Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 ... ❯❯
 881/1205 Effiee ***** válasza:
Nagyon jól néz ki az új grafika. :3 Imádom! Japán végre nem az a fura frizus srác, így sokkal szimpatikusabb! ^^ Gilbirdnek meg végre madár formája van. :p
2012. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 882/1205 anonim ***** válasza:
100%

Effiee: Miért? Téged zavart, hogy annak a madárnak csibekinézete volt? x'''D

Nekem is tetszik a grafika, egyébként, csak izgulok azon, hogy a poénok ugyanúgy maradnak-e. Meg amikor Anglia ilyen fejeket vág, azon mindig röhögnöm kell! xD Igaz, egyesek is ilyen fejeket vágnak, de Angliáé a legviccesebb.


[link]

[link]



inkredible

2012. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 883/1205 anonim ***** válasza:
100%

HOP-PÁ! A Nordic-fanoknak elfelejtettem ezt megmutatni:


[link]


Bármennyire is hihetetlennek tűnik, de ezt NEM Himaruya rajzolta, hanem egy Rosel-D nevű rajzoló, aki elképesztően jól utánozza Himaruya stílusát!


inkredible

2012. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 884/1205 Effiee ***** válasza:

Nem, de először nem is tudtam, hogy az egy állat. xdd Anglia pofiját én is imádom, olyan idétlenül tud nézni. Azok a WTF?! mimikái...elkap a röhögőgörcs xddd


Váóó! :o Fantasztikus! *-* Bámulatos. *-* Csodás.*-* VÁÓÓ*-*

2013. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 885/1205 anonim ***** válasza:

Hát igen, Anglia arckifejezései felejthetetlenek... :D Szerintem biztos megtartják őket~


Húú, erről a rajzról azt hittem, hogy a szerző rajzolta. Most szétnéztem a galériájában, egész sokat ismerek belőlük. Nagyon jól rajzol. x3


Susie

2013. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 886/1205 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek az új évadba benne lesznek Anglia testvérei? :) Elnézegetném, hogy fest Skócia és Wales :D


Szoni

2013. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 887/1205 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát láttam ezt a kérdést, gondoltam beszállok a csevegésetekbe... :) Hogy hogy találtam rá? Anime/manga ficeket keresgéltem a Merengőn, és megfogott Susie egyik fice. Azonnal éreztem, hogy nekem meg kell néznem a Hetaliát. Valamikor el is szeretném olvasni, csak nincs bent a könyvesboltban... :/ Szerintem Hungary-chan az egyik legjobb szereplő, csak kár, hogy olyan keveset szerepel.


(A rend kedvéért) Lizzie P.

2013. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 888/1205 anonim ***** válasza:
100%

üdvözlünk Téged, Lizzie P.! :)

Az Alexandra könyvesboltot tudom javasolni, mert ott a sorozatok kötetei hiánytalanul megvannak! Ott mindent bepótolnak, mert akárhányszor odamegyek könyvet nézni, azt veszem észre, hogy a képregénysorozatok köteteiből egyik sem hiányzik.

Így biztos vagyok benne, hogy ott lesz a Hetalia is.



inkredible

2013. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 889/1205 Effiee ***** válasza:

Szoni szerintem van rá esély. :) Én is nagyon kíváncsi vagyok rájuk.*-*


Lizzie P. szia^^ Én is az Alexandrát ajánlom. Bár nálunk az ÁRKÁD-ban csak az első két kötete van. :)

2013. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 890/1205 anonim ***** válasza:

Köszönöm! :) Csak az gond, hogy nálunk is Alexandra van, de nincs bent egy rész se...


Lizzie P.

2013. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!