Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... ❯❯
 921/1205 anonim ***** válasza:
53%

Ja, meg úgy képzeltem el Svédországot vikingként, hogy nő helyett pasit rabol el xDDD Azt olvastam tavaly, hogy a vikingek más országból raboltak nőket, mert a hazájukban nagyon kevesen voltak. A leánycsecsemőket értéktelennek tartották, ezért megölték őket. Viszont a sírleletek szerint nagyon tisztelték a nőket!


Ez is meglepő.



inkredible

2013. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 922/1205 anonim ***** válasza:
100%

Valahol hallottam, olvastam, láttam, de úgy tudom, a svédek ismerték el először a világon a melegházasságot/melegeket. Vagy valami ilyesmi.


Szoni

2013. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 923/1205 anonim ***** válasza:

A svédek valóban toleránsak a melegekkel, de valójában Hollandia volt az első olyan ország, ahol köthettek házasságot a melegek. Később egyes országokban is bevezették. És folytatódik ma is...


(Egyébként, azt olvastam, hogy a finnek szerint a svédek elég b*zisan beszélnek, gondolom a kiejtésre gondoltak)


inkredible

2013. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 924/1205 anonim ***** válasza:

Én olyat olvastam, hogy náluk egy időben betegségként definiálták és "kijött a melegségem" címen lehetett beteget jelenteni (valami tumbrl-ös cucc volt, emlékszem, hogy még hetásítva is volt, de nem tudom, mennyire megbízható forrás).


Igen, biztosan arra. A svédek minden szót máshogy hangsúlyoznak, ezért néha elég furcsán hangzik. :D A finnben meg ugyebár a szó elején van a hangsúly (azt is mondják rájuk, hogy "hangsúlytanul" beszélnek), szóval néha nem csodálom, hogy ilyet mondanak kedves szomszédaikra.

Oké, nekem konkrétan még mindig a svéd tetszik a legjobban a skandináv nyelvek közül... :D


Susie

2013. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 925/1205 anonim ***** válasza:
100%

Nordic-fanoknak!!! Sajna, japánul van, de előbb utóbb lefordítják. Remélem, nem spoilereztem! Elnézést kérek, ha valami rosszat tettem.


[link]


Magyarország is benne van! Tuti, hogy a nyelvrokonságról beszélt Finnország:

[link]


[link]


[link]


[link]


LOL! Norvégia levette a hajcsatját és Izlandra kezd hasonlítani xD:

[link]


[link]


[link]



Olyan érzésem van, hogy Himaruya mostanában nagyon kapkodós, mert másképp néznek ki a karakterek...



inkredible

2013. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 926/1205 anonim ***** válasza:

Ugyan már, a legtöbb rajzot úgy is előbb látjuk japánul, mint angolul. xD


Vííí, de örülnék, ha végre megemlítenék a nyelvrokonságot, akkor talán több lenne a FinHun a fandomban~


Igen, nekem is egy kicsit kapkodónak tűnik.


Susie

2013. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 927/1205 anonim ***** válasza:

Angol nyelven, végre!...


[link]



inkredible

2013. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 928/1205 anonim ***** válasza:

Ezz nagyon jó! :D Van egy olyan halvány sejtésem, hogy a Hetalia miatt fogok megtanulni angolul... :D


Lizzie P.

2013. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 929/1205 Effiee ***** válasza:
Kijött a második rész is. :3 Anglia fura mimikája megmaradt, de szerintem Románia csunyácska, főleg a hangja borzalom. (nekem legalábbis) Oroszország és Amerika rész jó volt, de ott is mintha egy kicsit megcsúszna a kép és a hang. (Alfred szinkronszínésze nem illik a mostani amcsinkhoz. T.T pedig imádom a fickót :DD)Azért remélem, hogy lesz olyan jó, mint az előzők. ^^
2013. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 930/1205 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam a youtube-on, csak sajna, lassú volt. Románia, amikor felolvasott valamit a könyvből, a szeme olyan fura volt... A vázlaton chibiként is olyan szeme volt, de az aranyosabb volt.

Még mindig nehezen tudom megszokni az új stílust... Igaz, Himaruyás, csak a régi változata jobban tetszett.



inkredible

2013. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!