Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
 961/1205 anonim ***** válasza:

Helyes, énekeljen is magyarul. ^^

Remélem, hogy Malmőben is magyarul fogunk énekelni, még ha a többiek egy kukkot sem fognak érteni. :D


Susie

2013. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 962/1205 anonim ***** válasza:

Susie, mentek Malmőbe? xD

A svédek talán nem fogják megérteni, de a finnek a dallam alapján igen xDDD


Erről jut eszembe,hogy Horvátországban egy étteremben a vagy 10 fős vendégsereg együtt énekelt horvátul. Nem értettem, mit, de nagyon viccesek voltak. Nem voltak berúgva, csak jókedvük volt xD



inkredible

2013. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 963/1205 anonim ***** válasza:

Nem, sajnos nem. x''D Honnan gondoltad?


Susie

2013. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 964/1205 anonim ***** válasza:

Feltételezem, az itteniek között nem egy akad, aki szeret olvasni. :) Ti mennyire vagytok képben a fanfictionökkel? Esetleg (főképp) HetaliaxReader kreálmányokkal?

Szimpla böngészés közben jutott eszembe a dolog - azt tudom, hogy vannak, akik még írnak is, nem csak olvasnak. :D


Szoni

2013. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 965/1205 anonim ***** válasza:

Susie: Onnan, hogy oda volt írva, hogy "majd, ha megyünk Malmőbe". És én ezt úgy értettem, hogy te mész a szüleiddel xDDD Bocsánat a tévedésért.



Szoni: én szeretek fanficeket olvasni magyarul és angolul. A magyarok közül sajnos Susie az egyetlen, amelyik aktívan ír. De van egy másik is: Kija. És engem csak a Dennor érdekel. Mindegy, milyen műfajú... a 18 karikás sem áll távol tőlem. xD


Az angol nyelvűben lehet válogatni, mert annyian írnak, de mondjuk, hogy a 100-ból 10 tetszik igazán nekem.

Egyébként én nem szoktam írni fanficet, mert nem vagyok valami jó író. 1 hónapba telik, mire sikerül befejeznem. Na, és aztán jönnek a kérések, hogy írjak még, mikor leszek vele kész meg ilyenek.



inkredible

2013. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 966/1205 anonim ***** válasza:

Óh, én utoljára az írással 10-11 évesen próbálkoztam, az is UchihaCest volt. Nem. Soha többet. XD Maradok a rajzolásnál, nálam az kifejezőbb és jelentősen könnyebben megy!


Egyébként angolul tényleg van egy-két... három-négy elég jó. :) Bár személy szerint azokat szeretem jobban, aminek van történelmi háttere.


Szoni

2013. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 967/1205 anonim ***** válasza:

Ugh... Írni? Azt szoktam. Csak elrejtem mindenki elől, és soha nem teszem fel sehova. :D Félek a kritikáktól. Olvasni már inkább. Vannak páran, akik miatt a napom fénypontja amikor megnézem, hogy frissítettek-e. :) Ééés... SIKERÜLT!!! Megszereztem a mangát! (Csak jobban körül kellett néznem az Alexandrában :D )


Lizzie P.

2013. márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 968/1205 anonim ***** válasza:

Juj, de régen írtam ide... Szóval, találtam valamit, ami ha nem is kimondottan Hetás, de 100%, hogy mindenki röhögni fog a fangörlségtől :D


[link]

2013. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 969/1205 anonim ***** válasza:

Akárhányszor felbukkan előttem ez a poszt, hihetetlen jókedvem lesz. :DDD Ennél jobban már csak a sztereotípiákkal kapcsolatos dolgokon szakadok.


Szoni

2013. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 970/1205 anonim ***** válasza:

Ezeken az országok facebookoznak posztokon mindig olyan jókat röhögök :)


Lizzie P.

2013. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!