Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... ❯❯
 851/1205 Effiee ***** válasza:

Pint jó. *-* Lány Ausztria régebben én is szerettem volna lenni (nyáron) de inkább lemondtam róla, mert nem találtam megfelelő szoknyát, csinálni meg lusta voltam. xdd

Egyébként miért mondsz le róla? :o

2012. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 852/1205 anonim ***** válasza:
100%

Inkább utazom abból, amit összegyűjtök. x3 Meg szerintem anya kiakadna, ha elé állnék azzal, hogy én most megint varrni akarok egy cosplayt. xD

Egyébként meg nem vagyok olyan jó cp-s, a finnem is ooc volt néha.


Susie

2012. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 853/1205 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, úgy döntöttem rászánom magam, hogy írok pár sort, ha már másodjára is rábukkanok erre a nagyszerű kérdésre :)


Hogy miért is kötött le annyira a Hetalia? Igazából nagyon szeretem a különböző kultúrákat, főleg azok nyelveit, különösen a germánokat, onnét jöhet az összes :D de ezen kívül a franciát és az olaszt is szeretem, utóbbit 3 évig tanultam. A finnugor nyelvcsaládot is imádom, a finn és az észt mindig a tündenyelvre emlékeztet a Gyűrűk Urából :)


Egyrészt egy picit csalódást is okozott nekem ez a fandom, ami főleg az animékben nyilvánul meg... néha nagyon gyerekes és fárasztó, ezért csk 1-2 részét láttam. Ha a tisztelt alkotó egy picit komolyabban venné, blockbuster is lehetne... pl konkrétan a Paint it White az fantasztikusra sikerült :)


Másrészt nagyon tetszik a mondanivalója, mert hitelesen átadja a különböző nemzetek tipikus jellemzőit és ezáltal nagyon jok a karakterek... Főleg a fanfiction-ök tetszenek, néhányuknak tényleg komoly mondanivalója van. (Susie Lupin műveiért odavagyok a merengőn ;))


A történemet is imádom, különösen mióta megismerkedtem a Hetaliával. Azóta a töridogákhoz is úgy állok, mintha esti mesét olvasnék... és az Eurovízio is más lett tőle :D


PS. egyébként fiú vagyok, feltételezem ez itt nem túl szokványos :D

2012. dec. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 854/1205 Effiee ***** válasza:

jézusom. jézusom. jézusom. FIÚ!!! xdd :3 Tényleg eléggé ritka dolog..:) Benvenuto ;)

Én is elgondolkodtam azon, hogy milyen lenne yg komolyabb Hetalia, és őszintén nekem az még jobban tetszett volna, mint ez. :D

Igen a történelem. xdd Ha az 15. századhoz érsz ott vége. Én végig röhögtem minden órát. xdd

Főleg a hideg háború volt érdekes nyolcadikban, amikor a a tanár úr ennyivel kifejezte magát:


USA <3 SZU


szabályosan elolvadtam xddd

2012. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 855/1205 anonim ***** válasza:
100%

hehe, örülök, h ennyire extatikus hatással bírok :) *prussianism off*


dejoo, olvasom, h te is nagy nyelvtanuló vagy :) Úgy irigyellek benneteket, mert olvasom, h rengeteg nyelven tanulhattok, melyeket gondolom szerettek is... nekem pedig itt van a szlovák, ami most nagyon kemény nálunk- tudod Szlovákiában élek, s ez az egyetlen nyelv amit egyhén fogalmazva nem szívlelek...


xDDD ééés neismonnd, a töri órák... :D Látnátok kéne a törifüzetemet :D azok a lábjegyzetek... :D

2012. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 856/1205 anonim ***** válasza:

Szia fiú! Üdvözlünk Téged! Örülök, hogy új taggal bővült a topic. Legközelebb, amikor kommentet írsz, mindig írd oda a nevedet, hogy mások tudják, ki írta.

Gondolom, Neked az lesz a fura, hogy én egy 29 éves, eléggé fiús természetű lány vagyok, akárcsak Magyarország a Hetaliában xD

A kedvenc párosom a DenNor xD És én is szeretem Susie novelláit.



inkredible

2012. dec. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 857/1205 Effiee ***** válasza:

SZLOVÁKIA? :d Engem ott nem szívlelnek. :p Voltam nyáron a pozsonyi várban. (életveszély volt!! xdd)A lényege állítólag egy várnak a kor visszatükrözése. Ez nekik nem jött össze állítólag valami osztrákkal újíttattak fel :'d. Olyan volt, hogy egyik ablakba belelógott a másik stb. De persze ez még nem is zavart, erre egyszer csak az udvar közepén ott van egy fekete 'mindent' megvilágító lámpa, semmi korhűséggel. Hangosan elkezdetem röhögni, szabályosan majdnem haza vittem magammal azt a lámpát annyira jó barátok lettünk. xddd Ennyit a pozsonyi várlátogatásomról (oda sem megyek többet xdd).


Állítólag Szlovákia srác lesz :3 Csehország meg csaj.


A szlovák alapjában véve is csúnya nyelv. Kapkodnak benne, hadarnak minden sz*rt. :p Én tiltakoznák ellene! xdd

2012. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 858/1205 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy a szlovákok nem szeretik a magyarokat, de azért vannak köztük jófejek is! Én sosem utáltam őket, mert engem nem érdekel, mit parancsolgat a politika, hogy ez meg az síkhülye. Nem kell foglalkozni ezzel.

Volt egy szlovák iskolatársam, aki idejárt Mo.-ra tanulni. Nagyon kedves lány volt.


Arról is hallottam, hogy a Hetaliában új karakterek születtek: Csehország és Szlovákia, meg állítólag Csehszlovákia is. De még nem végleges szerintem.



inkredible

2012. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 859/1205 Effiee ***** válasza:
Ja azt én is hallottam. :) De még az egységes idejükön lesz, olyan lesz, mint Magyarország és Ausztria, tehát házasok. :) És Szlovákia lesz a fiú, Csehország meg a lány. ^^ De ezt is egy videó alatt olvastam xddd Én mindent azok alatt találok meg. :3
2012. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 860/1205 anonim ***** válasza:
100%

Szia inkredible :)


Hát, sajnos a szlovákok önerőből nem igazán képesek újat létrehozni, ezért gyakran másoktól kértek/kérnek segítséget, konkrétan pl. a tehetségkutatókat is a csehekkel együtt rendezik, Prágában...


Effie: hozzád hasonlóan engem sem szívlelnek itt :D viccet félretéve, tény, hogy vannak nagyon bunkó szlovákok, de hát melyik nemzet körében nincsenek ilyen emberek?


a Hetaliában annyira egyébként nem hoz lázba egy esetleges Csehország-Szlovákia páros, sokkal inkább Magyarország, a padtársam pont úgy néz ki mint Bözsi :D még belső tulajdonságaikat tekintve is nagyon hasonlóak :P



Tom voltam :)

2012. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!