

Figyelt kérdés
Volt itthon a polcomon kb 1000FT,most viszont csak 200Ft van. Névnapomra kaptam mamámtól,és abból akartam kimenni a strandra ma. Mikor észrevettem h eltünt akkor elkezdtem kiabálni h "ki volt az tetves tolvaj r.ibanc aki elvitte a pénzem?!". Nagyon ideges voltam,mert idén elősször most tudtam volna kimenni a strandra,én azt hittem h a tesóm volt az,és ha hallja milyen ideges vagyok akkor vissza adja a pénzem. De mikor így kiabáltam akkor anyám futott be a szobába és vágott pofon,majd a képembe ordította h ő vette el h cigit meg kenyeret vegyen,és fogjam be,mert reggel én nyafogtam h éhes vagyok egyem a kenyeret.
2010. júl. 16. 14:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/164 anonim ***** válasza:
22%

És az még nem jutott el a pironyó agyadig, hogy ha már más idióta, neked még nem kellene annak lenned??

Egyformák vagytok!

Szánalmasak vagytok!

2010. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/164 A kérdező kommentje:

anyám meg itt dilizik nekem a kenyér miatt,h egyem! Nem is kértem h vegyen,csak megkérdezt5em h van e vmi kaja! Mikor meg mondta h majd csak ebéd lesz,mondtam oké,és csak ebédet is ettem. A kenyér meg itt van bontatlanul.

De ha már így nekem vette,biztos nem eszik belőle senki!

Jah,meg anyám kapja uttánam a családipótlékot,meg az árvaságit is,tesóm régi ruháiban járok évek óta nem vett nekem anya ruhát,jah és könyvtárból internetezek mert nincs is sz.gépem

2010. júl. 16. 15:14
 23/164 anonim ***** válasza:
19%

Akkor nem apám cége, hanem ott dolgozik. Ha apám saját cége lenne, akkor nem kéne magtárt seprenem...

Nagyon meglepő volt, hogy a céghez rengeteg gyerek jött ebből a korosztályból. És falusi gyerekek voltak, nem városiak akiknek többségüknek keresztbe-hosszába kivan nyalva a s.egge ...


60ezer forintomat elvette anyám, nem cigire, hanem számlákra, én szépen megértettem nem szóltam neki egy ro.hadt szót se. Valaki azért tanul kitűnően, hogy majd kapjon ösztöndíjat, amit aztán a szülei támogatására költhet.

2010. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/164 anonim ***** válasza:
13%

Te kis fruska, a számlákkal tisztában vagy?

Tisztában vagy anyukád fizetésével?

Tisztában vagy az árakkal?

Mi az, hogy kapja utánad a családit? ÉS??? Enni is kell és a számlákat is fizetni kell valamiből.

Tudod mi vagy? Egy elkényeztetett hisztérika, aki csak azt látja, hogy másnak milyen van, de azt nem fogja fel, hogy a saját anyagi körülményei milyenek.

Önző, taknyos, fruska!

2010. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/164 A kérdező kommentje:

ahol én lakok nincs lehetőségem dolgozni így 12 évesen. Próbálkoztam h kutyát sétáltatok d csak olyan válaszokat kaptam h azért van kutyám h én sétáltassam,meg h ott kert nem kell külön sétáltatni

Ez volt minden pénzem és anyám szó nélkül elvette,ha nem akadok ki akkor nem is szólt volna,mert már reggel elvette a pénzt mikor elment megvenni a kenyeret meg a cigit. Én meg csak fél kettők körül vettem észre h nincs meg,mert akkor indultam volna a strandra

2010. júl. 16. 15:24
 26/164 anonim ***** válasza:
54%

a stílusod alpári de anyád se semmi, hogy abból a pénzből cigit vesz, mert az nélkülözhetetlen ám.

Érdesek egy család vagytok, ha anyudnak nincs pénze, legalább szóljon, hogy elveszi, mert most ez van, de ettől még neked akkor sem áll jogodban semmilyen helyzetben így beszélni az anyáddal, aki eltart és fedélt biztosít a fejed felé.

12 évesen ilyen stílus.....

2010. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/164 A kérdező kommentje:

Anyám elég jól keres 80-90 körül és nincs se hitele meg semmi ilyesmi. Csak tök sok pénze megy el a cigire. Meg különben is minek szült ha nem bír eltartani,és az én nyamvadt 1000ft-omat veszi el?

Még mindig olyan mérges vagyok!!!

2010. júl. 16. 15:28
 28/164 anonim ***** válasza:
68%
Vagy szegény félárva kislány. Akit senki sem véd meg. Reggeli nincs.Valószínű kenyérért is csak azért ment anyuka hogy cigarettát vegyen, mert neki az mégiscsak jár.
2010. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/164 anonim ***** válasza:
85%
Elfelejtitek, hogy a lány nem tudta, hogy az anyja volt, és nem őt akarta ezzel a jelzővel illetni.
2010. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/164 anonim ***** válasza:
93%
Hagyjátok már! Az ő pénze volt és szó nélkül elvette az anyja! Ez egyáltalán nem szép dolog, akármire is kellett! Ez a gyerek iránti tisztelet teljes hiánya!! A stílust meg mindenki otthonról hozza, ha neki ilyen, biztos az anyjának sem különb!
2010. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!