Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... ❯❯
 931/1205 Effiee ***** válasza:
81%
Igen a szeme Romániának nagyon furcsa o.o Szinte már ijesztő xd
2013. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 932/1205 anonim ***** válasza:
Románia úgy néz ki mint egy kínai amin átment egy vonat :/
2013. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 933/1205 anonim ***** válasza:
100%

"elfcsaj" ez azért kicsit durva volt xDDD


A legújabb részt láttátok már, ugye? Az a Nordic bagázs! Dánia szeme úgy nézett ki, mintha felrobbant volna. Igaz, a mangában is láttam, de azt hittem, azt Norvégia csinálta a varázserejével, mert idegesítette őt xDD


Komolyan mondom, hogy furcsának tartom egyes országok auráját, mint pl. Oroszországét, amikor Amerikát összekötözte a sálával xDDD



inkredible

2013. febr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 934/1205 anonim ***** válasza:
100%

Ludwig kinyírt azzal a mondattal, hogy "előbb légy szíves csukd össze a lábaidat". xDD


Azt hallottátok, hogy állítólag lesz Nyotalia is? ^^


Susie

2013. febr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 935/1205 anonim ***** válasza:
Ééés, Tino szeme lila, ha jól látom~ végre~
2013. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 936/1205 anonim ***** válasza:

Még mindig nehezemre esik ezt a borzalmasan rémes openinget (és szintúgy az endinget) megszokni, de az új stílus ezzel együtt magával hozta a szebb és részletgazdagabb grafikát is és ez nagggyon tetszik. :) Remélem azért majd nagyobb dózist kapunk az Északiakból és Poroszországból! Amit azzal a seprűvel lenyomott, te... xD


Nyotalia! Egyébként miért "Nyo"? Apropó a csajoknak van rendes neve? (Értem ez alatt, hogy pl. Amerika neve Alfred, mint hapsi, na de csajba most akkor Emily vagy Amelia? :D)


Szoni

2013. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 937/1205 AwesomeMe válasza:

Először is bocsi, hogy csak úgy beirkálok a témátokba, remélem nem baj ^^

Én úgy tudom a Nyotalia karaktereknek van neve, Amerika az Emily :) (De bocsi ha hülyeséget írtam ^^" )

2013. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 938/1205 anonim ***** válasza:

Segáz. Egyébként pedig találgatni mindenképp lehet.

Gondoltam feldobom a kérdést, mivel ahány fan, annyi változat(ot láttam/hallottam már). Persze az Emily és Amelia vezet.


Szoni

2013. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 939/1205 AwesomeMe válasza:
Egyébként itt találtam: [link] :)
2013. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 940/1205 anonim ***** válasza:

a nyotalia izé miröl fog szólni? mert hát szar a fordító.... xd amúgy én szívesen válaszolnék azokra a kérdésekre amit eleve feltett a kérdezö hogy hogy találtam rá meg stb... elöször én is beírtam deviantartra hülyeségböl hogy hungary pont mint az elsö válasz író.. meglepett a sok csaj serpenyövel a kezében barna hajjal zöld szemmekl föleg mert nekem is zöld a szemem meg olyan a hajam mint hungarynak. O.o

akkor tudtam hogy ez egy anime lesz de lusta vótam kutatni.... ^[^ pont karácsonykor nézegettem az oroszlán király 2 not one of us multilanguagekben (szeretek ilyeneket nézni) és találtam egy olyat hogy APH és polandot láttam az indexképen és nekem fura volt az hogy ott egy szöke fiú (am bocs az ö meg ü betükért tabletröl vok) szóval megnéztem és nagyon megtetszett.másnap már kerestem az animét . amióta nézem már pl. oroszországról nem a medve meg a sok hó jut az eszembe hanem egy mosolygó csávó aki egy székben ül és az össze is törik:D

nos ki a kedvencem? hungary(természetesen) prussia japán meg még france xd de ott van még italy mert tök vicces meg ott van még russia ö is nagyon hülye. :3 imádom ezt azt animét mert engem mindig is érdekeltek az országok. X3

2013. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!