Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó vagyok amiért...

Nagyon bunkó vagyok amiért ennyire kiakadtam?

Figyelt kérdés
Volt itthon a polcomon kb 1000FT,most viszont csak 200Ft van. Névnapomra kaptam mamámtól,és abból akartam kimenni a strandra ma. Mikor észrevettem h eltünt akkor elkezdtem kiabálni h "ki volt az tetves tolvaj r.ibanc aki elvitte a pénzem?!". Nagyon ideges voltam,mert idén elősször most tudtam volna kimenni a strandra,én azt hittem h a tesóm volt az,és ha hallja milyen ideges vagyok akkor vissza adja a pénzem. De mikor így kiabáltam akkor anyám futott be a szobába és vágott pofon,majd a képembe ordította h ő vette el h cigit meg kenyeret vegyen,és fogjam be,mert reggel én nyafogtam h éhes vagyok egyem a kenyeret.
2010. júl. 16. 14:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/164 anonim ***** válasza:
94%
Kedves egyik válaszoló, majd ha elveszik a pénzedet cigire, egy szó nélkül, amit a nagyszüleidtől kaptál és esélyed sincs gyűjteni hozzá, ez lett volna a nyári szórakozásod, akkor meglátjuk hogyan viselkednél. Biztos örülnél, hogy feltétlenül szükséges volt neki a cigi és főleg egy szó nélkül.
2010. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/164 A kérdező kommentje:

anyám soha nem adott zsebpénzt. A mama szokott karácsonyra,húsvétra,névnapra,meg szülinapra adni 1-2000 Ft-t.

De úgy döntöttem nem fogok bocsánatot kérni. A kenyeret meg otthagyom oda penészedni! Nem is értem minek vette egyáltalán....


Sztem 80-90 ezer ft. az jó kis plnz,ugy h nincs se hitele,meg semmi ilyesmi. Plussz ehez jön még a csp,meg az árvasági amit kap uttánnam meg a tesóm után

2010. júl. 16. 15:39
 43/164 anonim ***** válasza:
79%
Nana, azért a bocsánatkérést ne mellőzd, nem jó a harag. Akármennyire is azt mondtuk itt páran, hogy nem vennénk el más pénzét, attól még így viselkedni helytelen. Akár a tesódra mondtad akár nem, akkor is helytelen. Megértjük, mert indulatok vezéreltek és akkor mond az ember olyanokat, amiket később megbán, de pont ezért kell bocsánatot kérni, hidd el nekem, a harag nagyon rossz tanácsadó.
2010. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/164 anonim ***** válasza:
14%

ma 15:39

Ennyi idősen én már nyaranta dolgoztam, hogy támogatni tudjam a szüleimet.


Kérdező,

A fizetése után, egyszer ugyan kérdezd már meg, hogy a csekkek összege mennyi. Nem csak azt kellene nézni, hogy kap 80-90eFT-ot meg a családit és nincs hitel.

Tudod van kiadás oldal is, nemcsak bevétel.


Azon meg nem kellene lovagolni, hogy az anyja elvette a pénzt. Rendben, elvette, nem kellett volna.

Nálam pusztán ennak a kis csitrinek a mérhetetlenül mocskos szája verte ki a biztosítékot.

2010. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/164 anonim ***** válasza:
94%
Azoknak üzenem akik a a kislánynak estek neki, és még őt hibáztatják: Nagyon sajnálom mindegyiket, hogy olyan családban él, ahol megengedett, hogy szó nélkül lenyúlom, elveszem, ellopom a másik pénzét/bugyiját/ cuccát. Gratulálok, hogy felétek ez divat. Nehogy már az valami érdem legyen, hogy az anya ad enni és fedélt a gyereknek. Ez valami kiváltság? Mert akkor ugye szerintetek ez a feladata volna egy 12 éves gyereknek, nem pedig szülői kötelesség. Ez igen.
2010. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/164 anonim ***** válasza:
86%

Nem azon van a hangsúly, hogy mennyi a fizetnivaló, hanem, hogy engedély nélkül elvette azt a pénzt! Szóval elcsorta! Aztán meg még pofozkodik! Ez a szánalmas!


"Pusztán egy neveletlen, bunkó beszél így" És ki az aki nem nevelte meg? Valószínüleg hiányzik a jó példa! Mivel egy gyereket nem nevelni kell, hanem csak jó példát kell mutatni neki! Az agresszió, agressziót szül!


Az anya a hibás, ez nem vitás!

2010. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/164 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki megmondta neki, hogy csúnyán beszélt szerintem, egy olyan választ sem olvastam, ahol azt mondták ne kérjen bocsánatot, igenis azt kell kérnie, de te meg elfelejtetted, hogy ezt nem az anyukájának szánta, nem tudta, hogy ő volt. A tesóval szemben is csúnya viselkedés ez, de akkoris másabb, mintha az anyukájának célozta volna.


Örülök, hogy neked 12 évesen volt munkád nyaranta, ez nem mindenkinek adatik meg és megjegyzem a munkajog sem ad rá lehetőséget.

2010. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/164 anonim ***** válasza:
13%

A gyengébbek kedvéért mégegyszer:

A KIS CSITRI MÉRHETETLENÜL MOCSKOS SZÁJA VERTE KI A BIZTOSíTÉKOT.


Legalábbis nálam.

Bár olvasva a kommenteket, ez teljesen normális beszéd egy ennyi idős gyerektől.

Biztos bennem van a hiba.

2010. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/164 anonim ***** válasza:
100%
Csak és kizárólag a szülő a hibás.Elveszi,elkölti,cigire....mit várjunk a gyerektől???Úgy beszél ahogy hallja azt mondja amit tanul.Sajna neveletlen szegény mert ahol nincs kaja ott nem hagyják meg penészesedni a kenyeret hanem minden falatra vigyáznak vagy egy jó tanács fagyasszátok le a kenyeret jó lesz késöbb.Sok család csinálja ezt nálunk is volt ilyen nem lesz baja.Jó lesz a szegényesebb napokon.
2010. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/164 anonim ***** válasza:
76%
" Mindenki megmondta neki, hogy csúnyán beszélt szerintem, egy olyan választ sem olvastam, ahol azt mondták ne kérjen bocsánatot,"
2010. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!