Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... ❯❯
 861/1205 anonim ***** válasza:
100%

Szevasz, Tom! Jéhé, a haverom örülne, ha tudná, nem egyedüli hím. :D Néha nem rémiszt meg mennyire tombol a yaoi?


Egyébként ez a Csehes-Szlovákos-új-karakteres dolgot már én is hallottam, de nem különösebben érdekel. Meg, ha már az újítások kerültek szóba, úgy tudom, Poroszt kinyírják a következő évadban. (Roro?)


Nálunk Bözsi nincs, viszont egy csendesebb spanyol és egy szebb szemöldökű brit van! (aki még a rock párti is) :D Haláli, már csak cosplayt kéne rájuk erőszakolni és be sem bírnám fogni a szám, úgy röhögnék.


Szoni

2012. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 862/1205 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, nem gondoltam volna, hogy van fiú olvasóm. :D


Én már láttam valamilyen skiccet Csehországról, egy fiatal lány, hasonlít Erzsire, csak rövidebb a haja. Nagyon örülnék, ha lány lenne. :)


Susie

2012. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 863/1205 anonim ***** válasza:

hi Szoni :) hehe, ez komoly? énis azt hittem egyedül vagyok :D habár mégsem, mert a youtube-on van 1 magyar szinkronbrigád, és értelemszerűen ott is vannak fiúk...


igazából már hozzászoktam... :D


Egyébként sokáig nem békéltem meg vele, mert olyan jó a sztori, de mégsem küldhetek egy linket a haveromnak róla h nézzen bele, mert... kicsit érdekesen jönne ki :D


dejoo, nálunk csk a Bözsi van... jaj és egy csaj, aki detto Svédország, csk lányban... Bözsi am váltig állitja h hasonlítok NordItaliára, de sztem az tuulzás :D végül is emiatt néztem meg pár részt, mert felhivta a hasonlóságra a figyelmem :D aztán eléggé megfertőzött :D és nem mellesleg azóta tűnt fel, h folyton anyáskodik fölöttem :D szerencsém van, h nem akart eddig maid ruhába bújtatni :D


Tom

2012. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 864/1205 anonim ***** válasza:
100%
Szia Susie :) tényleg csk 1-2-t olvastam, de azok nagyon jók voltak... le a kalappal művészasszony :)
2012. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 865/1205 anonim ***** válasza:
100%

Haha, "művészasszony" x'D Ez szerintem aranyos volt!


Egyébként, ti nem tudtok valamit a Litvánia-Fehéroroszország kapcsolatról? Mert nem emlékszem, hogy tanultam volna abból töriből. Mert, ugye a Hetaliában Litvánia szerelmes Oroszország húgába.

Azt sem értem, hogy Litvánia miért tartja ijesztőnek Németországot, pedig Oroszországtól is ugyanúgy retteg! Lehet köze a Ribbentrop-Molotov paktumhoz, amiről tanultam?



inkredible

2012. dec. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 866/1205 Effiee ***** válasza:
Litvánia és Belorusszia régen egységes volt. Vagyis inkább úgy írom, hogy Belorusszia Litvánia területén helyezkedett el. :) Belorusszia csak az SZU felbomlása után lett független állam. Németországhoz viszont történelmileg semmi köze. :/ Szerintem is a paktum miatt volt. :D
2012. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 867/1205 Effiee ***** válasza:

Az osztályban nálunk mindenki hasonlít valakire. :D Én és a legjobb barátnőm állítólag kiköpött olasz lány tesók vagyunk.^^ Én vagyok dél ő pedig észak. :3 És egyik nap angolon azt kiabálta, hogy pasta ~. xdd Én meg amikor megkért a tanár, hogy mondjam ki, hogy paradicsom, majd nem elájultam . xdd


Még Bad Tuoch Triónk is van, meg Taiwan & Vietnám is. :D (sülve főve együtt vannak) :D

Viszont Mo.-t senkiben sem látom. :'(

2012. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 868/1205 Effiee ***** válasza:
Tényleg kinyírják Poroszországoot? :'(
2012. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 869/1205 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy kinyírják Poroszországot a sorozatban, az nem biztos, hogy meghal, hanem egyszerűen nem fog szerepelni. Bár ez az ország nem létezik, ő nem halhat meg a Hetaliában, hisz a modern sztorikban is fel-felbukkant. Mint pl. a tavalyi Halloween-partin India oldalán akart részt venni a versenyen, de az öccse "letartóztatta" és rabszolgát faragott belőle x'''D



inkredible

2012. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 870/1205 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ti mit gondoltok a Gangam Style-ról, de a barátommal jót röhögtünk ezen:

http://www.youtube.com/watch?v=nfwx1cPSe3c


Vigyázat! Norvégia úgy riszálja se**ét, mint egy lány. Riszálom úgyis, úgyis!!


inkredible x'''D

2012. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!