Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... ❯❯
 871/1205 Effiee ***** válasza:
uhh ez fájt xdd kis uke Norvégia :3
2012. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 872/1205 anonim ***** válasza:
100%

No, gyerökök, ezt a világvégét is túléltük... :D *elképzeli Francist a hegyen, ahonnan egy ufó jön ki, és elkezd röhögni* Mondjuk szerintem inkább Amerika meg Japán lehetett besózva emiatt, a többiek meg csak lemondóan sóhajtottak valószínűleg... :D


Jaj, Tom, olyan aranyos vagy! x3 Köszönöm. x3 Azért igyekszem heterót is írni néha, vagy valami szerelmi szál mentes dolgot, mert tudom, hogy annak olyan olvasóim is, akik nem annyira vannak a slash-ért oda. x3 Meg jó néha a változatosság. :D


Én nem eléggé ismerem ahhoz az osztálytársaimat, hogy megmondjam, ki hasonlít kire. x'D


Susie

2012. dec. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 873/1205 anonim ***** válasza:
Ni csak, miröl maradtam le? Egy fiúúú? :D Szia, Jas vagyok. :3
2012. dec. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 874/1205 anonim ***** válasza:

anyám mikről le nem maradok O.O mijázaporoszkinyírásosdolog?! *áll leesik agresszív nyül*

és jé egy fiú o.o üdv itt~ Roro vagyok ügyeletes idióta anglomán és poroszfanatista~ (megjegyzés: Jassel vigyázz)


Roro

2012. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 875/1205 anonim ***** válasza:

Heh. xD Nem tudom, Roro, ezt valahol olvastam/halottam. Lehet, hogy bazinagy sületlenség. :D Remélem az; nem ellenkeznék foggal-körömmel, ha Porosz maradna legalább még egy kicsit.


Szoni

2012. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 876/1205 anonim ***** válasza:

Egyébként mit gondoltok, hogyan lehet kinyírni egy országot? Volt már erről szó? Csak mert elég... érdekes, hogy elméletileg nem egy könnyen lehet őket az örök vadászmezőkre küldeni. Gyakorlatilag fogalmam sincs. De mi van, ha mondjuk telibe kapnak egy golyót, vagy elvéreznek, vízbe fulladnak, elevenen elégnek, feldarabolják őket vagy szitává lövik becses testüket?

Úgy értem, ez mind fizikai dolog, az, hogy mondjuk "feldarabolják őket, mint országok" mármint területenként, egy kicsit más, nem? (ugyan ez érvényes az elcsatolt területekre, vagy ha leradírozzák őket a térképről).


-Lö agymenése van-


Szoni

2012. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 877/1205 anonim ***** válasza:

Szoni: azt nem tudom, de azt tudod, hogy Lengyelország egyszer meghalt, de feltámadt akár egy főnix.


Egyébként, itt van egy premier videó a Hetalia legújabb évadáról:


[link]


Teljesen másképp néznek ki a karakterek...

2012. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 878/1205 anonim ***** válasza:

Na ez egy érdekes kérdés... Az én elméletem:

Összefügg a területi veszteséggel (pl Lengyelország háromszori felosztása, mondjuk ő csak időközökre halt meg, ugyebár azt is tudjuk, hogy aztán Oroszország házában élt), meg azzal, hogy vannak-e még a népének élő, benne hívő tagjai, akik képesek feltámasztani (na ezt most jó hülyén fogalmaztam meg, de szerintem értitek), és szerintem egy országra főleg a varázslat lehet hatással (oké, túl sok fantasyt és mesét olvasok/nézek). És itt nem arra gondolok, amikor poénból megátkozzák egymást, hanem úgy komolyan. Szerintem minden országnak volt varázsereje, csak nem sokan őrizték meg (Iggy, Nor, Románia és Ivan ugyebár, mondjuk ő nagyon ritkán használja), elfelejtették vagy el akarták felejteni, mert új korok jöttek.


Durva, mennyire jobban néz ki az egész. xD Végre országoknak néznek ki (merthogy mindenki úgy írja le őket a fanficekben, hogy milyen gyönyörűek és vonzóak, most már látszik... :P). Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan fognak festeni a skandinávok. *.*


Susie

2012. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 879/1205 anonim ***** válasza:

Hát, arra én is kíváncsi vagyok, hogy fognak kinézni majd az Északiak az új évadban. De azt is remélem, hogy az eredeti poént megőrzik, mint a korábbi évadokban. Itt az arckifejezésekre gondolok. Még mindig nem tud kimászni a fejemből az a jelenet, amikor Poroszország feje elkékült a halálfélelemtől, amikor meglátta Magyarországot azzal az ijesztő fejével! x'''D


Ja, ha már az arcmimikáknál tartunk, feltenném azt a kérdést, hogy megijedt-e valamelyikőtök az orosz Télapó, a Gyed Maróz fejétől az egyik részben?

(Csak, mert hallottam, hogy sokan megijedtek -én viszont nem xD)



inkredible

2012. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 880/1205 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyet csinálni. Tényleg. De visítógörcsöt kaptam azon, amit küldtél, basszuskulcs. XD


Szoni

2012. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!