Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
 951/1205 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell külön engedélyt kérni, mások is rakat számmal pakolják fel dA-ra a fanartokat. Azt csináld, ami jól esik.


Szoni

2013. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 952/1205 anonim ***** válasza:
tudom hogy nem kell engedélyt kérni XD csak nem tudom eldönteni hogy rajzoljak- e vagy nem mert nem vagyok valami müvész még árnyékolni sm tudok.. ^^' csak ki nézné meg egyátalán???? X'D
2013. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 953/1205 anonim ***** válasza:
100%

Off

Ne mástól függjön, hogy te mit akarsz. Ne azért rajzolj, hogy nézzék és minél híresebb legyél. Csináld azt, ami jól esik, és sz arj a világra - de úgy tisztességesen, magasból és minél nagyobb ívben. Egyáltalán nem követelmény, hogy mindenki nyálcsorgatva odalegyen a műveidért - csak szólok, ilyen soha nem lesz. Vagy az eltérő ízlés vagy a másokat mardosó irigység miatt.


Szerény véleményem szerint mindenki művész, csak különböző szinten. Az, hogy nem tudsz árnyékolni tizenakárhányévesen nem egyenlő azzal, hogy ezt a tudást az életben nem tanulod meg. Gyakorolj, aztán gyakorolj még többet. Nem fog senki sem odamenni hozzád, megsimogatni a buksidat és megrajzolni helyetted azt, amit te találtál ki. Azt, hogy te, személy szerint mire vagy képes, mennyire vagy kreatív és miket tudsz összehozni, most megmondom, csak rajtad múlik. Nem máson. Nem láthatják azt, amit te látsz a fejedben, nem? Odáig még nem jutott el a technika. Marad a papír, cerka és a határtalan képzelet.


Az pedig, hogy odakommentelnek a képeid alá DeviantArton, már jelent valamit. (Nehéz elhinni, amennyire már lecsúszott az oldal, de találkozni még értelmes kommentelőkkel, akik többet bírnak odafickálni a kép alá, mint "Imááhhdom", "Cuki", "Még!!!" s a többi - ezekkel ugyanis nem érsz semmit, és csak lusták kifejteni bővebben a véleményüket. Nem írják oda, szerintük van-e valami kivetnivaló a dologban.)

Minden esetre kapsz össze és ne sajnáltatsd magad. Csináld meg azt a fanartot, én kíváncsi vagyok rá.


De mielőtt lefolysz a székről unalmadban, befejezem a Zen életvezetési leckéket.


Eeegyébként, gyerkőcök, Amerika tényleg új szinkronhangot kapott? Mert nekem még nem tűnt fel. ._.


Szoni

2013. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 954/1205 anonim ***** válasza:
hát másképp értelmezted amit írtam^^' csak arra voltam kíváncsi hogy ha megrajzolom akkor megnéznétek-e :P
2013. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 955/1205 anonim ***** válasza:

Biztos emlékeztek arra, milyen sokat vitatkoztunk az országok születéséről, emberi életkorukról, és, hogy sosem öregszenek meg, mint egyes élőlények. Franciaország pl. 30 év körüli.

És ezt a legutóbbi részben említették meg. Csak annyit árulok el, hogy egy idős úr elmeséli az unokájának, hogyan találkozott Franciaországgal. Évekkel később a fiú is találkozik vele, és alig hiszi el, hogy nem változott azóta.


Érdekes, mi? :D



inkredible

2013. febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 956/1205 anonim ***** válasza:

Ez a... mangarész, ha nevezhetem így, nekem is megvan, sokszor el-elolvastam. :D Érdekes és tetszik. Szerinted benn lesz a BW-ben?


Szoni

2013. febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 957/1205 anonim ***** válasza:

Inkább ne is válaszolj, eljutott az agyamig, hogy meg is nézzem van-e új rész és végülis leesett. XD Bocs.


Szoni

2013. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 958/1205 anonim ***** válasza:

Az a rész olyan szép volt. *.* Mindig is foglalkoztatott a gondolat, hogy mit gondolnak róluk a halandók, örültem, hogy végre erről is megtudtunk valamit. x3


Susie

2013. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 959/1205 anonim ***** válasza:
100%

whoooa!!!


Magyarország ismét benne van! És a saját anyanyelvén énekel! xDDD


[link]


Igaz, hogy kimaradt egy Á betű, de nem kell szidni Himaruyát emiatt. A japánok sokszor másképp írják az idegen nyelvet. Ezt egy doujinshiben is megtapasztaltam, mert ott az alkotó összekeverte a betűket a norvég nyelvben.


És itt van a három északi is:

[link]



inkredible

2013. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 960/1205 anonim ***** válasza:
100%
wááá hungary magyarul énekeeel!!! >w< <3
2013. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!